Jesteś tutaj
Główna > VeloBank
Oceń tego posta!
[Głosów: 8 Średnio: 4.8]

Promocja VeloBank: 7% do 300.000 zł bez konta osobistego w Velobank na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym + 650 zł za opcjonalne konto osobiste!

velobank promocja konto oszczednosciowe 3

PROMOCJA TRWA DO: 08.10.2023r.

Konto oszczędnościowe bez konta osobistego – to swoista nisza na rynku. Praktycznie wszystkie banki wymagają od nas, aby wraz z kontem oszczędnościowym założyć rachunek osobisty – takie konta oszczędnościowe to klasyka. Jednym z wyjątków jest Velobank – tutaj mamy naprawdę solidną ofertę: 7% w skali roku do kwoty 300.000 zł! Dodatkowo opcjonalnie możemy założyć także konto osobiste, dzięki któremu w baaardzo prosty sposób możemy zgarnąć 650 zł w gotówce!

Kto może skorzystać z promocji? Jak założyć konto oszczędnościowe w Velobank?

Jeśli nie braliśmy udziału w poprzedniej edycji promocyjnego oprocentowania na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w Velobanku – możemy skorzystać z promocji! Wystarczy założyć rachunek oszczędnościowy poprzez dedykowaną stronę promocji. Zrobimy to bardzo szybko, ponieważ tożsamość możemy potwierdzić na kilka wygodnych sposobów: na selfie, poprzez aplikację mObywatel lub też klasyczną wizytę kuriera. Podczas wnioskowania konieczne jest zaznaczenie zgód marketingowych. Promocja obejmuje nowe środki zdeponowane w VeloBank.

Załóż Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 7% w VeloBank!

Jakie jest oprocentowanie konta oszczędnościowego?

Oprocentowanie promocyjne wpłaconych środków będzie wynosić 7% do kwoty 300.000 zł na okres 3 miesięcy! To naprawdę solidna oferta. Biorąc pod uwagę to, że dodatkowo nie musimy zakładać konta osobistego – zdecydowanie warto ją rozważyć. Zwłaszcza, że rachunek jest całkowicie darmowy.

W każdym miesiącu obowiązuje 1 darmowa wypłata z konta oszczędnościowego. Każda kolejna to koszt 9zł od wypłaty. Ciekawą opcja i pewnym obejściem są wypłaty na konto osobiste w VeloBank, które są nielimitowane i bezpłatne. To kolejny dobry argument oprócz rewelacyjnej premii na start, żeby założyć VeloKonto.

Oprocentowanie na nowe środki

W ramach promocji oprocentowane są nowe środki, czyli nadwyżka nad saldo w VeloBank odnotowane w dniu 20.09.2023. Pod uwagę brane są wszystkie produkty, jakie posiadamy w tym banku.

Załóż Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 7% w VeloBank!

Do kiedy obowiązuje promocyjne oprocentowanie?

Na tą chwilę oferta promocyjnego oprocentowanie konta oszczędnościowego w VeloBank obowiązuje do 08.10.2023. Od momentu założenia produktu wysokie oprocentowanie obowiązuje nas przez 3 miesiące.

Otwarte konto oszczędnościowe pozwoli nam zacząć oszczędzać już dziś. Po otwarciu rachunku oszczędnościowego od razu możemy przelewać środki.

Konto oszczędnościowe VeloBank – dlaczego warto?

Oferta jest bardzo klarowna i prosta. Do tego nie musicie zakładać konta osobistego, żeby skorzystać z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. Taką możliwość, z zachowaniem wysokiego oprocentowania, dają jeszcze tylko lokaty bez konta.

Załóż Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 7% w VeloBank!

Zobacz także: Najlepsze konto oszczędnościowe – ranking kont oszczędnościowych

Dodatkowo łatwe 650 zł za konto osobiste!

Tak jak wspomniałem, opisywana oferta nie wymaga zakładania konta osobistego. Zdecydowanie jednak warto je założyć, ponieważ będziemy mogli wtedy dodatkowo uzyskać bardzo łatwe 650 zł w gotówce. Ta promocja to prawdziwy hit na blogu, a jej szczegóły opisaliśmy w odrębnym artykule. VeloBank zwraca 10% wartości każdej wykonanej transakcji. To chyba najprostsza promocja, jaką opisywałem od kilku dobrych miesięcy, przy tym z niesamowicie wysoką premią. Aż żal nie skorzystać! Podczas zakładania konta osobistego koniecznie podajcie kod polecający, aby zgarnąć pełną premię (dodatkowe 50zł w ramach programu poleceń). Jeśli nie posiadacie takiego kodu, możecie wykorzystać mój sprawdzony kod: 29HA35

Bezpieczeństwo depozytów w polskich bankach

Oczywiście wszystkie depozyty są zabezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny – więcej o tym w tym artykule.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Tabela oprocentowania Kont Osobistych oraz Kont Oszczościowych dla Klientów Indywidualnych w VeloBank S.A. nr 9/2023

Dokument dotyczący opłat


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
VeloBank

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Top

💥 TYLKO DO PÓŁNOCY 💥 8% dla oszczędności oraz 470zł premii od mBank!

X