Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 200zł od PEKAO – promocja po otwarciu Konta Przekorzystnego!

200zł od PEKAO – promocja po otwarciu Konta Przekorzystnego!

pekao 200
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

W bardzo prosty sposób możemy zyskać 200zł w gotówce od Pekao S.A. w ramach najnowszej promocji konta osobistego. Premia będzie podzielona na dwie części (2x100zł). Pierwsze 100zł otrzymamy w ramach promocji na start, drugie 100zł natomiast, jeśli założymy konto online. Proste, prawda? No to zapraszam do mojego prześwietlenia oferty.

Kto może skorzystać z promocji PEKAO?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego ani lokaty od 1.01.2019 do 30.09.2021. Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy śmiało składać wniosek o nowe konto z premią poprzez dedykowaną stronę promocji.

Umowę musimy zawrzeć do 30.11.2021. Wnioskujemy o rachunek wraz z kartą debetową, aktywujemy Pakiet Komfort oraz instalujemy aplikację PeoPay.

ZAŁÓŻ KONTO PRZEKORZYSTNE I ZYSKAJ 200zł!

100zł na start

Pierwsze 100zł „na start” otrzymamy, jeśli wykażemy minimalną aktywność na naszym nowym koncie osobistym. Wymagane jest, aby trzykrotnie (w kolejnych miesiącach):

– zapewnić wpływ na konto w kwocie minimum 500zł (najprościej: z naszego konta w innym banku),

– wykonać co najmniej 1 płatność kartą debetową do konta (alternatywnie może być to także płatność poprzez aplikację PeoPay).

Warunki spełniamy od pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Dla kont założonych w listopadzie miesiącami tymi będą grudzień, styczeń i luty. Konieczne będzie także do końca trzeciego miesiąca potwierdzenie naszej tożsamości w dowolnym oddziale banku (okazanie dowodu osobistego i złożenie podpisu odręcznego).

Nagrodę 100zł otrzymamy na nasze nowe konto bankowe do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków oferty, czyli w moim przykładzie do końca marca.

100zł za zawarcie umowy online

Kolejne 100zł otrzymamy, jeśli powyższą umowę zawrzemy online. Następnie płacimy za swoje zakupy kartą minimum 5 razy w miesiącu przez pierwsze 3 miesiące kalendarzowe. Prawidłowo zliczane będą transakcje w zwykłych sklepach spożywczych, elektronicznych itp. Wszelkie transakcje będące „ułatwiaczami”, czyli transakcje o kodach MCC: 4829, 5122, 5715, 5813, 5912, 5921, 6010, 6011, 6012, 6050, 6051, 6540, 7511, 8999, 9311 nie będą premiowane (tutaj więcej o kodach MCC).

Druga część premii (100zł) zostanie wypłacona do 31.03.2022.

ZAŁÓŻ KONTO PRZEKORZYSTNE I ZYSKAJ 200zł!

Pakiet Komfort – włącz i przemyśl po czasie

Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania o konto włączyć Pakiet Komfort (darmowy przez pierwsze 6 miesięcy). Jest to warunek konieczny do wypłaty powyższej premii. Pakiet umożliwia darmowe przelewy natychmiastowe oraz ubezpiecza nas w PZU. Czy warto? Sami oceńcie – do przelewów natychmiastowych (darmowych!) możemy założyć konto osobiste w Santander (nielimitowane, darmowe przelewy natychmiastowe) i tutaj też przy okazji zgarnąć sowitą premię 350zł w gotówce, natomiast kwestię ubezpieczenia musicie przekalkulować sobie w zależności od Waszych ryzyk (szczegóły na stronie banku).

Ile kosztuje Konto Przekorzystne w PEKAO S.A.?

Konto będzie dla nas darmowe, jeśli w danym miesiącu wykonamy transakcję kartą (minimum jedną, zamiennie może być to także transakcja PeoPay) oraz zapewnimy wpływ na konto w kwocie minimum 500zł. Przyznacie, że to mało wymagające warunki. Zwłaszcza, że i tak „surowsze” wytyczne musimy spełnić, aby otrzymać premię w ramach promocji. W przypadku osób do 26 roku życia bank nie pobiera żadnych opłat, niezależnie od spełnienia powyższych warunków.

Wypłaty z bankomatów Pekao S.A. są oczywiście darmowe. Nie zapłacimy także za dwie pierwsze wypłaty z bankomatów obcych pod warunkiem spełnienia kryteriów bezpłatności rachunku opisanych wyżej.


Regulamin promocji „Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium z Pakietem Komfort i otrzymaj nagrodę 100 zł” – edycja II

Regulamin promocji „Ekstra 100 zł z kontem założonym online”- edycja III


Ostatnio popularne na blogu:

200zł od PEKAO – promocja po otwarciu Konta Przekorzystnego!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
200zł od PEKAO – promocja po otwarciu Konta Przekorzystnego!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

4 × 3 =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X