Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 200zł od PEKAO – promocja po otwarciu Konta Przekorzystnego!

200zł od PEKAO – promocja po otwarciu Konta Przekorzystnego!

pekao 200
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

W bardzo prosty sposób możemy zyskać 200zł w gotówce od Pekao S.A. w ramach najnowszej promocji konta osobistego. Premia będzie podzielona na dwie części (2x100zł). Pierwsze 100zł otrzymamy w ramach promocji na start, drugie 100zł natomiast, jeśli założymy konto online. Proste, prawda? No to zapraszam do mojego prześwietlenia oferty.

Kto może skorzystać z promocji PEKAO?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego ani lokaty od 1.01.2019 do 30.09.2021. Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy śmiało składać wniosek o nowe konto z premią poprzez dedykowaną stronę promocji.

Umowę musimy zawrzeć do 30.11.2021. Wnioskujemy o rachunek wraz z kartą debetową, aktywujemy Pakiet Komfort oraz instalujemy aplikację PeoPay.

ZAŁÓŻ KONTO PRZEKORZYSTNE I ZYSKAJ 200zł!

100zł na start

Pierwsze 100zł „na start” otrzymamy, jeśli wykażemy minimalną aktywność na naszym nowym koncie osobistym. Wymagane jest, aby trzykrotnie (w kolejnych miesiącach):

– zapewnić wpływ na konto w kwocie minimum 500zł (najprościej: z naszego konta w innym banku),

– wykonać co najmniej 1 płatność kartą debetową do konta (alternatywnie może być to także płatność poprzez aplikację PeoPay).

Warunki spełniamy od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Dla kont założonych w listopadzie miesiącami tymi będą grudzień, styczeń i luty. Konieczne będzie także do końca trzeciego miesiąca potwierdzenie naszej tożsamości w dowolnym oddziale banku (okazanie dowodu osobistego i złożenie podpisu odręcznego).

Nagrodę 100zł otrzymamy na nasze nowe konto bankowe do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków oferty, czyli w moim przykładzie do końca marca.

100zł za zawarcie umowy online

Kolejne 100zł otrzymamy, jeśli powyższą umowę zawrzemy online. Następnie płacimy za swoje zakupy kartą minimum 5 razy w miesiącu przez pierwsze 3 miesiące kalendarzowe. Prawidłowo zliczane będą transakcje w zwykłych sklepach spożywczych, elektronicznych itp. Wszelkie transakcje będące „ułatwiaczami”, czyli transakcje o kodach MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540, 7511, 8999, 9311 nie będą premiowane (tutaj więcej o kodach MCC).

Druga część premii (100zł) zostanie wypłacona do 31.03.2022.

ZAŁÓŻ KONTO PRZEKORZYSTNE I ZYSKAJ 200zł!

Pakiet Komfort – włącz i przemyśl po czasie

Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania o konto włączyć Pakiet Komfort (darmowy przez pierwsze 6 miesięcy). Jest to warunek konieczny do wypłaty powyższej premii. Pakiet umożliwia darmowe przelewy natychmiastowe oraz ubezpiecza nas w PZU. Czy warto? Sami oceńcie – do przelewów natychmiastowych (darmowych!) możemy założyć konto osobiste w Santander (nielimitowane, darmowe przelewy natychmiastowe) i tutaj też przy okazji zgarnąć sowitą premię 350zł w gotówce, natomiast kwestię ubezpieczenia musicie przekalkulować sobie w zależności od Waszych ryzyk (szczegóły na stronie banku).

Ile kosztuje Konto Przekorzystne w PEKAO S.A.?

Konto będzie dla nas darmowe, jeśli w danym miesiącu wykonamy transakcję kartą (minimum jedną, zamiennie może być to także transakcja PeoPay) oraz zapewnimy wpływ na konto w kwocie minimum 500zł. Przyznacie, że to mało wymagające warunki. Zwłaszcza, że i tak „surowsze” wytyczne musimy spełnić, aby otrzymać premię w ramach promocji. W przypadku osób do 26 roku życia bank nie pobiera żadnych opłat, niezależnie od spełnienia powyższych warunków.

Wypłaty z bankomatów Pekao S.A. są oczywiście darmowe. Nie zapłacimy także za dwie pierwsze wypłaty z bankomatów obcych pod warunkiem spełnienia kryteriów bezpłatności rachunku opisanych wyżej.


Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja II

Regulamin promocji „Ekstra 100 zł z kontem założonym online”- edycja III


Ostatnio popularne na blogu:

400 bnp paribas 2

TOP OFERTA: 400zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas!

Lubimy promocje bankowe, a najbardziej takie, które oferują nam wysoką premię w gotówce. Taka właśnie okazja pojawia się obecnie w ofercie BNP Paribas – w prosty sposób możemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
santander 500

WOW! HIT ROKU? 500zł w promocji Santander po założeniu Konta Jakie Chcę!

Takiej promocji Santander w tym roku jeszcze nie było. Mamy okazję w bardzo prosty sposób zyskać 500zł, z czego 350zł w gotówce a kolejne 150zł w formie bonu ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top