Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 200 zł premii po założeniu konta Przekorzystnego w Pekao SA + 7% na koncie oszczędnościowym!

200 zł premii po założeniu konta Przekorzystnego w Pekao SA + 7% na koncie oszczędnościowym!

promocja pekao
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 31.08.2022r.

Pekao SA ruszył z nową edycją promocji swojego konta osobistego. Po założeniu Konta Przekorzystnego i spełnieniu bardzo prostych warunków, łącząc ofertę banku z promocją Mastercard łącznie zyskamy 200zł łatwej premii, całość w gotówce.

Oprócz tego będziemy mogli ulokować nasze oszczędności na promocyjnie oprocentowanym koncie oszczędnościowym (5% do kwoty 100.000zł).

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta ani lokaty w Pekao SA od 1.01.2020 do 30.06.2022. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Rachunek otwieramy poprzez selfie. Podczas wnioskowania o konto koniecznie zaznaczmy zgodę na przystąpienie do promocji. Trzeba będzie także założyć aplikację PeoPay (aplikacja mobilna banku Pekao).

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao SA z premią 300 ZŁ!

Pierwsze 50zł

Pierwszą część premii (50zł) otrzymamy za samo podpisanie umowy o konto. Premię otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o rachunek.

Kolejne 150zł

W celu odebrania kolejnych 150zł, należy w każdym z trzech pełnych miesięcy następujących po miesiącu założenia konta wykonać następujące czynności:

– min. 1 raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej PeoPay,

– wykonać min. 5 transakcji kartą lub poprzez PeoPay w miesiącu.

Przykładowo, jeśli konto osobiste założymy w sierpniu, powyższe czynności musimy wykonać w lipcu, wrześniu i październiku.

Za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki promocji, otrzymamy 50zł premii. Wypłata będzie następować (w tych trzech przypadkach) do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao SA z premią 300 ZŁ!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w lipcu z premią 300zł – do 15.07.2022

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w lipcu z premią 200zł – po 15.07.2022

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w sierpniu z premią 200zł


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za to za kartę debetową (4zł miesięcznie). Jeśli jednak zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 500zł miesięcznie i wykonamy min. 1 transakcję kartą w miesiącu, unikniemy tej opłaty. Osoby do 26 r.ż. są bezwarunkowo zwolnione z tego warunku bezpłatności debetówki.

Bank oferuje w ramach oferty konta osobistego darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz dwie dowolne wypłaty z bankomatów obcych w miesiącu bez kosztów, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunki bezpłatności karty. Każda kolejna wypłata to koszt 2,3% od wypłaty (min. 5zł).

Dodatkowe korzyści z kontem w Pekao

Musimy zwrócić szczególną uwagę na promocyjną ofertę oprocentowania środków gromadzonych na rachunku oszczędnościowym dla nowych klientów banku. Oprocentowanie 7% do kwoty 100.000zł będzie dla nas dostępne przez 183 dni! W obecnej edycji promocji chcąc skorzystać z tego oprocentowania, rachunek musimy otworzyć do końca lipca.

Promocyjnym kontem oszczędnościowym mogą cieszyć się wszyscy klienci, którzy nie posiadali rachunku w Pekao SA ani nie korzystali z oferty funduszu inwestycyjnego w Pekao TFI od 1.01.2021.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji “Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja III”

Regulamin promocji „Bezcenne Chwile – Wiosenne Przyspieszenie”

Informacja o przedłużeniu promocji Mastercard


Ostatnio popularne na blogu:

200 zł premii po założeniu konta Przekorzystnego w Pekao SA + 7% na koncie oszczędnościowym!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
200 zł premii po założeniu konta Przekorzystnego w Pekao SA + 7% na koncie oszczędnościowym!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

17 − 13 =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X