Jesteś tutaj
Główna > Promocja Millennium 360
Oceń tego posta!
[Głosów: 9 Średnio: 4.6]

Promocja Millennium – Konto Millennium 360° – AKTUALNA – wrzesień 2023

Promocja Millennium 360

Bank Millennium to jeden z najpopularniejszych banków w Polsce. Nie powinno to dziwić, ponieważ w przypadku zakładania konta osobistego w tym banku możemy cieszyć się naprawdę wysoką jakością obsługi oraz produktem, który jest po prostu dobry. Sam mam flagowe konto osobiste, czyli Konto 360° (obecnie jest to konto Millennium 360°) od wielu lat!

Załóż Konto Millennium 360° z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!


AKTUALNA PROMOCJA MILLENNIUM

promocja banku millennium 500 - konto oszczędnościowe

Załóż Konto Millennium 360° z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

PROMOCJA TRWA DO: 30.09.2023r.


Jakie korzyści oferuje konto osobiste w Banku Millennium?

Bank Millennium przygotował naprawdę dobry produkt. Po pierwsze, założenie konta jest naprawdę bardzo proste. Po drugie, łatwo jest uniknąć opłat za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej. Wystarczy min. 5 płatności kartą debetową, aby użytkowanie plastiku było dla nas całkowicie darmowe!

Po spełnieniu powyższych warunków mamy możliwość nielimitowanych wypłat gotówki z bankomatów zarówno w kraju, jak i za granicą, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Jeśli założone z kartą debetową konto ma być darmowe, musisz spełnić powyższe warunki. Chyba, że jesteś studentem. Wtedy wystarczy, że raz w miesiącu zapłacisz kartą. Zapytaj swojego obecnego banku, czy też da Ci tak dobre warunki. Obstawiam, że może być z tym problem. Tutaj 1 płatność kartą debetową zwalnia ze wszystkich opłat!

Oczywiście przelewy internetowe czy płatności za pomocą usługi BLIK są dla Twojego konta całkowicie darmowe.

Załóż Konto Millennium 360° z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Promocja konta oszczędnościowego Millennium

Oprócz tego po założeniu konta mamy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania 7%, jakie daje nam konto oszczędnościowe. Promocja obejmuje nowe środki. Jeśli założysz konto osobiste, każde środki będą dla Banku Millennium nowe, więc nie musisz się martwić o to, co bank rozumie pod tym pojęciem. Dostęp do konta oszczędnościowego masz z poziomu bankowości internetowej. Co ważne, w celu utrzymania promocyjnego oprocentowania konieczne jest wykonywanie min. 5 płatności kartą (lub BLIK) w miesiącu – w przeciwnym wypadku oprocentowanie spada do 4,0% w skali roku.

Dodatkowe atuty rachunku Millennium 360°

Kontakt z Bankiem Millennium za pośrednictwem infolinii oceniam bardzo dobrze. Nie ma konieczności długiego oczekiwania na rozmowę. Z doświadczenia, w pewnym innym banku było pod tym kątem zupełnie inaczej. Na szczęście konta bankowe możemy między sobą porównywać i decydować, gdzie chcemy założyć rachunek.

Wszystkie usługi możemy także nawigować z poziomu aplikacji mobilnej, co dodatkowo usprawnia obsługę konta poprzez kanały elektroniczne. Po założeniu rachunku koniecznie aktywuj aplikację mobilną banku, aby móc skorzystać z konta w pełni!

Jak podpisać umowę o rachunek Millennium 360° w Banku Millennium?

Mamy do wyboru kilka opcji podpisania umowy z bankiem.

Umowę o konto możemy podpisać za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Jest to dla nas opcja dostępna, jeśli mamy już konto w jednym z banków: Santander, Alior Bank, mBank, Pekao, Millennium.

Możliwe jest także złożenie wniosku z użyciem weryfikacji w postaci selfie. To nowa metoda, bardzo popularna wśród klientów!

Alternatywnie możemy również wniosek wypełnić internetowo, a następnie udać się do oddziału Banku Millennium w celu podpisania umowy o rachunek.

Załóż Konto Millennium 360° z premią 500 zł i oszczędzaj na 7%!

Bank Millennium – złożenie wzoru podpisu

Obecnie w Millennium obowiązuje zasada, że jeśli zdecydowaliśmy się na otwarcie konta przez internet za pomocą selfie, konieczne będzie, aby w banku złożyć wzór podpisu. Jest to warunek konieczny, jeśli otwieramy konto w promocji, aby spełnić warunki promocji i otrzymać atrakcyjną premię. Wzór podpisu będzie weryfikowany (czy jest zgodny) na przykład podczas wpłaty pieniędzy w oddziale Banku Millennium w przyszłości.

Podczas wizyty w oddziale będziemy musieli także okazać dokument tożsamości. Pracownik Banku Millennium może nam także zaproponować skorzystanie z dodatkowych produktów, np. spytać czy chcielibyśmy założyć kartę kredytową lub dodatkową kartę debetową (konto wspólne) do rachunku. Kiedy masz konto indywidualne, jak najbardziej jest możliwe jego “uwspólnienie” na późniejszym etapie. Otwierając konto przez internet nie ma jednak od razu takiej możliwości. Polecam to zrobić, kiedy spełnimy już wszystkie warunki promocji dla konta indywidualnego.

Millennium 360° – czy warto?

W skrócie – wg mnie warto. Warunki bezpłatności konta są naprawdę śmiesznie proste. Wystarczy wyrazić zgody marketingowe, aby otrzymać dodatkowe kilkaset złotych premii. Do tego na stronie promocji od razu mamy także informację, jakie jest oprocentowanie dla nowych środków na koncie oszczędnościowym.

W porównaniu z Kontem 360°, rachunki są bardzo podobne. Możemy śmiało decydować się na założenie konta przez internet. Samo otwarcie konta jest naprawdę dziecinnie proste. Nasz rachunek online będzie posiadać intuicyjną aplikację mobilną, z której zresztą korzystam od lat oraz możliwość płatności kartą i BLIK poprzez bankowość internetową.


Ostatnio popularne na blogu:

millennium konto firmowe - promocja rankomat 2

Ponad 3000 zł i darmowe konto firmowe Mój Biznes od Banku Millennium! Ostatnie dni promocji!

Bank Millennium ostro walczy o klientów firmowych - a my możemy na tym tylko skorzystać! Obecna edycja promocji jest wyjątkowa, ponieważ oprócz premii od Millennium zgarniemy bardzo łatwą ...
Promocja Millennium 360

Znów dostępny! Zegarek Garmin o wartości 700 zł po założeniu karty kredytowej Citibank! Proste warunki!

Hit ostatnich miesięcy powrócił! Citibank oferuje po założeniu karty kredytowej zegarek Garmin Venu Sq o wartości 700 zł! Warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą)! Promocja posiada ograniczoną ...
Top