Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Darmowy karnet na siłownię na 6 miesięcy z kontem od BGŻ BNP Paribas!

Darmowy karnet na siłownię na 6 miesięcy z kontem od BGŻ BNP Paribas!

karnet siłownia bgż
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Wydajesz co miesiąc swoje pieniądze na karnet na siłownię? Pora to zmienić! Pokażę Ci, jak w prosty sposób możesz otrzymać całkowicie darmowy karnet na siłownie i inne punkty sportowe w ramach OK System na okres aż 6 miesięcy. Łączna wartość karnetów to aż 378zł!

Maksymalnie 2 razy w tygodniu przez pół roku. będziesz mógł korzystać praktycznie z dowolnych obiektów sportowych zrzeszonych w ramach OK System. Wystarczy tylko założyć darmowe Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i spełniać regularnie bardzo proste warunki!

Promocja trwa do 15.03.2019. Limit 1000 promocyjnych wniosków!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego w BGŻ BNP Paribas oraz Raiffeisen Polbank w okresie ostatnich 24 miesięcy. Dlaczego wykluczeni są także klienci Raiffeisen? Otóż bank ten został przejęty przez BGŻ BNP Paribas pod koniec zeszłego roku.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, pozostaje nam wypełnić formularz poprzez dedykowaną stronę promocji (akceptujemy wszystkie zgody podczas rejestracji na pierwszym formularzu). Następnie generowany jest dla nas link do założenia konta. Na stronie banku podczas wnioskowania o produkt nie ma już konieczności wyrażania żadnych dodatkowych zgód.

UWAGA! W promocji obowiązuje limit 1500 wniosków. Promocja co prawda trwa do 15.03.2019r., ale są bardzo duże szanse na zakończenie jej przed czasem. W takim przypadku możliwość wypełniania formularza po kliknięciu w dedykowany link zostanie zablokowana przez bank. Warto się więc spieszyć z decyzją o otwarciu rachunku!

Odbierz karnet OK System!

Aby odebrać karnet OK System należy podpisać umowę o Konto Optymalne oraz spełnić następujące warunki aktywności w miesiącu kwietniu:

  • wykonać co najmniej 1 przelew za pomocą aplikacji mobilnej banku (GOmobile),
  • wykonać transakcje kartą do konta na kwotę minimum 200zł,
  • zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000zł (najwygodniej będzie przelać tą kwotę ze swojego konta w innym banku).

Odnośnie wykonywania transakcji kartą, zaliczone zostaną wszystkie płatności za wyjątkiem tych oznaczonych następującymi kodami MCC (więcej o kodach MCC przeczytasz tutaj):

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Podsumowując powyższą listę – generalnie nie musimy się obawiać. Bank po prostu chce wykluczyć wszystkie tzw. „ułatwiacze” obrotów kartą. Zwykłe transakcje w sklepach czy na stacjach benzynowych zostaną oczywiście zaliczone!

Karnet zostanie wysłany do nas poprzez wiadomość email do 20.05.2019r. Konieczne będzie założenie konta w panelu OK System. Przez to konto wprowadzać będziemy kod karnetu otrzymany z maila.

Do jakich punktów sportowo- rekreacyjnych możemy się udać? Pokaźna lista tych obiektów znajduje się tutaj.

Kolejne karnety do odbioru!

Kolejne karnety otrzymujemy za spełnienie identycznych warunków aktywności przez kolejne 5 miesięcy. Okres ważności ostatniego karnetu upłynie w listopadzie. Mamy więc całe pół roku darmowego treningu!

Kod karnetu będzie co miesiąc trafiał do nas drogą mailową (jeśli oczywiście spełnimy warunki aktywności) do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Czy Konto Optymalne jest darmowe?

Tak, Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to darmowe  konto osobiste. Nie musimy  spełniać żadnych warunków aktywności. Prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej do niego są bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy jedynie za wypłaty z bankomatów. Każda wypłaty kosztuje 5zł, jednak za darmowy możemy wypłacić pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz BGŻ BNP Paribas.

Regulamin promocji „Aktywnie z kontem”

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top