Jesteś tutaj
Główna > Lokata Bez Konta Velobank recenzja
Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 4.7]

Lokata bez konta w VeloBank daje zarobić aż 8% – nasza recenzja produktu!

velobank - lokata bez konta - promocja

PROMOCJA TRWA DO: 05.02.2023r.

Z uwagi na kolejne podwyżki stóp procentowych lokaty w końcu pozwalają zarobić! Jedną z najatrakcyjniejszych lokat na rynku jest lokata w VeloBank. Możemy zyskać aż 8,0% w skali roku dla nowych środków! W związku ze sporym zainteresowaniem tym produktem postanowiłem, iż szerzej go zrecenzuję. Co ważne, oferta ta jest dostępna bez konieczności zakładania konta osobistego!

Środki lokowane w VeloBank są w pełni bezpieczne – depozyty są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Obecna edycja promocji trwa tylko do 05.02.2023!

Kto może skorzystać z promocji?

Oferta dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów VeloBanku. Podczas wnioskowania o otwarcie depozytu konieczne będzie udzielenie zgód marketingowych.

Załóż lokatę bez konta na nowe środki na 8,0% w VeloBank!

Oprocentowanie Lokaty na Nowe Środki

Oprocentowanie różni się w zależności, od tego, na jaki okres chcemy ulokować środki. Wysokość oprocentowania przedstawia się obecnie następująco:

  • 8,00% na 2 lub 3 miesiące
  • 7,00% na 6 miesięcy

Jak złożyć wniosek o Lokatę na Nowe Środki?

Lokatę możemy otworzyć przez internet za pomocą dedykowanego linka.

Jaką minimalną i maksymalną kwotę mogę ulokować?

Minimalna kwota, jaką możemy ulokować na Lokacie na Nowe Środki to 5.000 zł.

Maksymalna kwota możliwa do ulokowania w ramach promocji na jednej lokacie wynosi 150.000 zł. Możemy maksymalnie założyć aż 5 takich lokat, co daje nam maksymalną kwotę 750.000 zł. Dla bezpieczeństwa radzę jednak nie przekraczać równowartości kwoty 100.000 EUR w związku z tym, że taki jest górny limit gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego dla pojedynczej instytucji bankowej.

Ile mam czasu na opłacenie lokaty?

Po złożeniu wniosku o otworzenie Lokaty na Nowe Środki musimy ją opłacić w ciągu 7 dni. Po tym terminie nasz wniosek zostanie unieważniony.

Załóż lokatę bez konta na nowe środki na 8,0% w VeloBank!

Ile zyskam?

Po kliknięciu w link bardzo łatwo możemy sprawdzić na stronie VeloBank, jakie odsetki otrzymamy po zakończeniu lokaty. Pamiętajmy, że od kwoty zysku należy odliczyć tzw. podatek Belki (19% od zysku). Więcej o obliczaniu zysków z depozytów piszę w tym artykule.

Jak VeloBank definiuje nowe środki?

W obecnej edycji promocji VeloBank definiuje nowe środki jako nadwyżka nad saldo z dnia 10.01.2023.

Czy środki lokowane w VeloBanku są bezpieczne?

Oczywiście! Wszystkie środki lokowane w VeloBanku chronione są przez BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny) aż do kwoty 100.000 EUR! Pieniądze na lokatach są więc w pełni bezpieczne. Więcej o zasadach działania BFG przeczytasz w tym artykule.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Lokata zakładana jest jako odnawialna. Oznacza to, że po okresie trwania lokaty zostanie ona odnowiona na nowych, prawdopodobnie gorszych warunkach. Z tego względu warto wyłączyć odnawialność lokaty po założeniu w jej ustawieniach bądź pamiętać o zerwaniu odnowionej lokaty po zakończeniu czasu trwania lokaty promocyjnej.

Kiedy otrzymam odsetki?

Odsetki od lokaty zostaną naliczone w ostatnim dniu jej trwania.

Załóż lokatę bez konta na nowe środki na 8,0% w VeloBank!

Co w przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem?

W przypadku zerwania lokaty przed dniem jej zakończenia utracisz wszystkie wypracowane odsetki. Jeśli oczekujesz produktu o większej elastyczności wpłat i wypłat, zastanów się nad otwarciem konta oszczędnościowego.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja santander - zarabiaj na bankach - 480

Nareszcie proste warunki odebrania premii 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska!

Kolejna edycja bardzo popularnej promocji Santander - promocja Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 480zł, z czego 300zł otrzymamy w ...
CZYTAJ WIĘCEJ
citibank citikonto - promocje bankowe 400

Aż 400zł od Citibank po założeniu DARMOWEGO CitiKonta!

Citibank powrócił ze swoją świetną ofertą. Do niedawna jeszcze rzadko miał atrakcyjne promocje swojego konta osobistego a tu proszę… 400zł do wzięcia! Oprócz tego będziemy mogli korzystać z ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Top