Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 450zł za założenie konta osobistego w BNP Paribas!

450zł za założenie konta osobistego w BNP Paribas!

bnp paribas 450
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Koniec roku obfituje w liczne promocje bankowe, na których można sporo zyskać. Warto spojrzeć na ofertę BNP Paribas, dzięki której po założeniu konta osobistego i spełnieniu warunków promocji możemy otrzymać 350zł w gotówce lub 450zł w bonach Decathlon!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto poprzez dedykowaną stronę promocji. Musimy zaznaczyć wszystkie zgody. Na początku wybieramy także, o którą nagrodę wnioskujemy: 350zł w gotówce czy 450zł w formie bonów Decathlon.

Jak wygląda złożenie wniosku?

Wnioskowanie o konto jest bardzo proste. Dedykowany formularz poprowadzi nas krok po kroku. Musimy złożyć wniosek o rachunek z kartą debetową (dowolną). Umowę podpisać musimy maksymalnie do 14.12.2021 (koniecznie do tego dnia musimy także nadać PIN do karty!). Najlepszą formą jej podpisania w przypadku BNP Paribas będzie wizyta kuriera.

ZAŁÓŻ KONTO OTWARTE NA CIEBIE I ZYSKAJ NAWET 450zł!

Co muszę zrobić, aby otrzymać premię?

Premia będzie podzielona na trzy części. Pierwsza część premii (50zł w gotówce lub 100zł w formie bonu Decathlon) zostanie nam przekazana za założenie konta oraz wykonanie w grudniu 2021: 1 płatności BLIK oraz 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej.

Druga nagroda (200zł w gotówce lub 150zł w formie bonu Decathlon) zostanie nam przyznana jeśli w styczniu 2022: wykonamy min. 2 transakcje za pomocą Apple Pay lub Google Pay oraz otrzymamy wpływy na konto na łączną kwotę min. 500zł.

Jako wpływ na konto przelejmy po prostu pieniądze z naszego konta w innym banku. Wpłaty gotówkowe w oddziale nie wliczają się. W kwestii transakcji, zaliczone zostaną wszyskie „normalne” transakcje typu płatności kartą za zakupy spożywcze, paliwo bądź inne. Wyłączone są wszelkie formy ułatwiające wykonywanie obrotów kartą oznaczone kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829 – więcej o kodach MCC w tym artykule.

Trzecią część premii w kwocie 150zł gotówką lub 150 zł w formie bonu Decathlon otrzymamy, jeśli w lutym 2022 wykonamy płatnosci kartą na kwotę min. 500zł oraz otrzymamy wpływy na konto w kwocie min. 500zł.

ZAŁÓŻ KONTO OTWARTE NA CIEBIE I ZYSKAJ NAWET 450zł!

Kiedy premia trafi na moje konto?

Premia będzie przydzielana w trzech turach. Wiadomość o otrzymaniu każdej premii będzie nam przekazywana odpowiednio dla kolejnych części nagrody opisach wyżej: do 18.01.2022, do 22.02.2022 oraz do 22.03.2022. W przypadku premii gotówkowej czas na uzupełnienie danych do jej odbioru będziemy mieli do 26.02.2022. Na konto nagrody będą trafiać do końca miesiąca (np. nagroda, o której zostaliśmy poinformowani do 18.01.2022 trafi do nasze konto do końca stycznia 2022).

Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowym kontem osobistym?

Samo prowadzenie konta jest całkowicie darmowe. Zapłacić możemy jedynie za kartę debetową do konta, jednak w bardzo łatwy sposób możemy tej opłaty uniknąć. Wystarczy wykonać 3 dowolne transakcje bezgotówkowa w miesiącu. Osoby do 26 r.ż. są zwolnione z tego warunku. Dla nich konto jest darmowe bezwarunkowo. Nie zapłacą oni nawet za wypłaty z bankomatów innych banków.

Pozostali natomiast muszą wypłacać pieniądze w bankomatach BNP Paribas lub Planet Cash (te wypłaty są darmowe) lub w przypadku wypłaty w urządzeniach obcych- każdorazowo ponieść opłatę w wysokości 5zł od wypłaty.


Regulamin promocji “Sportowo z kontem”

Tabela Opłat i Prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

400 bnp paribas 2

TOP OFERTA: 400zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas!

Lubimy promocje bankowe, a najbardziej takie, które oferują nam wysoką premię w gotówce. Taka właśnie okazja pojawia się obecnie w ofercie BNP Paribas – w prosty sposób możemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
santander 500

WOW! HIT ROKU? 500zł w promocji Santander po założeniu Konta Jakie Chcę!

Takiej promocji Santander w tym roku jeszcze nie było. Mamy okazję w bardzo prosty sposób zyskać 500zł, z czego 350zł w gotówce a kolejne 150zł w formie bonu ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top