Lokata Na Start Inbank i lokata standardowa – bez konta osobistego – zobacz recenzję – najwyższe oprocentowanie lokat!

lokata bez konta inbank - promocja 6

Lokata Na Start Inbank – bez konta osobistego – zobacz recenzję!

Kolejna świetna oferta depozytowa bez konieczności zakładania konta osobistego – Lokata Na Start w Inbank oprocentowana aż na 5,45%! Co to za bank i jaką kwotę możemy tu ulokować? Te wszystkie informacje znajdziesz poniżej! Jedno jest pewne – mamy do czynienia z najwyższym oprocentowaniem lokaty bez konta na rynku!

Inbank? Co to za bank?

Inbank to jeden z największych banków w Estonii. Swoją działalność oprócz Polski i Estonii prowadzi także m.in. we Francji i w Niemczech. Na polskim rynku jest obecny od 2017r. Jest to bank typowo internetowy. Dzięki braku stacjonarnych oddziałów może on zaoferować lepsze warunki oprocentowania depozytów oraz bardzo konkurencyjną ofertę kredytową.

Depozyty na rachunkach w Inbanku są całkowicie bezpieczne. Są one chronione przez estoński fundusz gwarancyjny Tagatisfond Guarantee Fund (odpowiednik polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego) do kwoty równowartości 100.000 EUR.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku. Co ważne, nie musimy zakładać żadnego konta osobistego.

ZAŁÓŻ LOKATĘ W INBANK

Oprocentowanie Lokaty Na Start w Inbank

Aktualne oprocentowanie lokaty Inbank to 5,45%. Okres trwania depozytu to 3 miesiące. To naprawdę wysokie oprocentowanie – a dokładniej maksymalne oprocentowanie lokaty bankowej bez zakładania konta osobistego na polskim rynku. Nieliczne oferty pozwalają zarobić nieco więcej, ale wymagają otwarcia dodatkowych produktów. W przypadku depozytów bez konta – lokat z wyższym oprocentowaniem brak! Jeśli chcemy ulokować większe środki – skorzystajmy z opcji założenia lokaty standardowej, również na wysoki procent!

Jak złożyć wniosek o Lokatę Inbank?

Wniosek o lokatę możemy złożyć w pełni przez internet poprzez dedykowaną stronę promocji. Formularz poprowadzi nas krok po kroku.

Jaką minimalną i maksymalną kwotę mogę ulokować?

Minimalna kwota depozytu to 5.000 zł. Kwota maksymalna to 50.000zł.

Ile mam czasu na opłacenie lokaty?

Środki na Lokatę Na Start w Inbank musimy przelać w ciągu 5 dni od daty wysłania wniosku. Lokata zostanie otwarta najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Inbank lokata – ile zyskam?

Po przejściu na stronę oferty poprzez dedykowany link w prosty sposób możemy obliczyć, ile zarobimy na Lokacie Na Start w Inbank. Pamiętajmy, że od zysku z lokaty będzie konieczne jeszcze odliczenie podatku Belki w wysokości 19% – więcej o obliczaniu zysków z lokat w kalkulatorze lokat bankowych.

Czy środki na Lokacie Inbank są bezpieczne?

Oczywiście! Tak jak wcześniej wspomniałem, bezpieczeństwo środków zgromadzonych na Lokacie Na Start w Inbank zapewnia odpowiednik polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego – estoński Tagatisfond Guarantee Fund. Działa on na takiej samej zasadzie jak BFG i tak jak on oferuje zwrot depozytów do kwoty 100.000 EUR w ciągu kilku dni w przypadku problemów finansowych banku.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Lokata zakładana jest jako odnawialna. Oznacza to, że po okresie trwania lokaty zostanie ona odnowiona na nowych, prawdopodobnie gorszych warunkach. Z tego względu warto wyłączyć odnawialność lokaty po jej założeniu w ustawieniach bądź pamiętać o zerwaniu odnowionej lokaty po zakończeniu czasu trwania lokaty promocyjnej.

Podczas wnioskowania o Lokatę Na Start w Inbank konieczne będzie podanie rachunku bankowego, z którego wykonamy przelew aktywacyjny. Ważne, aby nasze dane użytkownika (w tym adres) były takie same, jak dane przypisane do rachunku, z którego będziemy przelewać pieniądze.

ZAŁÓŻ LOKATĘ W INBANK

Kiedy otrzymam odsetki?

Odsetki z Lokaty Inbank zostaną naliczone na koniec okresu trwania lokaty.

Oprocentowanie lokat Inbank – parametry Lokaty Standardowej

Oprócz swojej głównej oferty – Lokaty Na Start Inbank ma także w swojej ofercie lokatę standardową. Oprocentowanie lokaty standardowej wynosi obecnie nawet 5,5%. To solidna oferta. Jest to oczywiście oprocentowanie stałe. Tak samo jak Lokatę Na Start, lokatę standardową założyć możesz przez internet, bez konieczności zakładania konta osobistego!

ZAŁÓŻ LOKATĘ STANDARD W INBANK

Jakie są szczegóły wysokości oprocentowania lokaty standardowej?

Parametry lokaty są bardzo atrakcyjne i obejmują wszystkich klientów – także tych obecnych. Możemy odłożyć środki na naprawdę atrakcyjny procent.

Oprocentowanie lokaty standardowej różni się w zależności od okresu, na jaki chcemy ją założyć (poniżej najlepsze opcje):

  • 4,00% na 1 miesiąc
  • 5,10% na 3 miesiące
  • 5,50% na 6 miesięcy
  • 5,50% na 12 miesięcy
  • 5,25% na 24 miesiące

ZAŁÓŻ LOKATĘ STANDARD W INBANK

Oprocentowanie lokat Inbank jest bardzo konkurencyjne, a maksymalna łączna wartość lokat również wysoka, bo aż 50.000zł na pojedynczą lokatę, przy czym można zakładać wiele takich lokat. Możesz oczywiście założyć lokatę przez internet.

Co w przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem?

W przypadku zerwania lokaty przed dniem jej zakończenia utracisz wszystkie wypracowane odsetki. Jeśli oczekujesz produktu o większej elastyczności wpłat i wypłat, zastanów się nad otwarciem konta oszczędnościowego.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 46 Średnio: 4.4]