Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 100zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina i do 300zł za płatności kartą w mBanku + dodatkowe 50zł!

100zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina i do 300zł za płatności kartą w mBanku + dodatkowe 50zł!

darmowe bilety do kina mbank

Trwa świetna promocja mBanku, dzięki której w banalny sposób możemy stać się właścicielami bonu na kwotę 100zł do drogerii Rossmann lub 4 biletów do kina Helios, a także zyskać nawet 300zł w formie zwrotu za płatności kartą debetową wydaną do rachunku osobistego! Co ważne, voucher do Rossmanna lub 4 bilety zgarniamy w sposób niesamowicie prosty – wystarczy wykonać… 5 przelewów!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w mBanku od 1 stycznia 2016 roku. Jeśli spełniamy ten warunek, pozostaje nam tylko złożyć wniosek o konto z dedykowanej strony promocji. Musimy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych oraz naturalnie zaakceptować także regulamin akcji. Czas na złożenie wniosku o eKonto z wygenerowanego dla nas linka (przyjdzie do nas mailem po rejestracji z dedykowanej strony promocji) mamy czas do 31.05.2017r.

Jak odebrać bon 100zł lub 4 bilety do kina?

Po podpisaniu umowy o konto osobiste (kurier lub placówka bankowa) pozostaje nam już tylko wykonać 5 transakcji na dowolną kwotę najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Za transakcje bank uważa także przelewy na konto w innym banku oraz płatności internetowe. Do 15.06.2017r.. na stronie promocji musimy wybrać nagrodę, którą chcemy otrzymać w ramach promocji (bon lub bilety do kina). Przekazanie nagrody nastąpi do 04.08.2017r. Do 27.07.2017r. należy uzupełnić adres mailowy do odbioru nagrody – możliwość taka pojawi się do 20.07.2017r. po spełnieniu warunków promocji. Promocja ograniczona jest do 1000 nagród, więc warto się spieszyć!


Kliknij tutaj, aby założyć konto w mBanku i odebrać 100zł do Rossmanna lub 4 bilety do kina!


Nawet 300zł zwrotu za płatności kartą!

Oprócz promocji z bonami do Rossmanna i biletami do kina zakładając eKonto z podanego linka bank oferuje nam także możliwość uzyskania zwrotów za płatności kartą i BLIKiem w wysokości 2% wartości wykonanych transakcji. Maksymalna kwota zwrotu jest ograniczona do 300zł w ciągu pół roku. Aby otrzymać zwrot w każdym z miesięcy należy zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000zł z konta nienależącego do uczestnika promocji, wydać kartą co najmniej 250zł oraz zalogować się co najmniej raz w miesiącu do aplikacji mobilnej banku.

Odbierz dodatkowe 50zł!

Czytelnicy donoszą, iż powyższą promocję można także połączyć z programem poleceń mBanku. Daje nam to prostą drogę do osiągnięcia dodatkowych 50zł premii. Należy tylko wpisać kod polecający podczas wypełniania wniosku oraz wykonać 5 transakcji kartą do konta. Jeśli nie masz kodu polecającego, wpisz: polakoszczedza.

Do końca promocji pozostało:

-24dni -8godzin -26minut -41sekund

Powiązane artykuły

560zł po założeniu Konta 360 w Banku Millenium! Proste warunki! Nawet 560zł premii za założenie Konta 360 w Banku Millenium! W bardzo prosty sposób możemy zyskać 100zł na start, 100zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie wakacje.pl oraz do 360zł w formie prem...
400zł od Citibanku do wydania na morele.net – promocja karty kredytowej! Promocja karty kredytowej Citibank - kolejna edycja świetnej oferty, w której za założenie karty kredytowej i wykonanie nią kilku transakcji otrzymamy bon 400zł do wydania w sklepie internetowym morel...
Nawet 300zł premii z iKontem w promocji Money Mania! Rozpoczęła się kolejna edycja promocji Money Mania, dzięki której możemy zyskać gwarantowane 100zł za założenie iKonta w BGŻ BNP Paribas oraz do 200zł w postaci zwrotów za płatności kartą za zakupy! ...
Lukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

CommentLuv badge

Top