Jesteś tutaj
Główna > Promocja Millennium 360
Oceń tego posta!
[Głosów: 3 Średnio: 5]

Promocja Millennium – konto Millennium 360° – AKTUALNA – SIERPIEŃ 2022

millennium 360 sierpien 2

Bank Millennium to jeden z najpopularniejszych banków w Polsce. Nie powinno to dziwić, ponieważ w przypadku zakładania konta osobistego w tym banku możemy cieszyć się naprawdę wysoką jakością obsługi oraz produktem, który jest po prostu dobry. Sam mam flagowe konto osobiste, czyli Konto 360° (obecnie jest to konto Millennium 360°) od wielu lat!

Jeszcze ciekawiej oferta wygląda, jeśli zdecydujemy się na założenie konta w promocji. Wtedy możemy zgarnąć atrakcyjną premię i cieszyć się nią po otwarciu konta.

Kto może wziąć udział w promocji konta osobistego Millennium?

W promocji Millennium mogą wziąć udział nowi klienci Banku Millennium. Obecnie nowym klientem nazywana jest osoba, które nie posiadała konta osobistego w Banku Millennium po 1.01.2019r. (nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium). Tym samym możemy być byłym klientem banku i otrzymać premię po otwarciu konta. Decyduje data związana z zamykaniem konta.


AKTUALNA PROMOCJA MILLENNIUM 360°

360zł po założeniu Konta Millennium 360°! Hit powrócił!

PROMOCJA TRWA DO: 31.08.2022r.

millennium 360 sierpien 2

Załóż Konto Millennium 360° z premią 360 ZŁ i oszczędzaj na 6%!


Jakie korzyści oferuje konto osobiste w Banku Millennium?

Bank Millennium przygotował naprawdę dobry produkt. Po pierwsze, założenie konta jest naprawdę bardzo proste. Po drugie, łatwo jest uniknąć opłat za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty debetowej. Wystarczy min. 5 płatności kartą debetową oraz 1 wpływ na konto w miesiącu w wysokości min. 500zł, aby użytkowanie rachunku było dla nas całkowicie darmowe!

Po spełnieniu powyższych warunków mamy możliwość nielimitowanych wypłat gotówki z bankomatów zarówno w kraju, jak i za granicą, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Jeśli założone z kartą debetową konto ma być darmowe, musisz spełnić powyższe warunki. Chyba, że jesteś studentem. Wtedy wystarczy, że raz w miesiącu zapłacisz kartą. Zapytaj swojego obecnego banku, czy też da Ci tak dobre warunki. Obstawiam, że może być z tym problem. Tutaj 1 płatność kartą debetową zwalnia ze wszystkich opłat!

Oczywiście przelewy internetowe czy płatności za pomocą usługi BLIK są dla Twojego konta całkowicie darmowe.

Promocja konta oszczędnościowego Millennium

Oprócz tego po założeniu konta mamy możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania 6%, jakie daje nam konto oszczędnościowe. Promocja obejmuje nowe środki. Jeśli założysz konto osobiste, każde środki będą dla Banku Millennium nowe, więc nie musisz się martwić o to, co bank rozumie pod tym pojęciem. Dostęp do konta oszczędnościowego masz z poziomu bankowości internetowej.

Dodatkowe atuty rachunku Millennium 360°

Kontakt z Bankiem Millennium za pośrednictwem infolinii oceniam bardzo dobrze. Nie ma konieczności długiego oczekiwania na rozmowę. Z doświadczenia, w pewnym innym banku było pod tym kątem zupełnie inaczej. Na szczęście konta bankowe możemy między sobą porównywać i decydować, gdzie chcemy założyć rachunek.

Wszystkie usługi możemy także nawigować z poziomu aplikacji mobilnej, co dodatkowo usprawnia obsługę konta poprzez kanały elektroniczne. Po założeniu rachunku koniecznie aktywuj aplikację mobilną banku, aby móc skorzystać z konta w pełni!

Jak podpisać umowę o rachunek Millennium 360° w Banku Millennium?

Mamy do wyboru kilka opcji podpisania umowy z bankiem.

Umowę o konto możemy podpisać za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Jest to dla nas opcja dostępna, jeśli mamy już konto w jednym z banków: Santander, Alior Bank, mBank, Pekao, Millennium.

Możliwe jest także złożenie wniosku z użyciem weryfikacji w postaci selfie. To nowa metoda, bardzo popularna wśród klientów!

Alternatywnie możemy również wniosek wypełnić internetowo, a następnie udać się do oddziału Banku Millennium w celu podpisania umowy o rachunek.

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych

Podczas wnioskowania o rachunek Millennium 360° w promocji musimy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Jest to konieczne, aby odebrać 360 zł w gotówce. Sam też kiedyś założyłem konto w atrakcyjnej promocji, także polecam taki sposób. Zgody marketingowe są konieczne, aby spełnić regulamin promocji.

Bank Millennium – złożenie wzoru podpisu

Obecnie w Millennium obowiązuje zasada, że jeśli zdecydowaliśmy się na otwarcie konta przez internet za pomocą selfie, konieczne będzie, aby w banku złożyć wzór podpisu. Jest to warunek konieczny, jeśli otwieramy konto w promocji, aby spełnić warunki promocji i otrzymać atrakcyjną premię. Wzór podpisu będzie weryfikowany (czy jest zgodny) na przykład podczas wpłaty pieniędzy w oddziale Banku Millennium w przyszłości.

Podczas wizyty w oddziale będziemy musieli także okazać dokument tożsamości. Pracownik Banku Millennium może nam także zaproponować skorzystanie z dodatkowych produktów, np. spytać czy chcielibyśmy założyć kartę kredytową lub dodatkową kartę debetową (konto wspólne) do rachunku. Kiedy masz konto indywidualne, jak najbardziej jest możliwe jego “uwspólnienie” na późniejszym etapie. Otwierając konto przez internet nie ma jednak od razu takiej możliwości. Polecam to zrobić, kiedy spełnimy już wszystkie warunki promocji dla konta indywidualnego.

Konto Millennium w promocji – kiedy pierwsza premia?

Według obecnych warunków promocji w Banku Millennium, pierwsza część premii (90zł) wypłacana jest do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Musimy tylko wykonać co najmniej jedną transakcję kartą lub BLIKiem (na dowolną kwotę) oraz aktywować aplikację mobilną Banku Millennium. W ten sposób nasze nowe konto da nam pierwszą część premii.

Druga część premii z kontem Millennium 360° (dawne Konto 360°)

Kolejne 270zł jest równie proste do zdobycia. Wystarczy w trzech kolejnych miesiącach wykonać min. 5 płatności kartą lub BLIKiem oraz zapewnić w każdym z miesięcy wpływ na konto w wysokości min. 500zł. Może to być po prostu przelew z innego banku, z naszego rachunku lub też innej osoby. Bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki (ani wpłat). Kolejną premię także otrzymamy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Otworzyłeś konto w promocji? Sprawdź to

Zgodnie z warunkami promocji musimy dokonać określonej ilości transakcji kartą lub BlIKiem. Końcowe zestawienie nie uwzględnia oczywiście kwot transakcji zwróconych oraz transakcji niebędących zapłatą, czyli np. doładowanie konta u bukmachera nie wchodzi w grę.

Millennium 360° – czy warto?

W skrócie – wg mnie warto. Warunki bezpłatności konta są naprawdę śmiesznie proste. Wystarczy wyrazić zgody marketingowe, aby otrzymać dodatkowe kilkaset złotych premii. Do tego na stronie promocji od razu mamy także informację, jakie jest oprocentowanie dla nowych środków na koncie oszczędnościowym.

W porównaniu z Kontem 360°, rachunki są bardzo podobne. Możemy śmiało decydować się na założenie konta przez internet. Samo otwarcie konta jest naprawdę dziecinnie proste. Nasz rachunek online będzie posiadać intuicyjną aplikację mobilną, z której zresztą korzystam od lat oraz możliwość płatności kartą i BLIK poprzez bankowość internetową.


Ostatnio popularne na blogu:

Promocja Millennium 360

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Promocja Millennium 360

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X