Jesteś tutaj
Główna > Lokata Na Start Inbank – bez konta
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

Lokata Na Start Inbank – bez konta osobistego – zobacz recenzję!

inbank lokata bez konta 800 500

Kolejna świetna oferta depozytowa bez konieczności zakładania konta osobistego – Lokata Na Start w Inbank oprocentowana aż na 8,5%! Co to za bank i jaką kwotę możemy tu ulokować? Te wszystkie informacje znajdziesz poniżej!

Inbank? Co to za bank?

Inbank to jeden z największych banków w Estonii. Swoją działalność oprócz Polski i Estonii prowadzi także m.in. we Francji i w Niemczech. Na polskim rynku jest obecny od 2017r. Jest to bank typowo internetowy. Dzięki braku stacjonarnych oddziałów może on zaoferować lepsze warunki oprocentowania depozytów oraz bardzo konkurencyjną ofertę kredytową.

Depozyty na rachunkach w Inbanku są całkowicie bezpieczne. Są one chronione przez estoński fundusz gwarancyjny Tagatisfond Guarantee Fund (odpowiednik polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego) do kwoty równowartości 100.000 EUR.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci banku. Co ważne, nie musimy zakładać żadnego konta osobistego.

Załóż Lokatę Na Start w Inbank z oprocentowaniem 8,5%!

Oprocentowanie Lokaty Na Start w Inbank

Lokata Inbank jest oprocentowana na 8,5%. Okres trwania depozytu to 3 miesiące.

Jak złożyć wniosek o Lokatę Inbank?

Wniosek o lokatę możemy złożyć w pełni przez internet poprzez dedykowaną stronę promocji. Formularz poprowadzi nas krok po kroku.

Jaką minimalną i maksymalną kwotę mogę ulokować?

Minimalna kwota depozytu to 5.000 zł. Kwota maksymalna to 50.000zł.

Ile mam czasu na opłacenie lokaty?

Środki na Lokatę Na Start w Inbank musimy przelać w ciągu 5 dni od daty wysłania wniosku. Lokata zostanie otwarta najpóźniej w kolejnym dniu roboczym.

Ile zyskam?

Po przejściu na stronę oferty poprzez dedykowany link w prosty sposób możemy obliczyć, ile zarobimy na Lokacie Na Start w Inbank. Pamiętajmy, że od zysku z lokaty będzie konieczne jeszcze odliczenie podatku Belki w wysokości 19% – więcej o obliczaniu zysków z lokat w tym artykule.

Czy środki na Lokacie Inbank są bezpieczne?

Oczywiście! Tak jak wcześniej wspomniałem, bezpieczeństwo środków zgromadzonych na Lokacie Na Start w BFF Inbank zapewnia odpowiednik polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego – estoński Tagatisfond Guarantee Fund. Działa on na takiej samej zasadzie jak BFG i tak jak on oferuje zwrot depozytów do kwoty 100.000 EUR w ciągu kilku dni w przypadku problemów finansowych banku.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Lokata zakładana jest jako odnawialna. Oznacza to, że po okresie trwania lokaty zostanie ona odnowiona na nowych, prawdopodobnie gorszych warunkach. Z tego względu warto wyłączyć odnawialność lokaty po jej założeniu w ustawieniach bądź pamiętać o zerwaniu odnowionej lokaty po zakończeniu czasu trwania lokaty promocyjnej.

Podczas wnioskowania o Lokatę Na Start w Inbank konieczne będzie podanie rachunku bankowego, z którego wykonamy przelew aktywacyjny. Ważne, aby nasze dane użytkownika (w tym adres) były takie same, jak dane przypisane do rachunku, z którego będziemy przelewać pieniądze.

Załóż Lokatę Na Start w Inbank z oprocentowaniem 8,5%!

Kiedy otrzymam odsetki?

Odsetki z Lokaty Inbank zostaną naliczone na koniec okresu trwania lokaty.

Co w przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem?

W przypadku zerwania lokaty przed dniem jej zakończenia utracisz wszystkie wypracowane odsetki. Jeśli oczekujesz produktu o większej elastyczności wpłat i wypłat, zastanów się nad otwarciem konta oszczędnościowego.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja santander - zarabiaj na bankach - 480

Nareszcie proste warunki odebrania premii 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska!

Kolejna edycja bardzo popularnej promocji Santander - promocja Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 480zł, z czego 300zł otrzymamy w ...
CZYTAJ WIĘCEJ
citibank citikonto - promocje bankowe 400

Aż 400zł od Citibank po założeniu DARMOWEGO CitiKonta!

Citibank powrócił ze swoją świetną ofertą. Do niedawna jeszcze rzadko miał atrakcyjne promocje swojego konta osobistego a tu proszę… 400zł do wzięcia! Oprócz tego będziemy mogli korzystać z ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Top