Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Zyskaj do 580 ZŁ po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + oszczędzaj na lokacie na 5,5%!

Zyskaj do 580 ZŁ po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + oszczędzaj na lokacie na 5,5%!

Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Santander Bank Polska ruszył ze swoją lipcową promocją Konta Jakie Chcę! Wystarczy spełnić kilka bardzo prostych warunków, by cieszyć się gwarantowaną premią 580zł, z czego 400zł otrzymamy w gotówce a 180zł w atrakcyjnych bonach (m. in. Zalando, Biedronka).

Santander oferuje także dodatkowo cały pakiet korzyści, m. in. darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe oraz zwroty za płatności rachunków!

WOW! Aż 580zł? Jak to możliwe?

W Santander na szczęście promocje się łączą. Jaki jest sposób na to, aby łącznie zyskać 580zł? Musimy połączyć następujące oferty:

– „300zł premii z kontem” (300zł w gotówce)

– „Polecam mój bank – edycja II” (80zł w formie bonu – do wyboru Biedronka, Decathlon, RTV EURO AGD, Zalando oraz Helios lub Cinema City – w tym przypadku zamiast 80zł dostajemy 4 bilety do kina)

– „100zł na start” (100zł w gotówce)

– „Zakupy z kontem – edycja III” – 100zł w formie bonu do Biedronki.

Kto może skorzystać z oferty?

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w Santander Bank Polska od 1.07.2021r. ani nie skorzystali z żadnej promocji rachunku osobistego Santander z premią od 1.04.2019r.

Jeśli spełniamy ten warunek, możemy złożyć wniosek internetowy o konto poprzez dedykowaną stronę promocji (lub w wersji Dla Młodych).

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ Z PREMIĄ NAWET 580 ZŁ

Premia na start

Umowę o konto podpiszemy poprzez wizytę kuriera lub przez selfie. Do wyboru są dwie karty debetowe: VISA i Mastercard. Strategicznie lepiej jest wybrać promocję skojarzoną z kartą Mastercard, ponieważ będziemy mogli skorzystać z dodatkowej promocji w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile (100zł premii więcej).

Podczas składania wniosku musimy wyrazić zgodę na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji, podać swój adres mailowy i numer komórkowy oraz zgodzić się na kontakt w celu marketingowym drogą mailową i telefoniczną. Konieczne będzie także wyrażenie zgody na EKK (elektroniczny kanał kontaktu) – tą jedną zgodę wyrazimy dopiero podczas pierwszego logowania do banku!

Promocja trwa do 31.07.2022. Umowę podpisać musimy natomiast do 10.08.2022.

Po otworzeniu konta i zalogowaniu się w bankowości internetowej w zakładce „program poleceń’’ na górze strony warto podać kod polecenia, aby zgarnąć dodatkowe 80zł w ramach programu poleceń. Jeśli nie posiadacie kodu polecającego, możecie skorzystać z mojego sprawdzonego kodu:

EF2GGA

Program poleceń odszukamy także w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”.

50 zł po otwarciu

Pierwszą część premii otrzymamy po otwarciu konta i aktywowaniu go. Do końca sierpnia otrzymamy w zamian 50zł.

250zł – druga część premii

Warunki zdobycia drugiej części premii (250zł) są bardzo proste. Wystarczy w każdym z trzech miesięcy (sierpień, wrzesień, październik):

  • zalogować się do aplikacji Santander Mobile,
  • zapewnić wpływ na konto w kwocie min. 1000zł (łącznie),
  • wykonać min. 1 płatność kartą na kwotę min. 10zł (BLIK nie wlicza się).

To tyle! Do 30.11.2022 otrzymasz za spełnienie powyższych warunków kolejne 250zł w gotówce!

Dodatkowo 100zł do wydania w Biedronce!

Od 7.07.2022 Santander uruchomił dodatkową promocję, dzięki której możecie zgarnąć oprócz wcześniejszej premii dodatkowe 100zł do wydania w Biedronce (w formie bonu). Aby odebrać tą nagrodę, należy wypełnić zgłoszenie do oferty na stronie promocji:

100zl Biedronka

Następnie przez 5 kolejnych miesięcy po otwarciu konta (sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień) należy wykonać min. 3 przelewy za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku (Santander Mobile) – na dowolne konto bankowe, które nie jest nasze. Mogą to być także przelewy BLIK.

Za spełnienie warunków tej oferty bon do Biedronki na 100zł otrzymamy maksymalnie do 31.01.2023 (SMS lub wiadomość w bankowości internetowej banku).

100zł za założenie konta dla dziecka

Jeśli mamy dziecko w wieku 13-17 lat i założymy mu konto do 31.07, możemy zyskać dodatkowe 100zł, wypłacane na konto nastolatka. Konto zakładamy w jego bankowości internetowej i wypełniamy specjalny dedykowany formularz na stronie promocji:

Zyskaj do 580 ZŁ po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + oszczędzaj na lokacie na 5,5%!

Następnie nastolatek do 14.08 musi zalogować się do aplikacji Santander Mobile oraz zapłacić min. 1 raz kartą debetową do konta (lub BLIKiem). Premia zostanie wypłacona na konto nastolatka do 31.08.2022.

Dodatkowe 80zł z programu poleceń

Po założeniu konta w zakładce „Program poleceń”, koniecznie podajmy kod polecenia, aby zyskać dodatkowe 80zł w formie bonu. Jeśli nie posiadasz kodu polecającego, skorzystaj z mojego sprawdzonego kodu: EF2GGA

Na dołączenie do programu poleceń masz 30 dni od dnia założenia konta, jednak zrób to szybciej – szybciej też dostaniesz wtedy premię.

Program poleceń odszukamy w aplikacji mobilnej klikając kolejno „Oferta” oraz „Program poleceń”. Z kolei w bankowości internetowej na górze mamy zakładkę „Program poleceń”.

W celu otrzymania nagrody, należy oprócz podania kodu wykonać do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta transakcje kartą na łączną kwotę min. 300zł (BLIK nie wlicza się).

Mamy następujące nagrody do wyboru:

  • 80 zł do Biedronki,
  • 80 zł do Zalando,
  • 80 zł do RTV EURO AGD,
  • 80 zł do Decathlon,
  • 4 bilety do kina Cinema City,
  • 4 bilety do kina Helios.

Im szybciej wykonamy transakcje, tym lepiej dla nas, ponieważ nagrodę otrzymamy już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Tak szybka wypłata premii nie zdarza się często! Na wykorzystanie kodu będziemy mieli minimum 60 dni od dnia jego otrzymania.

ZAŁÓŻ KONTO JAKIE CHCĘ Z PREMIĄ NAWET 580 ZŁ


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w promocji z premią 580 zł

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w promocji z premią 680 zł – od 07.07.2022

Harmonogram promocji – dla kont otwartych w promocji z premią 580 zł – od 16.07.2022


Czy Konto Jakie Chcę jest darmowe?

Wystarczy zapewnić w danym miesiącu wpływ na konto w wysokości min. 500zł oraz wykonać min. 1 płatność kartą do konta (lub BLIK), aby Konto Jakie Chcę było darmowe (w przeciwnym wypadku opłata 6zł za kartę i 8zł za konto). Osoby do 26 r.ż. nie muszą zapewniać wpływu na konto, aby było ono dla nich darmowe (muszą one jednak otworzyć rachunek w wersji Dla Młodych). Osoby te nie zapłacą także za wypłaty z bankomatów (dowolnych). W przypadku pozostałych osób obowiązuje opłata 5zł za pojedynczą wypłatę. Oczywiście bankomaty Santander są bezwarunkowo darmowe. Zawsze można także skorzystać z darmowych wypłat BLIK!

Dodatkowe korzyści od Santander (w tym nawet 300zł zwrotu za płatności rachunków!)

Santander jako jedyny na rynku oferuje darmowe nielimitowane przelewy natychmiastowe. To świetna sprawa dla osób, które potrzebują czasami szybko przelać pieniądze bez dodatkowych opłat (w większości przypadków trwa to kilkanaście sekund).

Będziemy mieli także możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania lokaty mobilnej – 5,5% do kwoty 100.000zł na 4 miesiące. Z kolei promocyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe pozwoli nam odłożyć gotówkę na 4% aż do kwoty 300 000zł!

Oprócz tego warto wspomnieć o stałej promocji Konta Jakie Chcę. 1% zwrotu od wartości opłaconych rachunków (za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne) z konta to stała oferta Santander (maksymalnie 25zł miesięcznie), która jest świetnym dopełnieniem promocji z premią. Łącznie może to zapewnić nam zwrot za płatności rachunków w wysokości aż 300zł rocznie!


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin promocji „300zł premii z kontem”

Regulamin programu „Polecam mój bank – edycja 2”

Regulamin promocji “100 zł na start”

Regulamin promocji “Zakupy z kontem – edycja III”


Ostatnio popularne na blogu:

Zyskaj do 580 ZŁ po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + oszczędzaj na lokacie na 5,5%!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Zyskaj do 580 ZŁ po założeniu Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska + oszczędzaj na lokacie na 5,5%!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

20 − 5 =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X