Jesteś tutaj
Główna > Karty kredytowe > 400zł na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas!

400zł na Allegro z kartą kredytową BGŻ BNP Paribas!

400 allegro bgż
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Kolejna świetna promocja banku BGŻ BNP Paribas – tym razem za założenie karty kredytowej i regularne wykonywanie nią transakcji w pierwszych miesiącach użytkowania otrzymamy 400zł do wykorzystania w serwisie allegro.pl.

To bardzo wysoka kwota jak na promocję bankową, a do tego dostępna po wykonaniu bardzo prostych czynności, czyli codziennych płatności kartą w sklepach spożywczych czy na stacjach paliw!

W promocji przewidziano tylko 4000 promocyjnych wniosków, więc naprawdę warto się spieszyć! W momencie wyczerpania puli promocyjnych wniosków bank umieści stosowną informację na stronie oferty i zablokuje możliwość wypełniania formularza promocji!

Promocja trwa do 31.03.2019r. Limit 4000 promocyjnych wniosków!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali w BGŻ BNP Paribas otwartej karty kredytowej w okresie ostatnich 18 miesięcy. Co ważne, użytkowanie innych produktów, jak na przykład konto osobiste nie wyklucza możliwości naszego udziału w promocji!

Promocja trwa do 31.03.2019, ale już teraz warto zajrzeć na dedykowaną stronę i zostawić swoje dane kontaktowe, rejestrując się jednocześnie w promocji. Podczas wypełnienia formularza należy zaznaczyć wszystkie zgody.

W ciągu kilku dni od pozostawienia przez nas danych kontaktowych na stronie promocji otrzymamy telefon od konsultanta banku. Poprowadzi on nas przez dalszy proces założenia karty kredytowej mamBONUS BGŻ BNP Paribas.

Jak otrzymać 400zł do wydania na allegro?

Bank za każdy miesiąc, w którym wykonamy transakcje kartą kredytową na kwotę minimum 400zł przekaże nam voucher o wartości 100zł. Pierwszym z czterech miesięcy promocji jest miesiąc następujący po miesiącu podpisania umowy o kredytówkę.

BGŻ BNP Paribas zastrzega przy tym, że wszelkiego rodzaju transakcje będące tzw. „ułatwiaczami obrotów kartą” nie będą zaliczone. Chodzi tu przede wszystkim o płatności kartą za rachunki czy doładowania kont internetowych (np. PayPal). W tym miejscu chciałbym uspokoić – wszystkie typowe transakcje kartą w sklepach czy na stacjach benzynowych zostaną bez problemu zaliczone!

ZŁÓŻ WNIOSEK!

Czy karta kredytowa mamBONUS jest darmowa?

Pierwszy rok użytkowania karty będzie darmowy, jeśli w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonamy nią transakcje na łączną kwotę minimum 500zł. Spełniając warunki promocji (przypomnijmy- wymagany jest obrót 1000zł przez każdy z pierwszych czterech miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę) nie zapłacimy nic za użytkowanie karty kredytowej. W przeciwnym wypadku musimy liczyć się z opłatą w wysokości 72zł. Oczywiście samą promocję także można bez większego wysiłku przejść całkowicie bezkosztowo, spłacając zaciągane zadłużenie na karcie kredytowej w terminie. Jeśli potrzebujesz informacji, w jaki sposób to zrobić, warto skorzystać z tego artykułu.

Regulamin promocji „400zł na zakupy na Allegro z kartą mamBONUS”

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top