Promocja Santander – Konto Santander – aktualna – MAJ 2024. Kod polecający Santander

Aktualny kod polecający Santander: EF2GGA

Kodu możesz użyć w ciągu miesiąca od otwarcia konta!

promocja konto santander maj 2024 1

Santander Bank Polska to jeden z czołowych banków na polskim rynku. Dla nowego klienta posiada on zazwyczaj atrakcyjną promocję na start. Liczne dodatkowe zachęty, jak np. zwroty za domowe rachunki czy też vouchery do wybranego sklepu pozwalają zostać nowym klientem Santander Bank Polska zyskując już na starcie. Oferta z wykorzystaniem opcji “kod polecenia Santander” wygląda jeszcze ciekawiej!

Poniżej znajduje się link do aktualnej promocji Santander Bank Polska – Konto Santander. Aby wziąć udział w promocji na otwarcie konta, kliknij w link poniżej:


AKTUALNA PROMOCJA SANTANDER

promocja konto santander maj 2024 1

RECENZJA PROMOCJI

ZAŁÓŻ KONTO W SANTANDER

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: EF2GGA

PROMOCJA TRWA DO: 30.04.2024r.


Wniosek o założenie rachunku składamy oczywiście za pośrednictwem strony banku. Konto otwieramy wraz z kartą debetową. Po założeniu rachunku istotne jest wpisanie kodu polecenia w zakładce “Program poleceń” w bankowości elektronicznej. Dzięki wpisaniu kodu i wykonaniu kilku transakcji kartą w danym miesiącu możemy zyskać dodatkowe korzyści!

Jakie korzyści po założeniu konta osobistego w Santander Bank Polska?

Santander Bank Polska co jakiś czas oferuje promocję, dzięki której za założenie konta oraz spełnienie bardzo prostych warunków (logowanie do aplikacji Santander Mobile, transakcje bezgotówkowe) możemy zgarnąć kilkaset złotych, w większości w gotówce. Pozostała część premii zazwyczaj jest wypłacana w formie bonów, np. RTV EURO AGD lub Biedronka. Aktualnie do zgarnięcia na bardzo prostych warunkach jest 500zł.

Po otwarciu konta obowiązuje stała promocja, w której Santander Bank Polska oferuje częściowe opłacanie domowych rachunków, a dokładniej zwrot 1% od wartości opłaconych rachunków z Konta Santander.

Program poleceń Santander Bank Polska – kod polecający Santander

Po złożeniu wniosku o konto w bankowości elektronicznej koniecznie podajmy kod polecający Santander (w aplikacji mobilnej jest to zakładka “OFERTY” – następnie “Program poleceń”, ponieważ korzystając z programu poleceń dla kont założonych w promocji możesz zyskać dodatkową premię (obecnie jest to voucher na zakupy). Jest on przyznawany po spełnieniu warunków (np. płatność kartą lub płatność zbliżeniowa BLIK). Obecnie otrzymujemy go już 5 dni po dniu spełnienia warunków oferty, więc bardzo szybko!

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”:

santander -kod polecający

Sam miałem okazję wykorzystać bon w postaci karty podarunkowej w sklepie stacjonarnym Biedronka. To świetne uczucie, kiedy za zakupy płacisz 100zł mniej. A to tylko dzięki temu, że zdecydowałeś się założyć konto nie w placówce banku, lecz internetowo, z podaniem kodu polecającego. Uczestnictwo w programie poleceń jest dostępne dla wszystkich klientów, dzięki czemu możemy po podpisaniu umowy w banku Santander zaoferować kod polecenia naszemu znajomemu. Wtedy zarówno osoba polecana, jak i polecająca otrzymują premię. W ten sposób promocja Santander przynosi nam kolejne korzyści w postaci dodatkowych benefitów.

Konto Santander – opłaty

Santander Bank Polska oferuje atrakcyjne warunki, dzięki którym prowadzenie konta może być całkowicie darmowe.

Wystarczy, abyśmy w danym miesiącu wykonali transakcje kartą na kwotę min. 300zł, aby rachunek był darmowy (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 9zł za konto).

Co więcej, osoby do 26 r.ż. nie muszą spełniać warunku wpływu na konto, o ile założą rachunek w wersji Dla Młodych. Nie płacą one także za wypłaty pieniędzy z bankomatów. Pozostałych użytkowników obowiązuje opłata 5zł od pojedynczej wypłaty z bankomatu (urządzenia Santander Bank Polska są oczywiście darmowe). Pamiętajmy jednak, że zawsze mamy także możliwość skorzystania z darmowych wypłat BLIK!

Korzystanie z bankowości elektronicznej (bankowości internetowej) w ramach Konta Santander jest oczywiście bezwarunkowo darmowe. Konto osobiste otwieramy wraz z pakietem udogodnień, jak np. promocyjnie oprocentowana lokata mobilna czy możliwość uzyskiwania rabatów w sklepach stacjonarnych. Oprocentowanie na lokacie mobilnej jest systematycznie podwyższane, wraz ze wzrostem stóp procentowych.

W przypadku jakichkolwiek problemów z rachunkiem dostępny jest kontakt drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny z Santander Bank Polska. Opłata za kontakt z infolinią banku zgodna jest z taryfą danego operatora.

Otwarcie konta w Santander za pomocą przelewu weryfikacyjnego na tą chwilę nie jest możliwe.

ZAŁÓŻ KONTO W SANTANDER

Wpisz kod polecenia po założeniu konta: EF2GGA

Promocja Santander – założenie konta osobistego

Aktualna promocja konta osobistego Santander zawsze znajduje się w zakładce “promocje bankowe” na naszym portalu.

Podczas składania wniosku o konto koniecznie musimy wyrazić wszystkie zgody wymagane przez daną promocję. Istotne będzie np. wyrażenie zgody na elektroniczny kanał kontaktu (wyrażamy ją podczas pierwszego logowania do konta). Szczegóły dotyczącego tego, które zgody są konieczne do zaznaczenia zawsze znajdują się w artykule opisującym ofertę promocyjną.

Wygodne korzystanie z aplikacji mobilnej Santander Mobile

Już niedługo opiszę tu najlepsze cechy aplikacji mobilnej banku.

Założyłam konto / Założyłem konto – co dalej? Aktywacja aplikacji mobilnej banku Santander

Po otwarciu Konta Santander konieczne aktywujmy dostęp do niego zarówno poprzez bankowość internetową, jak i aplikację mobilną oraz wydrukujmy sobie listę warunków do spełnienia w danej edycji promocji Santander Bank Polska. Link do poradnika dołączam w każdym artykule. Promocja Santander zazwyczaj ma proste warunki do spełnienia i wysoką premię dla użytkownika!

Czy środki w Santander Bank Polska są bezpieczne?

Oczywiście, całość środków do kwoty 100.000 EUR zdeponowanych w Santander Bank Polska jest chroniona przez BFG (Bankowy Fundusz Gwarancyjny).

Dodatkowe promocje – założenie karty kredytowej, konto firmowe, konto Select. Promocja Santander na inne produkty

Santander oferuje też co jakiś czas promocje związane z założeniem karty kredytowej, konta firmowego czy też założeniem konta premium (Konto Max). Najlepsze z tych ofert są opisywane na tym portalu.

ZAŁÓŻ KONTO W SANTANDER

Kod polecający Santander – gdzie znajdę?

Jeśli nie masz kodu polecającego Santander, a masz ochotę na dodatkową premię, podajemy nasz sprawdzony kod: EF2GGA


Ostatnio popularne na blogu:

promocja karty kredytowej citibank 1200 serwujemy nagrody v2

Rekordowa oferta powraca! Aż 1200 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity + 700 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 1200 zł i wypłacana jest w gotówce i w bonach – 600 zł w ...
mbank promocja konto dla dziecka 13 17 2024

Zyskaj 140 zł z całkowicie darmowym eKontem możliwości mBank dla osób w wieku 13-17 + 150 zł za polecenie rachunku!

mBank kojarzył mi się zawsze z rachunkiem, który jest jednym w pierwszych wyborów dla osób młodych, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę w bankowością. Nie bez powodu to właśnie ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 19 Średnio: 4.8]