Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 30.09.2022r.

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 dowolnych transakcji kartą. To nie żart! Wartość tego pakietu wynosi aż 420zł. Dodatkowo będziemy mogli skorzystać także ze świetnie oprocentowanego konta oszczędnościowego – 7% przez 6 miesięcy do kwoty aż 100.000zł!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego, konta oszczędnościowego ani lokaty terminowej w Pekao SA od 1.01.2020. Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji.

Wnioskujemy o Konto Przekorzystne wraz z kartą Visa Debit FX. Podczas wypełniania formularza koniecznie podajmy kod promocyjny (kod rekomendacji): CANAL

Uwaga! Jeśli podczas wnioskowania o rachunek w polu „kod rekomendacji” nie wpiszemy powyższego kodu, nie otrzymamy nagrody!

Umowę o konto musimy zawrzeć do 30.09.2022. Nawet jeśli będziemy składać wniosek w ostatnich dniach obowiązywania oferty, nie powinno być z tym problemu, ponieważ umowę możemy podpisać online (także na selfie). Niemniej jednak istnieje limit wniosków w promocji (3500), który może skończyć się przed czasem. Warto więc zawnioskować o Konto Przekorzystne z darmowym Canal+ z Netflix już dziś.

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao z CANAL+ i Netflix przez 6 miesięcy!

Jak przebiega proces wnioskowania o Konto Przekorzystne?

Wniosek zaczynamy wypełniać w formie formularza, do którego przechodzimy poprzez stronę promocji. Następnie instalujemy aplikację mobilną banku (PeoPay) i logujemy się do niej podanymi przez Pekao danymi. Tam następuje kontynuacja wniosku. Konieczne będzie zrobienie sobie selfie oraz wykonanie zdjęcia dowodu osobistego. Jeśli napotkamy na jakieś trudności – możemy dokończyć ten wniosek w oddziale banku bądź też złożyć wniosek ponownie.

Jakie warunki muszę spełnić?

Warunki otrzymania dostępu do bezpłatnego pakietu CANAL+ z Netflix są naprawdę banalne. Wystarczy, że w dwóch kolejnych miesiącach następujących po miesiącu zawarcia umowy wykonamy 5 transakcji kartą debetową do konta. Przykładowo – zakładając konto we wrześniu – warunki te musimy spełnić w październiku i listopadzie. Wszystkie zwykłe płatności w sklepach będą jak najbardziej zaliczone. Odpadają z kolei transakcje nietypowe, jak np. doładowanie Revolut czy zakłady bukmacherskie. Co ważne, nie będą zaliczane także płatności BLIK.

Kiedy będę mógł odebrać nagrodę?

Po spełnieniu warunków promocji opisanych wyżej nagrodę odbierzemy za pomocą e-maila oraz poprzez bankowość elektroniczną w ciągu 60 dni od dnia spełnienia warunków promocji. Zostanie ona wydana w formie vouchera na sfinansowanie dostępu do Canal+ z Netflix (Pakiet Standard). Voucher pozwoli nam na korzystanie z pakietu przez 6 miesięcy bezpłatnie. Musimy go wykorzystać do 31.03.2023 (czyli rozpocząć sześciomiesięczny okres użytkowania pakietu).

Po 6 miesiącach możemy bez żadnych konsekwencji zrezygnować z pakietu CANAL+ z Netflix i nie zapłacimy za to ani złotówki!

Załóż Konto Przekorzystne w Pekao z CANAL+ i Netflix przez 6 miesięcy!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – sierpień 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – wrzesień 2022


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

Samo prowadzenie Konta Przekorzystnego jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za to za kartę debetową (4zł miesięcznie). Jeśli jednak zapewnimy wpływy na konto w wysokości min. 500zł miesięcznie i wykonamy min. 1 transakcję kartą w miesiącu, unikniemy tej opłaty. Osoby do 26 r.ż. są bezwarunkowo zwolnione z tego warunku bezpłatności debetówki.

Bank oferuje w ramach oferty konta osobistego darmowe wypłaty z bankomatów własnych oraz dwie dowolne wypłaty z bankomatów obcych w miesiącu bez kosztów, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunki bezpłatności karty. Każda kolejna wypłata to koszt 2,3% od wypłaty (min. 5zł).


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Otwórz Konto na selfie z kartą Visa i odbierz voucher do najlepszych filmów i seriali”

Tabela Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

16 − jeden =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X