Jesteś tutaj
Główna > Lokaty bankowe > Zyskaj 7% na Lokacie Facto! Recenzja lidera rynku lokat!

Zyskaj 7% na Lokacie Facto! Recenzja lidera rynku lokat!

lokata facto
Oceń tego posta!
[Głosów: 2 Średnio: 5]

W ostatnim czasie na naszym portalu pojawiła się nowa atrakcyjna oferta depozytowa: Lokata Facto. Jest to lider wśród wszystkich lokat. Obecnie oferuje ona oprocentowanie na poziomie nawet 7,0%! W związku z licznymi pytaniami – pora na szczegółową recenzję tego produktu!

Facto? Co to za bank? 

Lokata Facto oferowana jest przez BFF Bank. Działa on w Polsce od 2019 roku w oparciu o licencję bankową wydaną przez włoski organ nadzoru finansowego – Bank Of Italy. Wszystkie środki do równowartości kwoty 100.000 EUR są gwarantowane przez Fondo Interbancario di Tutela dei Depositi – włoski odpowiednik naszego polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Możecie więc być spokojni o wasz depozyt. Środki są w pełni bezpieczne, podobnie jak w każdym banku, w którym gwarancje zapewnia Bankowy Fundusz Gwarancyjny (BFG).

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy – zarówno obecni, jak i nowi klienci banku. Co ważne, nie musimy zakładać żadnego konta osobistego. Konieczne będzie jedynie tzw. konto techniczne, bezwarunkowo w pełni darmowe.

Załóż Lokatę Facto z oprocentowaniem nawet 7,0%!

Oprocentowanie Lokaty Facto

Lokata Facto jest różnie oprocentowana w zależności od czasu, na jaki zdecydujemy się ją założyć. W przypadku depozytów na co najmniej 3 miesiące to naprawdę świetna oferta! Poniżej prezentuję najpopularniejsze opcje:

  • 7,0% na 12 miesięcy
  • 6,5% na 9,6 lub 3 miesiące
  • 5,5% na 1 miesiąc

Jak złożyć wniosek o Lokatę Facto?

Wniosek o Lokatę Facto możemy złożyć w pełni przez internet poprzez dedykowaną stronę promocji. Formularz poprowadzi nas krok po kroku.

Jaką minimalną i maksymalną kwotę mogę ulokować?

Minimalna kwota depozytu to 5.000 zł. Kwota maksymalna jest bardzo wysoka i wynosi 12.000.000zł. Pamiętajmy jednak, że włoski fundusz gwarancyjny zapewnia bezpieczeństwo zdeponowanych środków do kwoty 100.000 EUR.

Załóż Lokatę Facto z oprocentowaniem nawet 7,0%!

Ile mam czasu na opłacenie lokaty?

Środki na Lokatę Facto musimy przelać w ciągu 3 dni od daty wysłania wniosku. Pełna aktywacja rachunku depozytowego jest zależna od daty zaksięgowania przelewu aktywacyjnego, ale prawdopodobnie nastąpi w ciągu 24h od momentu wykonania przelewu.

Ile zyskam?

Po przejściu na stronę oferty poprzez dedykowany link w prosty sposób możemy obliczyć, ile zarobimy na Lokacie Facto. Pamiętajmy, że od zysku z lokaty będzie konieczne jeszcze odliczenie podatku Belki w wysokości 19% – więcej o obliczaniu zysków z lokat w tym artykule.

Czy środki na Lokacie Facto są bezpieczne?

Oczywiście! Tak jak wcześniej wspomniałem, bezpieczeństwo środków zgromadzonych na Lokacie Facto w BFF Bank zapewnia odpowiednik polskiego Bankowego Funduszu Gwarancyjnego – włoski  F.I.T.D. – Fondo Interbancario di Tutela dei Depositi. Działa on na takiej samej zasadzie jak BFG i tak jak on oferuje automatyczny zwrot depozytów do kwoty 100.000 EUR w ciągu maksymalnie 10 dni. Obecność BFF Bank na liście instytucji finansowych, których depozyty są gwarantowane przez FITD możecie potwierdzić pod tym adresem.

Załóż Lokatę Facto z oprocentowaniem nawet 7,0%!

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Podczas wnioskowania o Lokatę Facto konieczne będzie podanie rachunku bankowego, z którego wykonamy przelew aktywacyjny. Ważne, aby nasze dane użytkownika (w tym adres) były takie same, jak dane przypisane do rachunku, z którego będziemy przelewać pieniądze.

Kiedy otrzymam odsetki?

Odsetki z Lokaty Facto zostaną naliczone na koniec okresu trwania lokaty. Kwota lokaty wraz z wypracowanymi odsetkami trafi na konto techniczne w BFF Bank. Z tego miejsca będziemy mogli wypłacić środki na nasze konto w innym banku lub też być może założyć kolejny promocyjny depozyt.

Co w przypadku zerwania lokaty przed jej zakończeniem?

W przypadku zerwania lokaty przed dniem jej zakończenia utracisz wszystkie wypracowane odsetki. Jeśli oczekujesz produktu o większej elastyczności wpłat i wypłat, zastanów się nad otwarciem konta oszczędnościowego.


Ostatnio popularne na blogu:

Zyskaj 7% na Lokacie Facto! Recenzja lidera rynku lokat!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Zyskaj 7% na Lokacie Facto! Recenzja lidera rynku lokat!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

3 × 5 =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X