Konto wspólne – w jakim banku założyć konto dla dwojga w 2024? Ranking kont dla par – mBank, Santander, PKO BP, Millennium, ING…

wspolne konto bankowe - konto dla dwoga - konto dla par - mbank - 2024

Wiele par po zawarciu związku małżeńskiego decyduje się na wspólne konto bankowe. Wbrew obiegowej opinii, tego typu rachunek możemy także założyć praktycznie bez żadnych dodatkowych warunków, nie tylko jako małżeństwo. Wspólne konto mogą otworzyć zarówno pary bez ślubu, jak i dowolni członkowie rodziny, np. matka i córka. Osoby otwierające konto nie muszą być ze sobą w żaden sposób spokrewnione. Wyłączone są jedynie osoby małoletnie oraz ubezwłasnowolnione.

Wspólne konto bankowe pozwala na sporo uproszczeń w domowych finansach!

Konto dla dwojga 2024 – załóż online

Kilka banków udostępnia możliwość złożenia wniosku o konto wspólne bez konieczności wizyty w oddziale banku:

ZŁÓŻ WNIOSEK! Konto Wspólne mBank (eKonto) – mBank 720 zł premii


ZŁÓŻ WNIOSEK! Konto Wspólne (Konto Za Zero) – PKO BP 300 zł premii


ZŁÓŻ WNIOSEK! Konto Wspólne Direct – ING Bank Śląski 500 zł premii


Konto osobiste online, następnie wizyta w oddziale banku (zmiana konta na wspólne):

ZŁÓŻ WNIOSEK! Konto Santander – Santander 500 zł premii


ZŁÓŻ WNIOSEK! Millennium 360° – Millennium 600 zł premii

Jeśli nie wiesz, które konto wybrać? Sprawdź nasz ranking kont osobistych!


Konto wspólne mBank – jak założyć? 720 zł premii

promocja mbank 720 konto osobiste ekonto do usług

Potrzebujesz założyć wspólny rachunek bankowy w mBanku? Możesz to zrobić za pośrednictwem tej witryny! Wystarczy, że złożysz wniosek o konto indywidualne i podpiszesz umowę. Następnie konieczne będzie przekształcenie konta wspólnego w konto dla dwojga poprzez internetowy serwis transakcyjny.

Założenie konta osobistego w mBanku jest niezmiernie proste. Formularz poprowadzi nas krok po kroku. Kiedy już będziemy mieli aktywowane wszystkie dostępy, konieczne będzie przekształcenie rachunku we wspólne konto bankowe. W tym celu należy zalogować się do bankowości elektronicznej i wejść w zakładkę FINANSE. Następnie wybieramy NOWA USŁUGA oraz DYSPOZYCJE. Mamy wtedy możliwość złożenia wniosku o dodanie współposiadaczy rachunku. W bardzo prosty sposób będziemy mogli także w późniejszym czasie w razie potrzeby wykonać przekształcenie wspólnego konta w konto osobiste.

RECENZJA PROMOCJI

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

W przypadku mBanku, promocja z premią obowiązuje tylko dla kont indywidualnych! Dlatego najbezpieczniej będzie spełnić warunki promocji, odebrać wszystkie premie i dopiero wtedy uwspólnić rachunek! Jeśli nie zależy nam na premii – możemy od razu uwspólniać rachunek.

Czy warto zakładać rachunek mBank? Jak najbardziej, ponieważ karta będzie darmowa, jeśli wykonamy nią transakcje w danym miesiącu na kwotę minimum 350zł – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9zł. Poza tym w całej Polsce możemy za darmo wypłacać z bankomatów kwoty minimum 300zł. W przypadku niższych wolumenów zapłacimy 2,50zł od wypłaty.


Konto wspólne w Santander (Konto Santander) 500 zł premii

promocja konto santander maj 2024 1

W związku z licznymi pytaniami w kwestii założenia konta wspólnego (Konto Jakie Chcę) w Santander Bank Polska odbyłem konsultację z bankiem, jak wygląda proces założenia konta dla dwojga. Jak najbardziej rozumiem, skąd pojawiają się tego typu pytania – Santander często oferuje atrakcyjne premie na start, co dodatkowo motywuje do założenia u nich konta.

RECENZJA PROMOCJI

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: EF2GGA

Jak przebiega założenie wspólnego konta bankowego w Santander?

W celu założenia konta wspólnego w Santander Bank Polska należy najpierw założyć konto indywidualne. Możemy to zrobić bez wychodzenia z domu (na selfie!) lub poprzez wizytę kuriera. Aby konto osobiste stało się rachunkiem wspólnym, musimy się we dwie osoby wybrać do oddziału banku. Niestety nie możemy “uwspólnić” rachunku poprzez formularz online, natomiast oczywiście możemy skorzystać z opcji założenia konta indywidualnego poprzez wniosek internetowy, korzystając jednocześnie z bardzo atrakcyjnej promocji!

Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe? Jakie ma dodatkowe korzyści?

Wystarczy wykonać w danym miesiącu transakcje na min. 300 zł, aby Konto Santander było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 9zł za konto). Osoby do 26 r.ż. nie muszą zapewniać wpływu na konto, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 3zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!


Konto wspólne w Millennium (Millennium 360°) 600 zł premii

promocja konto millennium 360 600

Pytacie także o konto dla dwóch osób w Millennium. Tutaj sytuacja jest podobna jak w przypadku Santandera – czyli mamy możliwość złożenia wniosku o konto poprzez wniosek internetowy, nawet bez wizyty kuriera (konto na selfie). W dalszej kolejności dwie osoby muszą pojawić się w oddziale banku, aby zmienić konto osobiste na wspólne.

RECENZJA PROMOCJI

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 200 zł za konto dla dziecka- sprawdź warunki

Czy Millennium 360° jest darmowe? Jakie ma dodatkowe korzyści?

Warunki bezpłatności konta Millennium 360° są jednymi z najkorzystniejszych na rynku. Prowadzenie konta jest zawsze bezwarunkowo darmowe. Co z kartą debetową? Wystarczy w danym miesiącu wykonać nią min. 5 transakcji (lub BLIK), aby plastik był całkowicie darmowy! Mało tego – po spełnieniu tych warunków mamy możliwość korzystania z darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą a to już rzadki przypadek na polskim rynku bankowym. Osoby do 26 roku życia muszą zapłacić tylko 1 raz kartą lub BLIKiem w miesiącu, aby cieszyć się powyższymi dogodnościami.

W przypadku wydania drugiej karty do konta (konto dla dwojga) bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat! Warunki bezpłatności pozostają jak wyżej.

Osobiście sam mam konto w Millennium od wielu lat i śmiało mogę ofertę tego banku polecić. W mojej opinii Millennium posiada przyjazną bankowość internetową i mobilną, która jest intuicyjna, bezpieczna i szybka.


Wspólne konto bankowe 2024 – na co zwrócić uwagę?

Istotne, by użytkownicy decydujący się na wspólny rachunek mieli ten sam status dewizowy, byli pełnoletni oraz mieli pełną zdolność do czynności prawnych. Co ważne, muszą także posiadać ten sam kraj rezydencji podatkowej. Nie jest więc możliwe zawarcie umowy rachunku wspólnego przez osobę pracującą w Polsce oraz obywatela innego kraju Unii Europejskiej lub np. Stanów Zjednoczonych.

Sprawdźmy koniecznie, czy rachunek oferuje brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta oraz wydanie karty, brak opłat dodatkowych po założeniu wspólnego konta oraz możliwość płatności kartą lub BLIKiem.

Kiedy zdecydujemy się założyć wspólne konto bankowe, warto także sprawdzić, czy będziemy mogli korzystać z takich usług jak: darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów, dodatkowe rozwiązania w systemie bankowym umożliwiające zarządzanie domowym budżetem dla dwóch osób, wygodne płatności internetowe. Ważne będzie także pobieranie stosunkowo niskich prowizji za przewalutowanie w przypadku, kiedy transakcje kartą wykonywane są za pomocą jednej lub drugiej osoby za granicą.

Te wszystkie kryteria powinniśmy wziąć pod uwagę myśląc o wspólnym rachunku. Oczywiście banki stosują bardzo zróżnicowane systemy opłat. Może się na przykład zdarzyć, że darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów aktywują się nam dopiero po spełnieniu określonych warunków w miesiącu poprzedzającym, np. wykonanie transakcji na określoną kwotę kartą lub BLIKiem (lub też transakcje kartą w internecie). Z reguły samo prowadzenie rachunku jest zazwyczaj darmowe, jednak musimy na niego wpłacić miesięcznie określoną kwotę lub też korzystać z dodatkowej usługi, jak np. polecenie zapłaty, aby rzeczywiście nic nie zapłacić. Niestety często wydanie karty dla dwóch osób wiąże się z dodatkową opłatą za wykorzystanie takiego rozwiązania.

Pamiętajmy, że rachunek wspólny, podobnie jak rachunek indywidualny, podlega prawu spadkowemu. Posiadanie wspólnego konta może także mieć swoje pozytywne skutki w przypadku, kiedy bank będzie chciał sprawdzić naszą zdolność kredytową.

Założenie konta wspólnego (konto dla dwojga) – czy warto?

W zdecydowanej większości przypadków wspólne korzystanie z rachunku bankowego dotyczy par, a najczęściej małżeństw. Każda para powinna zastanowić się i podjąć decyzję, które rozwiązanie prowadzenia finansów będzie dla niej najbardziej opłacalne. Możemy wybierać spośród trzech opcji: dwóch odrębnych kont osobistych, konta wspólnego oraz hybrydy: rachunku wspólnego oraz dwóch odrębnych kont osobistych.

Posiadanie dwóch osobnych kont to pełna autonomia w decyzjach na temat swojego budżetu. Wypadałoby jednak w jakiś ustalony sposób rozliczać wtedy pomiędzy żyjącymi wspólnie osobami wydatki na czynsz, media czy zakupy.

Tego problemu teoretycznie nie powinno być w przypadku rachunku wspólnego. W takim przypadku wynagrodzenia współposiadaczy konta wpływają na ten sam rachunek i za jego pomocą mogą oni je rozdysponowywać. Samo posiadanie konta wspólnego ma swój aspekt społeczny. Rachunek, którym dysponujecie na równych prawach obydwoje buduje w Was wzajemne zaufanie i poczucie odpowiedzialności za wspólny budżet i podejmowane decyzje finansowe.

Możemy także wypróbować model 2+1, czyli konto wspólne oraz dwa odrębne konta osobiste. W takim przypadku para może przelewać comiesięcznie stałą kwotę na wydatki całkowicie wspólne, jak np. opłaty za mieszkanie i media na konto dla dwojga, ale resztę pieniędzy rozdysponowywać w ramach rachunków osobistych w zależności od potrzeb i możliwości.

Jak przebiega podpisanie umowy i nadanie dostępów, kiedy wnioskujemy o tzw. konto małżeńskie?

Podczas podpisania umowy o konto (w obecności kuriera bądź w oddziale banku) muszą być obecne obydwie osoby. Dane dostępowe (identyfikator użytkownika) oraz hasło do bankowości internetowej będą odrębne dla każdej z nich. Konieczne będzie także na dalszym etapie nadanie kodów PIN do dwóch osobnych kart.

Rozdzielność majątkowa a wspólne konto bankowe

Czy rozdzielność majątkowa jest przeszkodą w posiadaniu wspólnego konta bankowego (tzw. konta małżeńskiego)? Nie, ponieważ konto wspólne mogą prowadzić nawet osoby niebędące w małżeństwie. Niemniej jednak zdeponowane środki obejmuje wspólność ustawowa. W przypadku podpisania intercyzy wspólność ustawowa jest przekształcana we wspólność ułamkową.

Śmierć współmałżonka – wspólne konto

W przypadku śmierci jednego ze współmałżonków mamy swobodny dostęp do środków zgromadzonych na rachunku wspólnym. Jeśli posiadamy z kolei dwa odrębne konta osobiste- w momencie śmierci jednego z partnerów należy zmierzyć się z szeregiem procedur w celu przejęcia jego oszczędności. Chodzi między innymi o okazanie aktu zgonu. Zdarza się nawet jednak, że banki blokują aż połowę kwoty zgromadzonej na rachunku współmałżonka do czasu zakończenia postępowania spadkowego!

Opłaty za konta – pamiętajmy o tym

Aspekt ekonomiczny jest tutaj z pewnością także bardzo istotny. Pamiętajmy, iż im mniej posiadamy kont, tym też mniejsza jest całkowita kwota potencjalnych opłat, które możemy ponieść za ich posiadanie i użytkownie. Oczywiście obecnie większość rachunków jest darmowych, jednak musimy spełnić określone warunki dla każdego z nich, aby rzeczywiście nic nie zapłacić w danym miesiącu za konto i kartę. Zazwyczaj jest to określona kwota, jaką trzeba wydać kartą do konta w ciągu miesiąca, czasami także przelew o danej minimalnej kwocie na konto (może być to oczywiście wynagrodzenie). Bardzo często w przypadku, kiedy klienci posiadają kilka kont bankowych, zapominają o obowiązku obrotów kartą i niepotrzebnie muszą płacić za użytkowanie rachunków. Jeśli prowadzenie większej ilości rachunków przez nas ma sens, wcale nie musimy ich zamykać. Warto wtedy jednak trzymać samodyscyplinę w kwestii spełniania warunków bezpłatności kont.

Więcej kont znaczy bezpieczniej?

Biorąc pod uwagę możliwość zablokowania dostępu do bankowości elektronicznej, ewentualne kłopoty techniczne banku czy włamanie do bankowości internetowej posiadanie tylko jednego wspólnego konta może okazać się ryzykowne. Dlatego w mojej opinii najrozsądniejszy jest model 2+1, bo pozwala na wspólne zarządzanie budżetem w kluczowych kwestiach przy zachowaniu częściowej autonomii finansowej parterów i zabezpieczeniu dostępu do chociaż części zgromadzonych w bankach środków w przypadku ewentualnej sytuacji kryzysowej.

Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż środki w polskich bankach chronione są przez BFG, czyli Bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty 100.000 EUR. W przypadku upadku banku pieniądze powyżej tej kwoty nie podlegają gwarancjom państwa. Doświadczeni czytelnicy wiedzą jednak, iż tak dużych kwot zdecydowanie nie warto trzymać zarówno na koncie osobistym, jak i koncie wspólnym. Jeśli nie posiadamy żyłki inwestora, możemy skorzystać z rankingu lokat bankowych lub zestawienia ofert najlepszych kont oszczędnościowych i wybrać ofertę dostosowaną do naszych potrzeb.

Konto oszczędnościowe dla par – czy to możliwe?

Czy można mieć wspólne konto bankowe (konto z dwiema kartami) oraz konto oszczędnościowe dla par w jednym banku? Oczywiście! Każdy rachunek, zarówno osobisty jak i oszczędnościowy możemy “uwspólniać” praktycznie w każdym banku!

Konto zarządzane we dwoje – czy mamy takie same prawa?

Chociaż współwłaściciele rachunku wspólnego posiadają odrębne loginy i hasła do bankowości internetowej, to ich uprawnienia do korzystania z rachunku są identyczne. Nie są potrzebne żadne pełnomocnictwa, każdy z właścicieli w sposób zupełnie swobodny może dysponować całością kwoty środków zgromadzonych na rachunku wspólnym.

Konto wspólne przez internet (online) 2024 – jak złożyć wniosek?

Kilka banków udostępnia możliwość złożenia wniosku o konto wspólne przez internet, bez konieczności wizyty w oddziale banku:

ZŁÓŻ WNIOSEK! Konto Wspólne mBank (eKonto) – mBank 720 zł premii


ZŁÓŻ WNIOSEK! Konto Wspólne (Konto Za Zero) – PKO BP 300 zł premii


ZŁÓŻ WNIOSEK! Konto Wspólne Direct – ING Bank Śląski 500 zł premii


Konto osobiste online, następnie wizyta w oddziale banku (zmiana konta na wspólne):

ZŁÓŻ WNIOSEK! Konto Santander – Santander 500 zł premii


ZŁÓŻ WNIOSEK! Millennium 360° – Millennium 600 zł premii

Konto małżeńskie – Santander, Millennium, mBank, ING a może PKO BP?


Santander – Konto Jakie Chcę 500 zł premii

Jak założyć konto wspólne w Santander? Najpierw otwieramy konto indywidualne poprzez wniosek internetowy a następnie musimy pojawić się w oddziale w celu zmiany konta na wspólne (dwie osoby muszą się wybrać do placówki).

Wystarczy zapewnić w danym miesiącu wpływ na konto w wysokości min. 500zł oraz wykonać min. 1 płatność kartą do konta (lub BLIK), aby Konto Jakie Chcę było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 9zł za konto). Osoby do 26 r.ż. nie muszą zapewniać wpływu na konto, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

RECENZJA PROMOCJI

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: EF2GGA


Millennium – Konto Millennium 360° 600 zł premii

Jak założyć konto wspólne w Millennium? Najpierw otwieramy konto indywidualne poprzez wniosek internetowy, a następnie musimy pojawić się w oddziale w celu zmiany konta na wspólne (dwie osoby muszą się wybrać do placówki).

Warunki bezpłatności konta Millennium 360° są jednymi z najkorzystniejszych na rynku. Prowadzenie konta jest zawsze bezwarunkowo darmowe. Co z kartą debetową? Wystarczy w danym miesiącu wykonać nią min. 5 transakcji (lub BLIK), aby plastik był całkowicie darmowy! Mało tego – po spełnieniu tych warunków mamy możliwość korzystania z darmowych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą a to już rzadki przypadek na polskim rynku bankowym. Osoby do 26 roku życia muszą zapłacić tylko 1 raz kartą lub BLIKiem w miesiącu, aby cieszyć się powyższymi dogodnościami.

W przypadku wydania drugiej karty do konta (konto dla dwojga) bank nie pobiera żadnych dodatkowych opłat! Warunki bezpłatności pozostają jak wyżej.

RECENZJA PROMOCJI

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Dodatkowo zyskaj 200 zł za konto dla dziecka- sprawdź warunki


mBank – konto dla dwojga 720 zł premii

Jak założyć konto wspólne w mBank? Najpierw otwieramy konto indywidualne, a następnie przekształcamy rachunek w zakładkach kolejno FINANSE – NOWA USŁUGA – DYSPOZYCJE w menu w bankowości elektronicznej.

Konto Wspólne w mBanku (eKonto do usług) przekształcamy z rachunku indywidualnego poprzez dopisanie współposiadacza, korzystając z usługi dyspozycji i następnie „złóż wniosek – dopisanie współposiadacza” w menu bankowości internetowej. mBank nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku. Czy warto zakładać rachunek mBank konto dla dwojga (Konto Wspólne)? Jak najbardziej, ponieważ karta będzie darmowa, jeśli wykonamy nią transakcje w danym miesiącu na kwotę minimum 350zł – w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 9zł. Poza tym w całej Polsce możemy za darmo wypłacać ze wszystkich bankomatów kwoty minimum 300 zł. W przypadku niższych wolumenów zapłacimy 2,50zł od wypłaty. Limit minimalnej kwoty wypłaty nie obowiązuje dla wypłat realizowanych przez BLIK, ale tylko do 3.06.2024 (po tym dniu dla wypłat BLIK będą obowiązywać identyczne zasady jak dla wypłat gotówkowych).

RECENZJA PROMOCJI

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI


Dwie karty do jednego konta PKO BP czyli konto małżeńskie w PKO BP 300 zł premii

Jak założyć konto wspólne w PKO BP? Wybierz w formularzu opcję “Konto wspólne”

Konto Wspólne w PKO BP (Konto Za Zero) zakładamy poprzez wybranie w formularzu w sekcji typ konta opcji „Konto wspólne”. Każda osoba może uniknąć opłaty za obsługę karty, jeśli w danym miesiącu rozliczeniowym wykona minimum 5 transakcji kartą lub BLIKiem (w przeciwnym wypadku opłata 10zł). Niestety w przypadku Konta Wspólnego w PKO BP darmowe wypłaty mamy tylko z bankomatów PKO BP. Pozostałe to koszt 10zł od wypłaty (za to: 0zł za wypłaty BLIK).

Wspólne konto bankowe oznacza oczywiście, że dostaniemy dwie karty do jednego konta. PKO BP w umowie zastrzega, że “Współposiadacze ponoszą solidarną odpowiedzialność z tytułu umowy i wydanych dyspozycji”, co powinno być dla nas naturalne.

RECENZJA PROMOCJI

ZAŁÓŻ KONTO W PKO BP

Wpisz kod promocyjny KASAWRACA2 i zaznacz zgody marketingowe, aby uzyskać do 300zł!


ING – konto wspólne Direct 500 zł premii

Jak założyć konto wspólne w ING? Najpierw otwieramy konto indywidualne, a następnie dodajemy pełnomocnika do konta poprzez bankowość elektroniczną. Jest to możliwe, jeśli druga osoba także ma konto w ING. Jeśli nie, musi je założyć przez internet lub też pojawić się w oddziale wraz z Tobą w celu “uwspólnienia” Twojego konta.

Konto dla dwojga w ING możemy założyć w całości przez internet. Wystarczy zawnioskować o konto indywidualne, a następnie poprzez bankowość elektroniczną dodać pełnomocnika do rachunku. Właścicielowi oraz pełnomocnikowi będą oczywiście przysługiwały odrębne karty debetowe. Prowadzenie rachunku Konto Direct jest całkowicie darmowe, natomiast za obsługę karty nie zapłacimy pod warunkiem wykonania transakcji w miesiącu na kwotę minimum 300zł (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 10 zł). Wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz Planet Cash są darmowe. Darmowa jest także pierwsza wypłata w miesiącu z dowolnego innego bankomatu (kolejne to koszt 10 zł od wypłaty). Wypłaty BLIK to z kolei koszt 5 zł od wypłaty, przy czym pierwsza wypłata BLIK w miesiącu jest darmowa.

RECENZJA PROMOCJI

ZAŁÓŻ KONTO W ING


Jak widzisz, posiadanie wspólnego rachunku bardzo ułatwia życie. Jedno wspólne konto bankowe to bardzo wygodna forma dla par. Często wraz z nowym rachunkiem otrzymujemy cały pakiet korzyści, jak np. bezpłatne zlecenia stałe, bezpłatne wypłaty z bankomatów czy darmowe natychmiastowe przelewy internetowe w serwisie transakcyjnym.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 100 Średnio: 3.3]