Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > 400zł do mall.pl za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity!

400zł do mall.pl za wyrobienie darmowej karty kredytowej Citi Simplicity!

darmowe zakupy karta citibank

Citibank kojarzony jest ze znakomitymi promocjami bankowymi. Nie inaczej jest i tym razem, ponieważ do zgarnięcia mamy aż 400zł do wydania w sklepie mall.pl za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity!

Aby wziąć udział w promocji, należy być nowym klientem Citibanku, czyli osobą, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2015r. Dodatkowo należy spełnić także kryteria przyznania karty kredytowej:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

W celu przystąpienia do oferty należy wejść na dedykowaną stronę promocji i wypełnić bardzo krótki formularz. Następnie po kilku dniach oddzwoni do nas konsultant w celu zweryfikowania wniosku. Jeśli nasza weryfikacja przebiegnie poprawnie, to w ciągu kilku dni pojawi się kurier z umową. Promocja trwa do 31 maja 2017r.

Zgarnij 400zł za wydanie 1000zł!

W celu otrzymania tytułowych 400zł należy spełnić tylko dwa warunki: zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online oraz wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę co najmniej 400zł. To tyle! Otrzymamy w ten sposób bon o wartości 400zł! To aż 40% zwrotu!

Wszystkie opisane czynności musimy wykonać do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.  Bon do mall.pl zostanie nam przekazany poprzez wiadomość w bankowości elektronicznej Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Bon jest ważny aż do 31.12.2017r.


Kliknij tutaj, aby złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank i odebrać voucher do mall.pl o wartości 400zł!


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

Tak! Z karty kredytowej Citibank Citi Simplicity możemy korzystać bez żadnych opłat! Natomiast jeżeli wybierzemy kartę MasterCard World, za jej prowadzenie będziemy musieli zapłacić 18zł miesięcznie. Podczas rozmowy z konsultantem w czasie procesowania naszego wniosku o kredytówkę nie wyrażajmy zgody na żadne produkty dodatkowe, typu konto osobiste czy też usługa CitiPhone. Dzięki temu nie poniesiemy dodatkowych opłat. Dodatkowo pamiętajmy, że karta kredytowa jest produktem kredytowym i zaciągnięte zadłużenie (wykonane transakcje na kwotę 1000zł) trzeba oczywiście spłacić wykonując przelew z konta w innym banku.

Dlaczego ta promocja jest opłacalna także dla banku?

Jakim cudem taka oferta jest więc opłacalna dla banku? Otóż bank po prostu liczy na to, że wśród osób, które wezmą udział w promocji znajdą się takie, które zaczną się zadłużać na karcie kredytowej lub wezmą inny, bardzo rentowny dla banku produkt, np. kredyt gotówkowy. Z oferty trzeba korzystać więc z głową, czyli zgodnie z opisem na tej stronie, co z całą stanowczością zapewni nam końcowy efekt! Opisywaną promocję warto polecić, ponieważ nie znam obecnie prostszego sposobu na darmowe zakupy w sklepie o wartości aż 400zł!

Regulamin promocji

Powiązane artykuły

560zł po założeniu Konta 360 w Banku Millenium! Proste warunki! Nawet 560zł premii za założenie Konta 360 w Banku Millenium! W bardzo prosty sposób możemy zyskać 100zł na start, 100zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie wakacje.pl oraz do 360zł w formie prem...
100zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina i do 300zł za płatności kartą w mBanku + dodatkowe 50zł! Trwa świetna promocja mBanku, dzięki której w banalny sposób możemy stać się właścicielami bonu na kwotę 100zł do drogerii Rossmann lub 4 biletów do kina Helios, a także zyskać nawet 300zł w formie zw...
400zł od Citibanku do wydania na morele.net – promocja karty kredytowej! Promocja karty kredytowej Citibank - kolejna edycja świetnej oferty, w której za założenie karty kredytowej i wykonanie nią kilku transakcji otrzymamy bon 400zł do wydania w sklepie internetowym morel...
Lukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Top