Jesteś tutaj
Główna > Promocje bankowe > 350zł w gotówce po założeniu darmowego konta w BNP Paribas!

350zł w gotówce po założeniu darmowego konta w BNP Paribas!

BNP 350 baner
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Darmowe konto i do tego 350zł w gotówce? W najnowszej promocji „Dobry start” BNP Paribas to jak najbardziej możliwe!

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta w BNP Paribas przez okres ostatnich 12 miesięcy. Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy zarejestrować się poprzez dedykowaną stronę promocji. Ważne, abyśmy podczas wypełniania formularza zaznaczyli wszystkie zgody!

Co prawda promocja trwa do 23.01.2022, jednak obowiązuje limit 3000 wniosków. Oczywiście jeśli powyższy link działa, to znaczy że oferta jest nadal aktywna.

ZAŁÓŻ KONTO OTWARTE NA CIEBIE I ZYSKAJ 350 ZŁ

Jak przebiega proces założenia konta?

Po zarejestrowaniu się na dedykowanej stronie zobaczymy przycisk umożliwiający założenie konta. Formularz poprowadzi nas krok po kroku. Podczas wnioskowania wybieramy kartę „Otwartą na Dzisiaj” (najtańsza). Najlepszą opcją zawarcia umowy w przypadku BNP Paribas będzie wizyta kuriera, który dostarczy nam od razu kartę do rachunku. Podpisać umowę oraz aktywować kartę z nadaniem numeru PIN (maksymalnie 7 dni od otrzymania karty!) musimy do 6.02.2022.

Odbierz 100zł w lutym

Pierwsza część premii zostanie nam przyznana za sam fakt założenia rachunku oraz wykonania w lutym 3 płatności BLIK (płatności w sklepach) oraz 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej.

Odbierz kolejne 2x125zł!

Kolejne części premii (2 razy po 125zł w gotówce) otrzymamy za równie proste aktywności.

Aby otrzymać drugą nagrodę, czyli 125zł w gotówce, konieczne będzie w marcu zapewnienie wpływów na konto w wysokości min. 1000zł, wykonanie min. 10 płatności bezgotówkowych kartą do konta oraz wykonanie min. 1 przelewu z wykorzystaniem bankowości elektronicznej. Wpłata środków ze swojego konta w innym banku będzie jak najbardziej zaakceptowana, natomiast wpłata w oddziale banku nie będzie zaliczona.

Trzecią część premii (także 125zł) otrzymamy, jeśli te same warunki co w marcu, spełnimy także w kwietniu (wpływ 1000zł, 10 płatności kartą oraz przelew).

Co ważne, w kwestii płatności kartą bank wykluczył pośredników takich jak PayU czy Dotpay, więc najlepiej jest wykonywać po prostu zwykłe transakcje w sklepach stacjonarnych.

ZAŁÓŻ KONTO OTWARTE NA CIEBIE I ZYSKAJ 350 ZŁ

Terminy wypłaty premii

Uwaga. W tej promocji bardzo ważne jest w odpowiednim momencie podanie danych do odbioru premii. Informację tą otrzymamy drogą mailową do 22.03.2022. Do 27.03.2022 będziemy musieli wtedy uzupełnić te dane.

Przelewy dotyczące poszczególnych etapów promocji (100zł, 125zł, 125zł) otrzymamy odpowiednio do końca marca, kwietnia i maja, natomiast informacje o przyznaniu nagród do, odpowiednio: 22.03.2022, 26.04.2022 oraz 26.05.2022.


To proste! Pobierz HARMONOGRAM krok po kroku!

Terminarz – dla rachunków w BNP Paribas w promocji “Dobry start”


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy w kolejnym miesiącu kartę mamy za darmo. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 5zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.


Sprawdź sam – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji „Dobry start”

Taryfa Prowizji i Opłat


Ostatnio popularne na blogu:

350zł w gotówce po założeniu darmowego konta w BNP Paribas!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
350zł w gotówce po założeniu darmowego konta w BNP Paribas!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

3 × 4 =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X