Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Darmowa karta kredytowa i 400zł na allegro od Citibank!

Darmowa karta kredytowa i 400zł na allegro od Citibank!

darmowa karta kredytowa

Następna  świetna okazja do zarobienia kilkuset złotych w bardzo prosty sposób – startuje kolejna promocja karty kredytowej Citibanku! Tym razem za założenie w pełni darmowej karty kredytowej oraz zrobienie nią obrotu dostaniemy aż 400zł do wydania na allegro! Zobacz, jakie to proste.

Jak przystąpić do promocji darmowej karty kredytowej od Citibank?

Aby przystąpić do promocji, trzeba być nowym klientem banku. Według regulaminu jest to osoba, która nie posiadała karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2014r. Dodatkowo wymagane jest także spełnienie kryterium dochodowego:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

Jeśli spełniamy te warunki, możemy złożyć wniosek o darmową kartę kredytową z dedykowanej strony promocji. Następnie czekamy na kontakt ze strony banku. Konsultant sprawdzi naszą zdolność kredytową. Jeśli ocena ta będzie pozytywna (co nie jest problemem w wypadku spełnienia powyższych warunków), bank w ciągu kilku dni wyśle do nas kuriera z umową. Promocja trwa do 31.12.2016r.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać 400zł do wydania na allegro?

Po założeniu i aktywowaniu karty w celu odebrania premii należy jeszcze spełnić trzy proste warunki. Pierwszy z nich to wykonanie obrotu otrzymaną kartą kredytową na co najmniej 2000zł w ciągu miesiąca od zawarcia umowy. Drugi warunek – w tym samym czasie należy także co najmniej 1 raz zalogować się do serwisu bankowości za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, otrzymamy od Citibanku voucher o wartości 400zł do wydania na allegro. Bon dostaniemy poprzez wiadomość w serwisie internetowym banku najpóźniej do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy z bankiem.

A co z trzecim warunkiem otrzymania premii? Otóż… nie jest on konieczny do spełnienia, aczkolwiek zalecany. Bank wymaga od nas bowiem utrzymywania aktywnej karty kredytowej przez 12 miesięcy. Wystarczy wykonywać jedną dowolną transakcję miesięcznie. Jeśli nie spełnimy tego warunku, bank doliczy nam opłatę 200zł za obsługę. Co prawda nawet wtedy będziemy „do przodu” 200zł, ale nie ma sensu ich w taki sposób wydawać. Warto ustawić sobie przypomnienie i cieszyć się bonem na 400zł, no i darmową kartą kredytową, ale o tym za chwilę.


Kliknij tutaj, aby złożyć wniosek o darmową kartę kredytową w Citibank z voucherem na allegro o wartości 400zł!


Darmowa karta kredytowa? Tak, to możliwe!

Karta Citi Simplicity jest całkowicie darmowa! Nie zapłacimy za nią żadnej opłaty, oczywiście pod warunkiem spłacania zadłużenia w terminie. Alternatywnie można zamówić także kartę MasterCard World, jednak opłata za nią w wysokości 18zł według mnie nie rekompensuje korzyści wynikających z jej posiadania, jeśli nie robimy dużych obrotów miesięcznych. Niezależnie od typu karty, którą wybierzemy, warto wyłączyć usługę CitiPhone, która kosztuje nas 6zł miesięcznie. Darmowa karta kredytowa i bon na 400zł – prawda, że proste? Zapraszam do korzystania z promocji. Jeśli macie jakieś pytania, piszcie.

Regulamin promocji

Powiązane artykuły

560zł po założeniu Konta 360 w Banku Millenium! Proste warunki! Nawet 560zł premii za założenie Konta 360 w Banku Millenium! W bardzo prosty sposób możemy zyskać 100zł na start, 100zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie wakacje.pl oraz do 360zł w formie prem...
100zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina i do 300zł za płatności kartą w mBanku + dodatkowe 50zł! Trwa świetna promocja mBanku, dzięki której w banalny sposób możemy stać się właścicielami bonu na kwotę 100zł do drogerii Rossmann lub 4 biletów do kina Helios, a także zyskać nawet 300zł w formie zw...
400zł od Citibanku do wydania na morele.net – promocja karty kredytowej! Promocja karty kredytowej Citibank - kolejna edycja świetnej oferty, w której za założenie karty kredytowej i wykonanie nią kilku transakcji otrzymamy bon 400zł do wydania w sklepie internetowym morel...
Lukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

One thought on “Darmowa karta kredytowa i 400zł na allegro od Citibank!

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Top