Santander Lokata: Pewne 5% na Lokacie Online na Nowe Środki w Santander Consumer Bank! Bez Konta!

lokata bez konta santander consumer - lokata terminowa 7

Niewiele banków oferuje lokatę bez konieczności zakładania konta osobistego. Są jednak od tej reguły wyjątki. Obecnie świetną ofertę ma Santander Consumer Bank, w którym możemy ulokować aż 400.000zł na 5% na Lokacie Online Na Nowe Środki!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Santander Consumer Bank.

ZAŁÓŻ LOKATĘ W SANTANDER CONSUMER BANK

Oprocentowanie Lokaty Online

Oprocentowanie różni się w zależności, od tego, na jaki okres chcemy ulokować środki. Wysokość oprocentowania przedstawia się obecnie następująco:

  • 5% na 3, 4 lub 6 miesięcy,
  • 4,5% na 12 miesięcy.

Lokaty bankowe te jeden z najprostszych sposobów na oszczędności. Ocena lokaty w Santander Consumer Bank wśród klientów indywidualnych jest bardzo wysoka – cenią oni prostotę obsługi (w przypadku lokat Santander internet wystarczy nam do założenia lokaty terminowej). Trzeba także przyznać, że oprocentowanie lokat w Santander Consumer Bank jest atrakcyjne na tle konkurencji.

Czy musisz posiadać konto osobiste?

Nie, w przypadku produktu Santander Lokata Online Na Nowe Środki (Santander Consumer Bank) – konto osobiste nie jest wymagane!

Jak złożyć wniosek o Lokatę Online w Santander Consumer Bank?

Lokatę możemy otworzyć przez internet za pomocą dedykowanego linka.

Jaką minimalną i maksymalną kwotę mogę ulokować?

Minimalna kwota, jaką możemy ulokować na Lokacie Online na Nowe Środki to 1.000 zł.

Maksymalna kwota możliwa do ulokowania w ramach promocji wynosi 400.000 zł.

ZAŁÓŻ LOKATĘ W SANTANDER CONSUMER BANK

Ile zyskam?

Po kliknięciu w link bardzo łatwo możemy sprawdzić na stronie Santander Consumer Bank, jakie odsetki otrzymamy po zakończeniu lokaty. Pamiętajmy, że od kwoty zysku należy odliczyć tzw. podatek Belki (19% od zysku). Więcej o obliczaniu zysków z depozytów tutaj: Kalkulator lokaty – oblicz zysk z lokaty.

Jak Santander Consumer Bank definiuje nowe środki?

W obecnej edycji promocji Santander Consumer Bank definiuje nowe środki jako nadwyżka nad saldo z dnia 29.03.2024.

Czy środki lokowane w Santander Consumer Bank są bezpieczne?

Oczywiście! Wszystkie środki lokowane w Santander Consumer Bank chronione są przez BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) aż do kwoty 100.000 EUR! Pieniądze na lokatach są więc w pełni bezpieczne. Więcej o zasadach działania BFG przeczytasz w tym artykule.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Produkt jest zakładany jako lokata odnawialna. Oznacza to, że po okresie trwania lokaty zostanie ona odnowiona na nowych, prawdopodobnie gorszych warunkach. Z tego względu podczas zakładania lokaty warto wybrać opcję jej zakończenia po upłynięciu okresu trwania bądź pamiętać o zerwaniu odnowionej lokaty po zakończeniu czasu trwania lokaty promocyjnej.

Kiedy otrzymam odsetki?

Odsetki od lokaty zostaną naliczone w ostatnim dniu jej trwania (na zakończenie okresu umownego).

ZAŁÓŻ LOKATĘ W SANTANDER CONSUMER BANK

Co w przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem?

Zerwanie lokaty przed dniem jej zakończenia oznacza utratę wszystkich wypracowanych odsetek. Jeśli oczekujesz produktu o większej elastyczności wpłat i wypłat, zastanów się nad otwarciem konta oszczędnościowego. W Santander Consumer Bank jest również świetna oferta na konta oszczędnościowe. Oprocentowanie lokat i kont oszczędnościowych jest w tym banku podobne.

Konta oszczędnościowe, lokata mobilna – alternatywne sposoby oszczędzania (Santander Bank Polska)

Alternatywnie mamy też oferty Santander Bank Polska (bank z tej samej grupy kapitałowej) – tutaj atrakcyjna jest Lokata Mobilna jak i konto oszczędnościowe. Większość produktów otworzysz poprzez Santander Mobile. Pamiętajmy jednak, że obowiązuje limit lokat oraz kolejne ograniczenie – kwota lokaty. Każdorazowo, niezależnie czy korzystamy z lokaty terminowej czy z konta oszczędnościowego – pobierany jest podatek od zysków kapitałowych.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 19 Średnio: 4.6]