Santander Lokata: Pewne 5% na Lokacie Online na Nowe Środki w Santander Consumer Bank! Bez Konta!

Lokata Santander Consumer Bank

Niewiele banków oferuje lokatę bez konieczności zakładania konta osobistego. Są jednak od tej reguły wyjątki. Obecnie świetną ofertę ma Santander Consumer Bank, w którym możemy ulokować aż 400.000zł na 5% na Lokacie Online Na Nowe Środki!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Santander Consumer Bank.

ZAŁÓŻ LOKATĘ W SANTANDER CONSUMER BANK

Oprocentowanie Lokaty Online

Oprocentowanie różni się w zależności, od tego, na jaki okres chcemy ulokować środki. Wysokość oprocentowania przedstawia się obecnie następująco:

  • 5% na 3, 4 lub 6 miesięcy,
  • 4,5% na 12 miesięcy.

Lokaty bankowe te jeden z najprostszych sposobów na oszczędności. Ocena lokaty w Santander Consumer Bank wśród klientów indywidualnych jest bardzo wysoka – cenią oni prostotę obsługi (w przypadku lokat Santander internet wystarczy nam do założenia lokaty terminowej). Trzeba także przyznać, że oprocentowanie lokat w Santander Consumer Bank jest atrakcyjne na tle konkurencji.

Czy musisz posiadać konto osobiste?

Nie, w przypadku produktu Santander Lokata Online Na Nowe Środki (Santander Consumer Bank) – konto osobiste nie jest wymagane!

Jak złożyć wniosek o Lokatę Online w Santander Consumer Bank?

Lokatę możemy otworzyć przez internet za pomocą dedykowanego linka.

Jaką minimalną i maksymalną kwotę mogę ulokować?

Minimalna kwota, jaką możemy ulokować na Lokacie Online na Nowe Środki to 1.000 zł.

Maksymalna kwota możliwa do ulokowania w ramach promocji wynosi 400.000 zł.

ZAŁÓŻ LOKATĘ W SANTANDER CONSUMER BANK

Ile zyskam?

Po kliknięciu w link bardzo łatwo możemy sprawdzić na stronie Santander Consumer Bank, jakie odsetki otrzymamy po zakończeniu lokaty. Pamiętajmy, że od kwoty zysku należy odliczyć tzw. podatek Belki (19% od zysku). Więcej o obliczaniu zysków z depozytów tutaj: Kalkulator lokaty – oblicz zysk z lokaty.

Jak Santander Consumer Bank definiuje nowe środki?

W obecnej edycji promocji Santander Consumer Bank definiuje nowe środki jako nadwyżka nad saldo z dnia 10.10.2023.

Czy środki lokowane w Santander Consumer Bank są bezpieczne?

Oczywiście! Wszystkie środki lokowane w Santander Consumer Bank chronione są przez BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) aż do kwoty 100.000 EUR! Pieniądze na lokatach są więc w pełni bezpieczne. Więcej o zasadach działania BFG przeczytasz w tym artykule.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Produkt jest zakładany jako lokata odnawialna. Oznacza to, że po okresie trwania lokaty zostanie ona odnowiona na nowych, prawdopodobnie gorszych warunkach. Z tego względu podczas zakładania lokaty warto wybrać opcję jej zakończenia po upłynięciu okresu trwania bądź pamiętać o zerwaniu odnowionej lokaty po zakończeniu czasu trwania lokaty promocyjnej.

Kiedy otrzymam odsetki?

Odsetki od lokaty zostaną naliczone w ostatnim dniu jej trwania (na zakończenie okresu umownego).

ZAŁÓŻ LOKATĘ W SANTANDER CONSUMER BANK

Co w przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem?

Zerwanie lokaty przed dniem jej zakończenia oznacza utratę wszystkich wypracowanych odsetek. Jeśli oczekujesz produktu o większej elastyczności wpłat i wypłat, zastanów się nad otwarciem konta oszczędnościowego. W Santander Consumer Bank jest również świetna oferta na konta oszczędnościowe. Oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych jest w tym banku podobne.

Konta oszczędnościowe, lokata mobilna – alternatywne sposoby oszczędzania (Santander Bank Polska)

Alternatywnie mamy też oferty Santander Bank Polska (bank z tej samej grupy kapitałowej) – tutaj atrakcyjna jest Lokata Mobilna jak i konto oszczędnościowe. Większość produktów otworzysz poprzez Santander Mobile. Pamiętajmy jednak, że obowiązuje limit lokat oraz kolejne ograniczenie – kwota lokaty. Każdorazowo, niezależnie czy korzystamy z lokaty terminowej czy z konta oszczędnościowego – pobierany jest podatek od zysków kapitałowych.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 18 Średnio: 4.6]