Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Odbierz 480zł łatwej do zdobycia premii po założeniu Konta Jakie Chcę Santander + nawet 300zł zwrotu za rachunki!

Odbierz 480zł łatwej do zdobycia premii po założeniu Konta Jakie Chcę Santander + nawet 300zł zwrotu za rachunki!

santander promocja konto jakie chcę 800 500
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Santander Bank Polska ruszył ze swoją styczniową promocją Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 480zł, z czego 300zł otrzymamy w gotówce oraz 180zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Allegro, H&M, Biedronka).

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe i zwroty za płatności rachunków nawet do 300zł rocznie.

Aż 480zł? Jak to możliwe? Promocje się łączą!

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby zyskać 480zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „Twoje konto z premią 300zł – edycja III” (300zł w gotówce)

– „100zł z kontem – edycja III” (100zł w formie bonu – np. Allegro, H&M itp.)

– „Polecam mój bank – edycja 3” (80zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Helios lub Cinema City – w tym przypadku zamiast 80zł dostajemy 4 bilety do kina)

Z każdej z tych promocji możesz skorzystać oddzielnie, nie musisz spełniać wszystkich warunków. Otrzymasz oczywiście wtedy tylko daną część premii dedykowanej konkretnemu zakresowi oferty.

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.12.2021r. ani nie skorzystali z żadnej promocji rachunku osobistego Santander z premią od 1.04.2019r.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 480 zł!

Oferta trwa do 31.01.2023. Ilość wniosków jest ograniczona, dlatego nie czekaj z podjęciem decyzji do ostatniej chwili!

Premia na start

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli w przyszłości skorzystać z dodatkowej oferty w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (100zł premii więcej – cykliczne promocje).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 31.01.2023. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.02.2023.

100 zł po otwarciu

Pierwszą część premii otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Następnie od 1 do 28 lutego musimy co najmniej 1 raz zalogować do aplikacji mobilnej banku oraz zapewnić wpływ na konto w wysokości min. 1000zł. Do końca marca otrzymamy w zamian 100zł.

200zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (200zł) są bardzo proste. Wystarczy w każdym z trzech miesięcy (marzec, kwiecień, maj):

  • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander Mobile,
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000zł (łącznie),
  • wykonać min. 1 płatność kartą na kwotę min. 10zł (BLIK nie wlicza się).

To tyle! Do 30.06.2023 otrzymasz za spełnienie powyższych warunków kolejne 200zł w gotówce!

100zł w formie bonu Sodexo

Kolejne 100zł otrzymasz w formie bonu Sodexo (do wyboru min. Empik, Allegro, H&M, EURO RTV AGD). Ta część oferty oparta jest na korzystaniu z aplikacji mobilnej. Uwaga – obowiązuje tutaj limit 2000 wniosków! Dlatego od razu w dniu założenia konta rejestrujemy się w ofercie wybierając kolejno:

santander - open voucher- krok 1

Następnie:

santander - open voucher- krok 2

Czas na rejestrację w tej części promocji mamy do 31.01.2022. Jest to dodatkowa rejestracja oprócz głównej promocji z premią 300zł.

Co trzeba zrobić, aby zyskać dodatkowe 100zł? Wystarczy przez 5 kolejnych miesięcy po otwarciu konta (luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec) w każdym z tych miesięcy wykonać min. 3 przelewy na telefon BLIK poprzez aplikację Santander Mobile. Nie są dopuszczalne przelewy na nasze konto w innym banku. Mogą być to natomiast przelewy do znajomych lub rodziny na minimalne kwoty. Przelewy BLIK na telefon także się wliczają!

Nagrodę w formie vouchera Sodexo otrzymasz za pomocą SMS lub poprzez wiadomość w bankowości internetowej do 31.07.2023. Wymiana vouchera na bon do danego sklepu będzie możliwa poprzez stronę openvoucher.sodexo.pl

Dodatkowe 80zł z programu poleceń

Po założeniu konta w zakładce „Program poleceń” koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 80zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: VZBFCL

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

santander -kod polecający

W celu otrzymania nagrody należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

  • 80 zł do Biedronki,
  • 80 zł do Zalando,
  • 80 zł do RTV EURO AGD,
  • 80 zł do Decathlon,
  • 4 bilety do kina Cinema City,
  • 4 bilety do kina Helios.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Według informacji umieszczonych na bonach są one ważne bezterminowo.

Po spełnieniu warunków promocji, bon będzie do odebrania w zakładce “Program poleceń”.

Załóż Konto Jakie Chcę z premią 480 zł!


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – styczeń 2023


Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

Wystarczy zapewnić w danym miesiącu wpływ na konto w wysokości min. 500zł oraz wykonać min. 1 płatność kartą do konta (lub BLIK), aby Konto Jakie Chcę było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 8zł za konto). Osoby do 26 r.ż. nie muszą zapewniać wpływu na konto, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Jakie Chcę. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to stała oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300zł rocznie!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „Twoje konto z premią 300zł – edycja III”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 3”

Regulamin promocji „Konto z bonusem 100 zł – edycja III”

Taryfa Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

promocja santander - zarabiaj na bankach - 480

Nareszcie proste warunki odebrania premii 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska!

Kolejna edycja bardzo popularnej promocji Santander - promocja Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 480zł, z czego 300zł otrzymamy w ...
CZYTAJ WIĘCEJ
citibank citikonto - promocje bankowe 400

Aż 400zł od Citibank po założeniu DARMOWEGO CitiKonta!

Citibank powrócił ze swoją świetną ofertą. Do niedawna jeszcze rzadko miał atrakcyjne promocje swojego konta osobistego a tu proszę… 400zł do wzięcia! Oprócz tego będziemy mogli korzystać z ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top