Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 250zł za 10 transakcji kartą po założeniu Konta Przekorzystnego w PEKAO SA!

250zł za 10 transakcji kartą po założeniu Konta Przekorzystnego w PEKAO SA!

pekao 250 STRONA
Oceń tego posta!
[Głosów: 7 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Świetna okazja na zdobycie dodatkowych 250zł, tym razem po założeniu Konta Przekorzystnego w PEKAO SA! Pieniądze wypłacane będą w formie bonu do jednego z trzech wybranych przez nas sklepów: Biedronka, 4F lub Allegro.

Wybór jest więc dość szeroki. Założę się, że co jakiś czas robisz zakupy chociaż w jednym z nich, więc premię potraktujesz jako zamiennik gotówki. Oferta trwa do 31 grudnia 2021r.

Promocja jest limitowana! Tylko 2800 wniosków!

Co jest najlepsze w promocji PEKAO SA?

– promocja ma bardzo krótki okres karencji,

– premię otrzymasz po wykonaniu zaledwie 10 transakcji kartą,

– otrzymujemy bony do sklepów, w których i tak na co dzień robimy zakupy!

ZAŁÓŻ KONTO PRZEKORZYSTNE I ZYSKAJ 250 ZŁ

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały w PEKAO SA konta osobistego, lokaty terminowej ani konta oszczędnościowego w okresie od 1.05.2021 do 17.11.2021.

Warunek bardzo prosty do spełnienia, więc wielu z Was może przejść na dedykowaną stronę promocji i złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą Visa Debit FX. Podczas wnioskowania o rachunek musimy podać jeden z trzech kodów rekomendacyjnych, w zależności od tego, do jakiego sklepu chcemy otrzymać bony. Kody te to:

BIEDRONKA  – w przypadku wyboru e-kodów do Biedronki

CZTERYF – w przypadku wyboru e-kodów do 4F

ALLEGRO – w przypadku wyboru e-kodów do Allegro

To bardzo istotne, aby podczas wnioskowania o otwarcie rachunku wpisać jeden z powyższych kodów rekomendacji. Bez tego nie otrzymamy premii!

Umowę podpiszemy za pomocą aplikacji mobilnej (przebiega to dość sprawnie). Zaczynamy od formularza internetowego, do którego przechodzimy z tej witryny a następnie kontynuujemy proces w aplikacji mobilnej. Formularz poprowadzi nas krok po kroku. Proces ten musimy przejść do końca roku!

Co trzeba zrobić, aby odebrać nagrody?

Za samo założenie konta otrzymamy pierwsze 50zł (wypłata do 1 marca 2022r.).

Następnie, aby otrzymać kolejne 100zł musimy wykonać w styczniu min. 5 płatności – kartą Visa Debit FX lub też za pomocą aplikacji PeoPay (z wyłączeniem BLIK), na dowolne kwoty. Wypłata drugiej części premii (100zł) nastąpi do 1 kwietnia 2022r.

Trzecia, ostatnia część premii (także 100zł) będzie nam przyznana za wykonanie w lutym min. 5 płatności – kartą Visa Debit FX lub też za pomocą aplikacji PeoPay (z wyłączeniem BLIK), na dowolne kwoty. Wypłata trzeciej części premii (100zł) nastąpi do 29 kwietnia 2022r.

ZAŁÓŻ KONTO PRZEKORZYSTNE I ZYSKAJ 250 ZŁ

Ile czasu są ważne e-kody?

Kody promocyjne otrzymamy poprzez wiadomość mailową. Kody do Biedronki będą ważne 12 miesięcy od dnia ich aktywacji, natomiast ważność kodów do 4F i Allegro to 31 grudnia 2022r. Mamy więc sporo czasu na wydanie zarobionych pieniędzy.

W jaki sposób korzystać z otrzymanych e-kodów?

Bardzo prosto. W przypadku Biedronki kod podajemy po prostu kasjerowi przy kasie. W przypadku Allegro kod wpisujemy jako kod karty podarunkowej przy podsumowaniu płatności.


To proste! Warunki promocji krok po kroku!

Poradnik dla promocji „Przezakupy z kartą Visa Debit FX”


Czy Konto Przekorzystne jest darmowe?

Prowadzenie Konta Przekorzystnego w Banku PEKAO SA jest całkowicie darmowe. Z opłaty za kartę zostaniemy zwolnieni pod warunkiem wykonania nią minimum jednej transakcji w miesiącu oraz zapewnienia wpływu na rachunek w wysokości min. 500zł. W przeciwnym wypadku zapłacimy 4zł miesięcznie za plastik. Wyjątek stanowią osoby do 26 roku życia – te mają kartę darmową bezwarunkowo.

Jeśli spełnimy powyższy warunek bezpłatności konta (przelew i transakcja) możemy wykonać dwie wypłaty z bankomatów innych niż PEKAO SA za darmo. Oczywiście z bankomatów PEKAO SA możemy wypłacać pieniądze bez limitów ilości transakcji w miesiącu całkowicie bez opłat.

Załóż konto, wykonaj 10 transakcji i odbierz premię 250zł

Tak w skrócie można opisać powyższą promocję. Naprawdę proste warunki do spełnienia!

Polecam! Jeśli masz pytania do oferty, daj znać w komentarzach!


Regulamin promocji „Przezakupy z kartą Visa Debit FX”

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

250zł za 10 transakcji kartą po założeniu Konta Przekorzystnego w PEKAO SA!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
250zł za 10 transakcji kartą po założeniu Konta Przekorzystnego w PEKAO SA!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

osiem − jeden =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X