Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 100zł w gotówce, darmowe konto na 2 lata oraz promocyjne 2,5% na koncie oszczędnościowym Pekao!

100zł w gotówce, darmowe konto na 2 lata oraz promocyjne 2,5% na koncie oszczędnościowym Pekao!

PEKAO 100 baner
Oceń tego posta!
[Głosów: 11 Średnio: 4.6]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Tym razem promocja PEKAO SA z premią 100 zł na start oraz promocyjnym oprocentowaniem konta oszczędnościowego na 2,5% oraz DARMOWYM kontem na 2 lata (łącznie z bezpłatnymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce!).

Oferta trwa do 31.03.2022, ale oczywiście wiadomo, że im szybciej otworzysz rachunek, tym szybciej premia wyląduje na Twoim koncie!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czy osoby, które nie posiadały żadnego konta ani lokaty w Pekao SA od 1.01.2019. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o otworzenie rachunku poprzez dedykowaną stronę promocji.

W trakcie wnioskowania o konto należy zaznaczyć, iż chcemy stać się także posiadaczami karty debetowej Mastercard Debit FX oraz aktywować Pakiet Komfort. Następnie konieczne będzie jeszcze aktywowanie aplikacji PeoPay.

100 zł w gotówce

Jakie warunki trzeba spełnić, aby cieszyć się premią 100zł? Otóż w trzech kolejnych miesiącach konieczne będzie: zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 500zł (jednorazowy wpływ w danym miesiącu) oraz wykonanie min. 4 płatności kartą lub poprzez aplikację PeoPay (BLIK nie wlicza się). Jeśli przelejemy po prostu 500zł ze swojego konta w innym banku, warunek będzie spełniony.

Trzy pełne miesiące, w których musimy spełnić warunki liczymy od pierwszego pełnego miesiąca, w którym założymy konto (czyli jeśli konto założyliśmy w styczniu, warunki zaczynamy spełniać od lutego i następnie w marcu oraz kwietniu).

Załóż DARMOWE Konto Przekorzystne I ZYSKAJ 100 ZŁ

Kiedy wypłata premii?

Wypłata premii na nasze konto będzie zrealizowana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Dla powyższego przykładu datą tą będzie koniec maja.

DARMOWE KONTO – dodatkowy profit!

W ramach powyższej promocji przez pierwsze 2 lata użytkowania konta bank nie będzie pobierał żadnych opłat za prowadzenie konta, użytkowanie karty i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce!


To proste! PORADNIK krok po kroku!

Poradnik dla promocji PEKAO – dla kont otwartych w styczniu

Poradnik dla promocji PEKAO – dla kont otwartych w lutym

Poradnik dla promocji PEKAO – dla kont otwartych w marcu


Oszczędzaj na 2,5%

Dla całkowicie nowych klientów Banku Pekao (takich, którzy nigdy nie posiadali żadnego produktu w Pekao SA) jest dodatkowa oferta promocyjna – konto oszczędnościowe oprocentowane na 2,5% do kwoty 20 000zł na okres 6 miesięcy. Ważne jednak, aby konto oszczędnościowe założyć wraz z rachunkiem osobistym lub też w ciągu 3-5 dni roboczych po zawarciu umowy rachunku!

Pakiet Komfort – co to takiego?

Włączenie Pakietu Komfort to warunek otrzymania premii na konto. Pozwala on na darmowe przelewy natychmiastowe oraz ubezpieczenie od PZU. Pierwsze pół roku jest za darmo. Następnie, w zależności od wybranego pakietu (Standard, Złoty, Platynowy) jest to koszt od 6zł do 12zł miesięcznie. Czy warto korzystać z tego na dłuższą metę? Musicie odpowiedzieć sobie sami, jest to kwestia indywidualna. Przypominam, że bezwarunkowo nielimitowane darmowe przelewy natychmiastowe oferuje Santander, który również posiada obecnie atrakcyjną promocję konta osobistego z premią na start.

Załóż DARMOWE Konto Przekorzystne I ZYSKAJ 100 ZŁ

Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

W ramach powyższej promocji przez pierwsze 2 lata użytkowania konta bank nie będzie pobierał żadnych opłat za prowadzenie konta, użytkowanie karty i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce!

Warto ustawić sobie potwierdzanie przelewów poprzez aplikację mobilną banku, aby niepotrzebnie nie musieć płacić dodatkowych opłat za kody sms.


Sprawdź sam – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 100zł” – edycja I

Regulamin promocji „Promocja 2,5% na Koncie Oszczędnościowym”

Regulamin Pakietu Komfort


Ostatnio popularne na blogu:

100zł w gotówce, darmowe konto na 2 lata oraz promocyjne 2,5% na koncie oszczędnościowym Pekao!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
100zł w gotówce, darmowe konto na 2 lata oraz promocyjne 2,5% na koncie oszczędnościowym Pekao!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

5 + 4 =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X