Promocja VeloBank: 7% do 50.000 zł bez konta osobistego w Velobank na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym + 650 zł za opcjonalne konto osobiste!

VeloBank

PROMOCJA TRWA DO: 1.04.2024r.

Konto oszczędnościowe bez konta osobistego – to swoista nisza na rynku. Praktycznie wszystkie banki wymagają od nas, aby wraz z kontem oszczędnościowym założyć rachunek osobisty – takie konta oszczędnościowe to klasyka. Jednym z wyjątków jest Velobank – tutaj mamy naprawdę solidną ofertę: 7% w skali roku do kwoty 50.000 zł! Dodatkowo opcjonalnie możemy założyć także konto osobiste, dzięki któremu w baaardzo prosty sposób możemy zgarnąć 650 zł w gotówce!

Kto może skorzystać z promocji? Jak założyć konto oszczędnościowe w Velobank?

Jeśli nie braliśmy udziału w poprzedniej edycji promocyjnego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Velobanku – możemy skorzystać z promocji! Wystarczy założyć rachunek oszczędnościowy poprzez dedykowaną stronę promocji. Zrobimy to bardzo szybko, ponieważ tożsamość możemy potwierdzić na kilka wygodnych sposobów: na selfie, poprzez aplikację mObywatel lub też klasyczną wizytę kuriera. Podczas wnioskowania konieczne jest zaznaczenie zgód marketingowych. Promocja obejmuje nowe środki zdeponowane w VeloBank.

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE VELOBANK

Jakie jest oprocentowanie konta oszczędnościowego?

Oprocentowanie promocyjne wpłaconych środków będzie wynosić 7% do kwoty 50.000 zł na okres 3 miesięcy! Z kolei nadwyżka nad kwotę 50.000zł do kwoty 300.000zł będzie pracowała na 6,5%. To naprawdę solidna oferta. Biorąc pod uwagę to, że dodatkowo nie musimy zakładać konta osobistego – zdecydowanie warto ją rozważyć. Zwłaszcza, że rachunek jest całkowicie darmowy.

W każdym miesiącu obowiązuje 1 darmowa wypłata z konta oszczędnościowego. Każda kolejna to koszt 9zł od wypłaty. Ciekawą opcja i pewnym obejściem są wypłaty na konto osobiste w VeloBank, które są nielimitowane i bezpłatne. To kolejny dobry argument oprócz rewelacyjnej premii na start, żeby założyć VeloKonto.

Oprocentowanie na nowe środki

W ramach promocji oprocentowane są nowe środki, czyli nadwyżka nad saldo w VeloBank odnotowane w dniu 27.02.2024. Pod uwagę brane są wszystkie produkty, jakie posiadamy w tym banku.

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE VELOBANK

Do kiedy obowiązuje promocyjne oprocentowanie?

Na tą chwilę oferta promocyjnego oprocentowanie konta oszczędnościowego w VeloBank obowiązuje do 1.04.2024. Od momentu założenia produktu wysokie oprocentowanie obowiązuje nas przez 3 miesiące.

Otwarte konto oszczędnościowe pozwoli nam zacząć oszczędzać już dziś. Po otwarciu rachunku oszczędnościowego od razu możemy przelewać środki.

Konto oszczędnościowe VeloBank – dlaczego warto?

Oferta jest bardzo klarowna i prosta. Do tego nie musicie zakładać konta osobistego, żeby skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Taką możliwość, z zachowaniem wysokiego oprocentowania, dają jeszcze tylko lokaty bez konta.

ZAŁÓŻ KONTO OSZCZĘDNOŚCIOWE VELOBANK

Zobacz także: Najlepsze konto oszczędnościowe – ranking kont oszczędnościowych

Dodatkowo łatwe 650 zł za konto osobiste!

Tak jak wspomniałem, opisywana oferta nie wymaga zakładania konta osobistego. Zdecydowanie jednak warto je założyć, ponieważ będziemy mogli wtedy dodatkowo uzyskać bardzo łatwe 650 zł w gotówce. Ta promocja to prawdziwy hit na blogu, a jej szczegóły opisaliśmy w odrębnym artykule. VeloBank zwraca 10% wartości każdej wykonanej transakcji. To chyba najprostsza promocja, jaką opisywałem od kilku dobrych miesięcy, przy tym z niesamowicie wysoką premią. Aż żal nie skorzystać! Podczas zakładania konta osobistego koniecznie podajcie kod polecający, aby zgarnąć pełną premię (dodatkowe 50zł w ramach programu poleceń). Jeśli nie posiadacie takiego kodu, możecie wykorzystać mój sprawdzony kod: 5HW7GR

Bezpieczeństwo depozytów w polskich bankach

Oczywiście wszystkie depozyty są zabezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny – więcej o tym w tym artykule.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Tabela oprocentowania Kont Osobistych oraz Kont Oszczędnościowych dla Klientów Indywidualnych w VeloBank S.A. nr 3/2024

Dokument dotyczący opłat


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 10 Średnio: 4.7]