Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > Karta kredytowa online przez internet – czy warto ją założyć?

Karta kredytowa online przez internet – czy warto ją założyć?

karta kredytowa online przez internet
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Karta kredytowa online, przez internet – dzisiejsza technologia pozwala nam na złożenie wniosku o kredytówkę bez wychodzenia z domu. Podpisanie umowy również nie będzie problemem, bo z kurierem umówimy się w dogodnym terminie u nas w mieszkaniu.

Po co mam zakładać kartę kredytową?

Karta kredytowa wykorzystywana w sposób rozsądny może stać się dla nas bardzo przydatnym narzędziem. Jeśli będziemy spłacać zadłużenie w terminie (o czym szerzej w dalszej części artykułu) bank nie naliczy nam żadnych odsetek. Karta kredytowa może być przydatna w różnych sytuacjach:

 • rezerwacja hoteli online – wiele popularnych serwisów rezerwacyjnych wymaga, aby podać dane karty kredytowej lub debetowej już w momencie bukowania hotelu (nawet jeśli jest napisane, że za pobyt zapłacimy na miejscu). Serwis ma możliwość preautoryzacji karty, czyli sprawdzenia, czy są na niej środki i zablokowania ich przez kilka dni. W tym momencie warto zadać sobie pytanie – po co serwis ma blokować nasze środki na karcie debetowej skoro może środki banku na karcie kredytowej, dostępne dla nas całkowicie za darmo? Nasze pieniądze mogą przecież w tym czasie pracować np. na dobrze oprocentowanej lokacie.
 • nagły brak gotówki – w razie potrzeby możemy odroczyć termin zapłaty za produkt o czas okresu bezodsetkowego,
 • możliwość skorzystania z chargeback – jeśli zamówiona przez nas usługa nie została wykonana lub nie otrzymaliśmy produktu, za które płaciliśmy kartą kredytową, możemy z tego tytułu złożyć reklamację w banku, który wydał kredytówkę. W razie pozytywnego rozpatrzenia, otrzymamy zwrot środków na konto karty kredytowej.

Obecnie założona karta kredytowa online przez internet to możliwość uzyskania dodatkowo nawet kilkuset złotych premii w formie gotówki lub bonów, o czym szerzej w dalszej części artykułu.

Jak działa karta kredytowa?

Karta kredytowa pozwala na odłożenie płatności za produkty i usługi, korzystając przy tym ze środków banku, którą nam tą kartę wydał. W celu wytłumaczenia zasady działania kredytówki, posłużę się przykładem.

Załóżmy, że cykl rozliczeniowy naszej karty kredytowej kończy się 10-tego dnia każdego miesiąca. Od tego czasu mamy grace period (czyli czas, w którym nie zapłacimy odsetek) – jego długość zależna jest od banku, ale przyjmijmy, że w naszym przypadku wynosi on 25 dni.

Użytkownik zaczął używać karty kredytowej 15 marca. Wykonał nią transakcje do 10 kwietnia na kwotę łączną 2000zł. Po 10 kwietnia następuje 25 dni okresu bezodsetkowego. Ostateczny termin spłaty karty, czyli koniec okresu bezodsetkowego przypada na 5 maja. Do tego dnia należy wpłacić na rachunek karty kredytowej kwotę w wysokości zaciągniętego zadłużenia tj. 2000zł. Zakładając, że całość tej kwoty wydana została w dniu 15 marca, to na podstawie tego przykładu widzimy, że nasz użytkownik przez 52 dni korzystał z darmowych pieniędzy banku! Oczywiście jeśli nie spłaciłby zadłużenia w terminie, zaczęłyby się naliczać odsetki w wysokości około 10% (RRSO).

Więcej informacji na temat działania karty kredytowej znajdziesz w tym artykule.

Karta kredytowa online – czy warto?

Moim zdaniem warto mieć w portfelu kredytówkę. Sam takową posiadam i aktywnie z niej korzystam. Oprócz kilkuset złotych na start, które otrzymałem od banku za spełnienie prostych warunków, zawsze mam możliwość przesunięcia w czasie części płatności oraz skorzystania z atrakcyjnych zniżek dla posiadaczy mojej karty kredytowej. Zawsze spłacam zadłużenie w terminie. Tylko wtedy posiadanie karty kredytowej jest w pełni opłacalne – Wam również polecam takie podejście do sprawy.

Poniżej prezentuję kilka ofert promocyjnych kart kredytowych, w których można zyskać w prosty sposób kilkaset złotych lub inne dodatkowe przywileje. Karta kredytowa online przez internet, z sowitą premią? Tak, to możliwe.


Citi Simplicity – Citibank

karta kredytowa citi simplicity

Jakie korzyści oferuje Citi Simplicity – karta kredytowa Citibank?

 • 0zł opłaty rocznej za kartę – bezwarunkowo!
 • możliwość założenia karty w wielu atrakcyjnych promocjach,
 • do 56 dni okresu bezodsetkowego,
 • darmowa karta dodatkowa,
 • bezpłatne powiadomienia CitiAlerts – informacja sms na temat zadłużenia na karcie,
 • karta kredytowa zakładana online, przez internet (wniosek).

Citi Simplicity – ważne informacje:

 • minimalny wymagany dochód netto: 1200zł,
 • oprocentowanie karty: 10%,

ZŁÓŻ WNIOSEK!


Visa TurboKARTA – Santander Consumer Bank

visa turbo karta

Jakie korzyści daje Visa TurboKARTA Santander Consumer Bank?

 • 3% zwrotu za paliwo i 1% za inne zakupy – do 30zł co miesiąc,
 • do 54 dni okresu bezodsetkowego,
 • darmowa karta dodatkowa,
 • 0zł opłaty za kartę – wymagany obrót 1000zł miesięcznie,
 • bezpłatny pakiet car assistance w pakiecie z kartą!
 • karta kredytowa zakładana online, przez internet (wniosek).

Visa TurboKARTA – ważne informacje:

 • minimalny wymagany dochód netto: 1000zł,
 • oprocentowanie karty: 10%,
 • w wypadku niespełnienia warunku obrotu 1000zł, opłata za kartę wynosi 4,90zł.

Kartę możemy zamówić online przez internet z linka poniżej.

ZŁÓŻ WNIOSEK O TUBOKARTĘ SANTANDER CONSUMER BANK ZE ZWROTEM 3% ZA PALIWO!


karta kredytowa mamBONUS – BGŻ BNP Paribas

bgż bnp IKEA

Jakie korzyści daje karta kredytowa mamBONUS BGŻ BNP Paribas?

 • 300zł w postaci bonów do sklepów Biedronka (czas na złożenie wniosku: do 31.01.2019r.),
 • 5000 punktów mamBONUS,
 • nagrody z katalogu mamBONUS,

Karta kredytowa mamBONUS – ważne informacje:

 • darmowe korzystanie z karty po wydaniu min. 500zł w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych (Mastercard Standard) lub 1000zł (Mastercard Gold).

ZŁÓŻ WNIOSEK!


 

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top