Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 400zł w bonach po założeniu karty kredytowej BNP Paribas!

400zł w bonach po założeniu karty kredytowej BNP Paribas!

bnp 400 mambonus
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

400zł premii w bonach w kolejnej promocji BNP Paribas! Warunki oferty są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy założyć kartę kredytową mamBONUS i wykonywać za jej pomocą transakcje. Wśród nagród można znaleźć m. in. bony do RTV EURO AGD, Allegro czy Douglas.

Promocja trwa do 31.08.2019r. Obowiązuje limit 6000 wniosków! Spiesz się!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały w ciągu ostatnich 18 miesięcy żadnej karty kredytowej w BNP Paribas. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy wypełnić dedykowany formularz promocji. Po pozostawieniu danych w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku w celu dalszego procedowania wniosku. Jeśli bank pozytywnie zweryfikuje nasze zapytanie, możemy przystąpić do spełnienia warunków oferty koniecznych do odbioru voucherów.

Jakie warunki muszę spełnić, aby otrzymać nagrodę?

Warunki promocji są bardzo proste i przejrzyste. Otrzymamy od banku punkty w programie mambonus pozwalające nam na odebranie vouchera o wartości 100zł za każdy miesiąc kalendarzowy objęty promocją. Łącznie możemy odebrać 4 takie vouchery, przez 4 kolejne miesiące. Aby otrzymać pulę punktów na dany miesiąc, należy wykonać transkacje kartą na kwotę minimum 1000zł w tym danym miesiącu.

Pierwszym miesiącem promocji jest ten następujący po miesiącu podpisania umowy.

Wszystkie zwykłe transakcje w sklepach, na stacjach paliw czy też płatności internetowe zostaną zaliczone do wymaganego przez bank obrotu. BNP Paribas zastrzega sobie, że tzw. „obejścia systemu”, jak np. wyrobienie obrotu poprzez doładowanie wirtualnego portfela czy płatności rachunków nie zostaną zaliczone!

Aby odbierać kolejne nagrody, musimy zarejestrować się na stronie internetowej mambonus.pl. Udostępnienie nagrody będzie następować w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia miesiąca,  za który dana nagroda będzie należna. Vouchery będą ważne aż do 31.05.2020.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Pierwsza styczność z kartą kredytową? Pomogę!

Zdaję sobie sprawę, że może to być Twoja pierwsza styczność z kartą kredytową – specjalnie dla takich osób jak Ty udostępniam poradnik korzystania z kart kredytowych. Dzięki niemu dowiesz się, jak działa karta kredytowa i w jaki sposób z niej korzystać, by nie płacić żadnych odsetek i opłat.

Już teraz dam ci szybką wskazówkę. Spłacaj zadłużenie w terminie i nie pozwól konsultantowi banku podczas procedowania wniosku drogą telefoniczną namówić się na jakiekolwiek dodatkowe usługi. Dzięki temu całą promocję przejdziesz bez żadnych dodatkowych kosztów!

Aktualny stan zadłużenia do spłacenia otrzymasz raz w miesiącu drogą mailową, wraz z informacją o numerze konta do spłaty kwoty kredytowanej.

Czy karta kredytowa mamBONUS jest darmowa?

Standardowa roczna opłata za kartę to 72zł, jednak spełniając warunki promocji, karta kredytowa mamBONUS będzie dla nas całkowicie darmowa.

Jeśli w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonamy za pomocą karty mamBONUS transakcje na łączną kwotę minimum 500zł, nie poniesiemy za bowiem nią żadnych opłat (w przypadku karty Mastercard Standard). Spełniając warunki promocji wydajemy 1000zł w miesiącu następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę, więc nie musimy martwić się o żadne dodatkowe koszty z racji użytkowania naszej nowej kredytówki!

Regulamin Sprzedaży Premiowej „Zyskaj do 400zł na zakupy z kartą kredytową”


Ostatnio popularne na blogu:

400zł w bonach po założeniu karty kredytowej BNP Paribas!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
400zł w bonach po założeniu karty kredytowej BNP Paribas!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

16 + dwa =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X