Promocja VeloBank: 7% do 100.000 zł bez konta osobistego w Velobank na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym + 650 zł za opcjonalne konto osobiste!

promocja konta oszczędnościowego - velobank - elastyczne konto oszczędnościowe - czerwiec 2024

PROMOCJA TRWA DO: 25.06.2024r.

Konto oszczędnościowe bez konta osobistego – to swoista nisza na rynku. Praktycznie wszystkie banki wymagają od nas, aby wraz z kontem oszczędnościowym założyć rachunek osobisty – takie konta oszczędnościowe to klasyka. Jednym z wyjątków jest Velobank – tutaj mamy naprawdę solidną ofertę: 7% w skali roku do kwoty 100.000 zł! Dodatkowo opcjonalnie możemy założyć także konto osobiste, dzięki któremu w baaardzo prosty sposób możemy zgarnąć 650 zł w gotówce!

Kto może skorzystać z promocji? Jak założyć konto oszczędnościowe w Velobank?

Jeśli nie braliśmy udziału w poprzedniej edycji promocyjnego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Velobanku – możemy skorzystać z promocji! Wystarczy założyć rachunek oszczędnościowy poprzez dedykowaną stronę promocji. Zrobimy to bardzo szybko, ponieważ tożsamość możemy potwierdzić na kilka wygodnych sposobów: na selfie, poprzez aplikację mObywatel lub też klasyczną wizytę kuriera. Podczas wnioskowania konieczne jest zaznaczenie zgód marketingowych. Promocja obejmuje nowe środki zdeponowane w VeloBank.

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE VELOBANK

Jakie jest oprocentowanie konta oszczędnościowego?

Oprocentowanie promocyjne wpłaconych środków będzie wynosić 7% do kwoty 100.000 zł na okres 3 miesięcy! Z kolei nadwyżka nad kwotę 100.000zł do kwoty 300.000zł będzie pracowała na 6,3%. To naprawdę solidna oferta. Biorąc pod uwagę to, że dodatkowo nie musimy zakładać konta osobistego – zdecydowanie warto ją rozważyć. Zwłaszcza, że rachunek jest całkowicie darmowy.

W każdym miesiącu obowiązuje 1 darmowa wypłata z konta oszczędnościowego. Każda kolejna to koszt 9zł od wypłaty. Ciekawą opcja i pewnym obejściem są wypłaty na konto osobiste w VeloBank, które są nielimitowane i bezpłatne. To kolejny dobry argument oprócz rewelacyjnej premii na start, żeby założyć VeloKonto.

Oprocentowanie na nowe środki

W ramach promocji oprocentowane są nowe środki, czyli nadwyżka nad saldo w VeloBank odnotowane w dniu 6.06.2024. Pod uwagę brane są wszystkie produkty, jakie posiadamy w tym banku.

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE VELOBANK

Do kiedy obowiązuje promocyjne oprocentowanie?

Na tą chwilę oferta promocyjnego oprocentowanie konta oszczędnościowego w VeloBank obowiązuje do 25.06.2024. Od momentu założenia produktu wysokie oprocentowanie obowiązuje nas przez 3 miesiące.

Otwarte konto oszczędnościowe pozwoli nam zacząć oszczędzać już dziś. Po otwarciu rachunku oszczędnościowego od razu możemy przelewać środki.

Konto oszczędnościowe VeloBank – dlaczego warto?

Oferta jest bardzo klarowna i prosta. Do tego nie musicie zakładać konta osobistego, żeby skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Taką możliwość, z zachowaniem wysokiego oprocentowania, dają jeszcze tylko lokaty bez konta.

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE VELOBANK

Zobacz także: Najlepsze konto oszczędnościowe – ranking kont oszczędnościowych

Dodatkowo łatwe 650 zł za konto osobiste!

Tak jak wspomniałem, opisywana oferta nie wymaga zakładania konta osobistego. Zdecydowanie jednak warto je założyć, ponieważ będziemy mogli wtedy dodatkowo uzyskać bardzo łatwe 650 zł w gotówce. Ta promocja to prawdziwy hit na blogu, a jej szczegóły opisaliśmy w odrębnym artykule. VeloBank zwraca 5% wartości każdej wykonanej transakcji. To chyba najprostsza promocja, jaką opisywałem od kilku dobrych miesięcy, przy tym z niesamowicie wysoką premią. Aż żal nie skorzystać! Podczas zakładania konta osobistego koniecznie podajcie kod polecający, aby zgarnąć pełną premię (dodatkowe 50zł w ramach programu poleceń). Jeśli nie posiadacie takiego kodu, możecie wykorzystać mój sprawdzony kod: Z5MVA8

Bezpieczeństwo depozytów w polskich bankach

Oczywiście wszystkie depozyty są zabezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny – więcej o tym w tym artykule.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Tabela oprocentowania Kont Osobistych oraz Kont Oszczędnościowych dla Klientów Indywidualnych w VeloBank S.A. nr 7/2024

Dokument dotyczący opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 10 Średnio: 4.7]