Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Zyskaj 480 zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander + 5,5% na Lokacie Mobilnej + do 300 zł zwrotu za rachunki!

Zyskaj 480 zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander + 5,5% na Lokacie Mobilnej + do 300 zł zwrotu za rachunki!

promocja santander
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 31.08.2022r.

Santander Bank Polska ruszył ze swoją sierpniową promocją Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 480zł, z czego 300zł otrzymamy w gotówce oraz 180zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Zalando, Biedronka).

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe, zwroty za płatności rachunków nawet do 300zł rocznie oraz promocyjną lokatę mobilną oprocentowaną na 5,5%!

Aż 480zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 480zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „300zł za aktywne bankowanie” (300zł w gotówce)

– „Polecam mój bank – edycja II” (80zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Helios lub Cinema City – w tym przypadku zamiast 80zł dostajemy 4 bilety do kina)

– „100 zł na zakupy – edycja II” (100zł w formie bonu do Biedronki).

Kto może skorzystać z oferty?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.08.2021r. ani nie skorzystali z żadnej promocji rachunku osobistego Santander z premią od 1.04.2019r.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ Z PREMIĄ 480 ZŁ + LOKATA NA 5,5%

Premia na start

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Strategicznie lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ być może będziemy mogli skorzystać w przyszłości z dodatkowej promocji w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (100zł premii więcej).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 31.08.2022. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.09.2022.

50 zł po otwarciu

Pierwszą część premii otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Do końca września otrzymamy w zamian 50zł.

250zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (250zł) są bardzo proste. Wystarczy w każdym z trzech miesięcy (wrzesień, październik, listopad):

  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile,
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000zł (łącznie),
  • wykonać min. 2 płatności kartą na kwotę min. 10zł każda (BLIK nie wlicza się).

To tyle! Do 31.12.2022 otrzymasz za spełnienie powyższych warunków kolejne 250zł w gotówce!

Dodatkowe 80zł z programu poleceń

Po założeniu konta w zakładce „Program poleceń”, koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 80zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: EF2GGA

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

santander -kod polecający

W celu otrzymania nagrody, należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

  • 80 zł do Biedronki,
  • 80 zł do Zalando,
  • 80 zł do RTV EURO AGD,
  • 80 zł do Decathlon,
  • 4 bilety do kina Cinema City,
  • 4 bilety do kina Helios.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń” po spełnieniu warunków promocji.

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ Z PREMIĄ 480 ZŁ + LOKATA NA 5,5%

Jeszcze 100zł do wydania w Biedronce!

Świetna oferta uzupełniająca. Dostępna dla osób, które założą konto po 7 sierpnia (poprzez nowy formularz promocji).

100zł na zakupy w Biedronce zgarniemy za dodanie w Santander mobile lub poprzez bankowość internetową celu oszczędnościowego w ramach usługi Moje Cele i wybranie metody oszczędzania „Końcówki transakcji” do 30 września 2022r. Konieczne będzie także podpisanie umowy o rachunek maksymalnie do 10 września 2022r.

W praktyce chodzi o to, że wykonywane transakcje kartą będą zaokrąglane do pełnej kwoty. Nadwyżka będzie odkładana na koncie oszczędnościowym. Możemy w ustawieniach wybrać mnożnik odkładanej kwoty x10, dzięki czemu przyspieszymy proces znacznie (np. zamiast 50gr odłoży się nam od razu 5zł). Wykonując jedynie kilka transakcji spełnimy warunek promocji (uzbieranie 50zł na koncie celowym). Oczywiście zgromadzone środki będziemy mogli później (po otrzymaniu bonu) bez problemu wypłacić.

Istotne, aby maksymalnie do 31 września zarejestrować swój udział w promocji z dodatkową premią na stronie oferty.

Klikamy kolejno „Wypełnij formularz”, następnie uzupełniamy dane i klikamy „Wyślij”:

Zyskaj 480 zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander + 5,5% na Lokacie Mobilnej + do 300 zł zwrotu za rachunki!

Ważne, aby powyższe dane zgadzały się z tymi, które podaliśmy we wniosku o konto (zwróćmy szczególną uwagę na email).

Tutaj obowiązuje limit tylko 2000 bonów, więc warto się spieszyć! Decyduje kolejność rejestracji. Nagroda 100zł w formie bonu zostanie nam przekazana najpóźniej do 28.02.2023. Otrzymamy ją smsem lub poprzez wiadomość w bankowości internetowej.

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ Z PREMIĄ 480 ZŁ + LOKATA NA 5,5%


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w promocji z premią 380 zł

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w promocji z premią 480 zł – po 7.08.2022


Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

Wystarczy zapewnić w danym miesiącu wpływ na konto w wysokości min. 500zł oraz wykonać min. 1 płatność kartą do konta (lub BLIK), aby Konto Jakie Chcę było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 8zł za konto). Osoby do 26 r.ż. nie muszą zapewniać wpływu na konto, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Będziemy mieli także możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania lokaty mobilnej – 5,5% do kwoty 100.000zł na 4 miesiące. Z kolei promocyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe pozwoli nam odłożyć gotówkę na 4% aż do kwoty 300 000zł!

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Jakie Chcę. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to stała oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300zł rocznie!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „300 zł za aktywne bankowanie”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 2”

Regulamin promocji „100 zł na zakupy – edycja II”


Ostatnio popularne na blogu:

Zyskaj 480 zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander + 5,5% na Lokacie Mobilnej + do 300 zł zwrotu za rachunki!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Zyskaj 480 zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander + 5,5% na Lokacie Mobilnej + do 300 zł zwrotu za rachunki!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

5 + 4 =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X