Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 200zł za otwarcie Konta Przekorzystnego PEKAO!

200zł za otwarcie Konta Przekorzystnego PEKAO!

200 pekao
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 31.12.2019r.

Promocja Konta Przekorzystnego w poprzedniej edycji cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zapewne nie inaczej będzie także tym razem!

Wystarczy podpisać umowę o konto i czterokrotnie spełnić warunek bezpłatności rachunku, żeby zyskać aż 200zł premii w gotówce!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego w Pekao od 01.01.2018 do 30.09.2019. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o rachunek osobisty poprzez dedykowaną stronę promocji. Umowę o konto musimy zawrzeć do 31.12.2019. Co ważne, nie zawieramy jej za pośrednictwem kuriera – o tym w dalszej części artykułu.

Wnioskując o konto osobiste Pekao musimy wyrobić także kartę debetową lub aktywować aplikację PeoPay. Będzie to konieczne do otrzymania premii 200zł.

Pierwsza część premii – 100zł

Zgodnie z warunkami promocji, premia 200zł podzielona jest na 2 transze po 100zł każda.

Pierwszą część premii (100zł) otrzymamy za spełnienie dwóch warunków w miesiącu następującym po miesiącu przystąpienia do promocji: zapewnimy jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 500zł oraz wykonamy minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą lub poprzez aplikację PeoPay.

Druga część premii – 100zł

W celu otrzymania drugiej części premii (kolejne 100zł) musimy wykonać te same czynności w każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym warunki promocji zostały przez nas spełnione po raz pierwszy.

Przykładowo: jeśli przystąpiliśmy do promocji i podpisaliśmy umowę o konto w listopadzie i warunki do otrzymania pierwszej części premii spełniliśmy w grudniu, warunki do zgarnięcia drugiej części premii powinniśmy spełnić w styczniu, lutym i marcu.

Dodatkowy warunek, aby otrzymać drugą część premii w wysokości 100zł to zawarcie umowy o konto poprzez aplikację PeoPay lub też online za pośrednictwem strony internetowej banku.

Może się jednak tak zdarzyć, że z jakiś powodów nasza toższamość nie zostanie poprawnie zweryfikowana przez bank. Wtedy możemy podpisać umowę także w placówce banku.

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Kiedy otrzymam premię?

Bank deklaruje przyznanie pierwszej części premii (100zł) do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji. Drugą część premii (także 100zł) otrzymamy maksymalnie do 29.05.2020.

Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

Konto Przekorzystne może być dla nas całkowicie darmowe.  Wystarczy, że w danym miesiącu zapewnimy wpływ na rachunek w kwocie minimum 500zł i wykonamy przynajmniej jedną transakcję kartą. Wtedy nie zapłacimy za konto i kartę (standardowo opłaty te wynoszą odpowiednio 6zł i 3zł). Takie same warunki należy także spełnić, aby otrzymać premię 200zł.

Jeśli nie ukończyliśmy jeszcze 26 lat, bank nie pobierze od nas żadnych opłat za prowadzenie konta i użytkowanie karty. Aby jednak otrzymać premię 200zł, należy spełniać warunki jak wyżej. Innymi słowy, jeśli mamy poniżej 26 lat w celu otrzymania premii 200zł musimy przez cztery kolejne miesiące spełniać warunki takie, jak wszyscy.

Jeśli chcielibyśmy wypłacić pieniądze z Konto Przekorzystnego za pomocą bankomatu, możemy skorzystać z darmowych wypłat z bankomatów własnych Pekao oraz wykonać 2 darmowe wypłaty z bankomatów obcych, o ile tylko spełniliśmy warunki bezpłatności konta opisane wyżej. Co ważne, koszt kolejnych wypłat z bankomatów wyniesie nas 2% od wypłacanej kwoty (minimum 5zł).

Dodatkowe przywileje

Warto wspomnieć, że wraz z Kontem Przekorzystnym mamy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego dla nowych klientów. O rachunek oszczędnościowy w ramach bankowości internetowej powinniśmy zawnioskować do 08.01.2020. Jeśli to zrobimy, będziemy mogli korzystać z promocyjnego oprocentowania 3% przez 180 dni do kwoty aż 30 000zł!

REGULAMIN PROMOCJI ”Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub usługa bankowości elektronicznej Pekao24 i otrzymaj nagrodę do 200 zł”

 


Ostatnio popularne na blogu:

200zł za otwarcie Konta Przekorzystnego PEKAO!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
200zł za otwarcie Konta Przekorzystnego PEKAO!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

1 × 3 =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X