Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 580zł w najnowszej promocji Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + lokata na 5%!

580zł w najnowszej promocji Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + lokata na 5%!

promocje bankowe santander
Oceń tego posta!
[Głosów: 4 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Santander Bank Polska ruszył ze swoją czerwcową promocją Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 580zł, z czego 300zł otrzymamy w gotówce a 280zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Zalando, Biedronka, Allegro).

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe oraz zwroty za płatności rachunków!

WOW! Aż 580zł? Jak to możliwe?

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby łącznie zyskać 580zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „300zł premii z kontem” (300zł w gotówce)

– „Polecam mój bank – edycja I” (80zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Helios lub Cinema City – w tym przypadku zamiast 80zł dostajemy 4 bilety do kina)

– „100zł na zakupy online – edycja II” (100zł w formie bonu Allegro)

– „Bezcenne Chwile – Wiosenne Przyspieszenie” – 100zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile wymiennych na bony np. na CircleK, Empik itp.

Kto może skorzystać z oferty?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.06.2021r. ani nie skorzystali z żadnej promocji rachunku osobistego Santander z premią od 1.04.2019r.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ Z PREMIĄ 580 ZŁ

Premia na start

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Strategicznie lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli skorzystać z dodatkowej promocji w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (100zł premii więcej).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 30.06.2022. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.07.2022.

Po otworzeniu konta w zakładce „program poleceń’’ warto podać kod polecenia, aby zgarnąć dodatkowe 80zł w ramach programu poleceń. Jeśli nie posiadacie kodu polecającego, możecie skorzystać z mojego sprawdzonego kodu:

VZBFCL

Program poleceń odszukamy także w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”.

100 zł po otwarciu

Pierwszą część premii otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Do końca lipca otrzymamy w zamian 100zł.

200zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (200zł) są bardzo proste. Wystarczy w każdym z trzech miesięcy (lipiec, sierpień, wrzesień):

  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile,
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000zł (łącznie),
  • wykonać min. 1 płatność kartą na kwotę min. 10zł (BLIK nie wlicza się).

To tyle! Do 31.10.2022 otrzymasz za spełnienie powyższych warunków kolejne 200zł w gotówce!

100zł do wydania na Allegro

W celu zdobycia dodatkowych 100zł do wydania na Allegro, konieczne będzie zarejestrowanie się w tej dodatkowej ofercie na stronie promocji, klikając w poniższy link:

biedronka 100 santander

Następnie w każdym z miesięcy: lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad należy wykonać minimum 3 przelewy w aplikacji Santander Mobile. Mogą to być to przelewy w złotych na rachunek obcy lub przelew na telefon BLIK. Nagroda trafi do nas za pośrednictwem sms lub bankowości elektronicznej do 31.12.2022r.

Liczba elektronicznych kart podarunkowych w tej promocji jest ograniczona i wynosi 2000 sztuk. Warto więc się pospieszyć ze złożeniem wniosku, bo w poprzednich edycjach często pula kończyła się przed czasem!

Dodatkowe 80zł z programu poleceń

Po założeniu konta w zakładce „Program poleceń”, koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 80zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: VZBFCL

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody, należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

  • 80 zł do Biedronki,
  • 80 zł do Zalando,
  • 80 zł do RTV EURO AGD,
  • 80 zł do Decathlon,
  • 4 bilety do kina Cinema City,
  • 4 bilety do kina Helios.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Na wykorzystanie kodu będziemy mieli minimum 60 dni od dnia jego otrzymania.

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ Z PREMIĄ 580 ZŁ

100 zł w programie Mastercard Bezcenne Chwile

To jeszcze nie koniec! Kolejne 100zł otrzymamy w formie punktów (8000pkt.) w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ramach promocji „Bezcenne Chwile – Wiosenne Przyspieszenie”! Punkty są wymienne np. na bon na 100zł na paliwo w Circle K lub też bony do Empik! Promocja przeznaczona jest dla osób, które nigdy wcześniej nie rejestrowały się w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Kartę po otrzymaniu rejestrujemy tutaj. Musimy to zrobić do 30.06.2022. Następnie, w ciągu 30 dni kalendarzowych od momentu rejestracji w programie wykonujemy transakcje kartą na łączną kwotę min. 50zł. BLIK nie wlicza się, ale zwykłe płatności w sklepach na pewno bez problemu będą zaakceptowane. Punkty otrzymamy w ciągu 30 dni od chwili spełnienia powyższych warunków (czyli im szybciej spełnimy warunki, które są nawiasem mówiąc banalne do spełnienia, tym szybciej otrzymamy punkty). Okres ważności punktów to 6 miesięcy od dnia otrzymania.

Punkty wymieniamy na bony do Circle K lub inne (np. Carrefour, Empik) i tym samym zyskujemy kolejne 100zł.


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w promocji z premią 480 zł założonych przed 14 czerwca 2022

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w promocji z premią 580 zł założonych od 14 czerwca 2022


Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

Wystarczy zapewnić w danym miesiącu wpływ na konto w wysokości min. 500zł oraz wykonać min. 1 płatność kartą do konta (lub BLIK), aby Konto Jakie Chcę było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 8zł za konto). Osoby do 26 r.ż. nie muszą zapewniać wpływu na konto, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Będziemy mieli także możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania lokaty mobilnej – 5% do kwoty 20000zł na 4 miesiące. Z kolei promocyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe pozwoli nam odłożyć gotówkę na 4% aż do kwoty 100 000zł!

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Jakie Chcę. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to stała oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300zł rocznie!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „300zł premii z kontem”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 1”

Tabela opłat i prowizji

Regulamin promocji „Bezcenne Chwile – Wiosenne Przyspieszenie”

Regulamin promocji “100zł na zakupy online – edycja II”


Ostatnio popularne na blogu:

promocja pekao

300 zł premii po założeniu konta Przekorzystnego w Pekao SA + 5% na koncie oszczędnościowym!

Pekao SA ruszył z nową edycją promocji swojego konta osobistego. Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków, łącząc ofertę banku z promocją Mastercard łącznie zyskamy 300zł ...
CZYTAJ WIĘCEJ
580zł w najnowszej promocji Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + lokata na 5%!

Zyskaj do 580 ZŁ po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + oszczędzaj na lokacie na 5%!

Santander Bank Polska ruszył ze swoją lipcową promocją Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 580zł, z czego 400zł otrzymamy w ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

cztery × 5 =

Top

🔔360 ZŁ po założeniu Konta Millennium 360°! Proste warunki!

X