Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > 450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

PROMOCJA TRWA DO: 25.09.2022r.

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy mieli także możliwość skorzystania z promocyjnej lokaty oprocentowanej aż na 7,1%!

Co istotne, jeszcze raz podkreślam – nie mówimy o żadnych bonach czy voucherach. Są to pieniądze bezpośrednio wypłacane na nasze konto bankowe.

Kto może skorzystać z promocji BNP Paribas?

Promocja BNP Paribas jest przeznaczona dla osób, które nie posiadały konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy. Jeśli spełniamy powyższy warunek oraz jesteśmy osobą pełnoletnią, możemy złożyć wniosek o otwarcie rachunku poprzez dedykowaną stronę promocji. W ten sposób rejestrujemy się w promocji (zaznaczając wszystkie zgody). Następnie należy kliknąć w przycisk, który przeniesie nas na stronę banku bezpośrednio do wniosku o rachunek.

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

Przez całość procesu przeprowadzi nas prosty formularz. Wnioskujemy o konto wraz z kartą debetową (dowolną, jednak polecamy Kartę Otwartą na Ciebie – jest funkcjonalna i zarazem najtańsza). Kartę musimy aktywować maksymalnie do 9.10.2022, ale jednocześnie także w ciągu maksymalnie 7 dni od jej otrzymania. Co istotne, aktywacja konta następuje w momencie nadania numeru PIN do karty, którą przywiezie nam kurier (wideoweryfikacji nie polecamy).

ZAŁÓŻ KONTO OTWARTE NA CIEBIE Z PREMIĄ 450 ZŁ

Czy promocja jest ograniczona czasowo?

Oczywiście! W promocji obowiązuje limit 6000 promocyjnych wniosków. To stosunkowo niedużo, dlatego warto się spieszyć z podjęciem decyzji o założeniu rachunku. Co ważne, jeśli po kliknięciu w dedykowany link wyświetli Ci się formularz, oznacza to, że promocja jest nadal dostępna! Jeśli limit wniosków nie wyczerpie się jednak przed czasem oferta obowiązuje do 25.09.2022.

Pierwsza część premii (50zł)

Premię otrzymamy w kilku częściach. Pierwsze 50zł otrzymamy za założenie konta i jego aktywację (przypominam o konieczności aktywacji w ciągu 7 dni od otrzymania karty!).

Druga część premii (150zł)

Kolejną premię (150zł) otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w miesiącu następującym po miesiącu, w którym nadaliśmy PIN do naszej karty debetowej otrzymamy wpływ na konto w wysokości min. 1000zł oraz wykonamy transakcje kartą na łączną kwotę min. 300zł.

Najzwyklejsze płatności kartą w sklepach będą oczywiście zaakceptowane, natomiast wyłączone są nietypowe płatności oznaczone kodami MCC: 4829, 6051, 6211, 6012, 8999, 7995 – więcej o tym tutaj). Co na przykład nie jest akceptowane? Są to m. in. płatności BLIK, PayU, Przelewy24 itp. Warto więc po prostu wybrać się do sklepu lub zapłacić za paliwo, żeby spełnić warunki oferty.

Odnośnie wpływu na konto – najlepiej przelać sobie 1000zł z naszego konta w innym banku.

I jeszcze 150 zł + 100zł!

Następną premię (150zł) otrzymamy, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz w kolejnym miesiącu ponownie zapewnimy wpływ na konto w wysokości 1000zł oraz wykonamy transakcje kartą na łączną kwotę min. 300zł.

Ostatnie 100zł będzie nam przysługiwało, jeśli spełnimy powyższe warunki oraz wykonamy płatności kartą na łączną kwotę min. 300zł w kolejnym miesiącu.

Szczegóły dotyczące czynności, które trzeba wykonać w poszczególnych miesiącach wraz z praktycznym terminarzem z checkboxami znajdują się poniżej.

ZAŁÓŻ KONTO OTWARTE NA CIEBIE Z PREMIĄ 450 ZŁ

Terminy odbioru premii

Kolejne wiadomości o przyznaniu premii będą do nas trafiały drogą mailową do 22. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia danych warunków. Co bardzo istotne, w pierwszej wiadomości będziemy musieli uzupełnić dane do odbioru premii (i tutaj uwaga – do 26. dnia miesiąca!). Warto więc bacznie obserwować maila (także SPAM), żeby tego nie przegapić. Uzupełnienie danych będzie konieczne tylko przy przyznaniu pierwszej premii, kolejne będą akceptowane automatycznie.

Dla kont aktywowanych w sierpniu musimy dokładnie sprawdzać maila pomiędzy 22-26.09. Dla kont aktywowanych we wrześniu: 22-26.10, natomiast dla rachunków, których aktywację przeprowadzimy w październiku: 22-26.11.

Co ważne, poprzez aktywację rozumiemy dzień, w którym aktywowaliśmy kartę i nadaliśmy jej PIN!

Premię będziemy otrzymywać zawsze do końca miesiąca (czyli dla kont aktywowanych w sierpniu pierwsza premia wpłynie na nasze konto do 30.09).


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – aktywowanych w sierpniu 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – aktywowanych we wrześniu 2022

Harmonogram – dla kont otwartych w promocji – aktywowanych w listopadzie 2022


Czy Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe?

Prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie jest darmowe bezwarunkowo, jednak aby nie zapłacić za kartę, musimy wykonać w danym miesiącu (karta debetowa „Otwarta na Dzisiaj”) trzy dowolne transakcje bezgotówkowe. Wtedy w kolejnym miesiącu kartę mamy za darmo. W przeciwnym wypadku opłata wyniesie 5zł. Koszt wypłaty z bankomatu obcego to 5zł, wypłaty z urządzeń BNP Paribas, a także Planet Cash są za darmo.

Warto dodać, że osoby do 26 r.ż. nie zapłacą nic za prowadzenie rachunku, obsługę karty czy też wypłaty ze wszystkich bankomatów.

ZAŁÓŻ KONTO OTWARTE NA CIEBIE Z PREMIĄ 450 ZŁ

Dodatkowe korzyści

BNP Paribas po założeniu konta osobistego oprócz świetnej premii oferuje także promocyjne oprocentowanie lokat na nowe środki – aż 7,1% w skali roku w przypadku lokaty 18-miesięcznej, 7% w skali roku dla lokaty rocznej oraz 6% dla lokaty 3 miesięcznej. Możemy również zdecydować się na wariant depozytu na 6 miesięcy – jego oprocentowanie wynosi 6,25% w skali roku. Co ważne, nie ma górnego limitu środków. Polecam jednak nie przekraczać kwoty równowartości 100.000 EUR (wysokość gwarancji Bankowego Funduszu Gwarancyjnego). Minimalna kwota lokaty to zaledwie 1000zł.


Gwarancja uczciwości – wszystkie regulaminy i cenniki znajdziesz poniżej!

Regulamin promocji “Mega Okazja”

Tabela opłat i prowizji


Ostatnio popularne na blogu:

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

BNP Paribas powrócił z kolejną świetną promocją, w której mamy do odbioru 450zł w gotówce! Wystarczy założyć konto osobiste i spełnić kilka bardzo prostych warunków. Do tego będziemy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
450zł w gotówce po założeniu konta osobistego w BNP Paribas + lokata na 7,1%!

Bezpłatny CANAL+ z Netflix o wartości 420zł przez 6 miesięcy z Kontem Przekorzystnym Pekao SA!

WOW! Szansa na skorzystanie z darmowego pakietu CANAL+ z Netflix przez pół roku za darmo! Taka okazja nadarza się po założeniu Konta Przekorzystnego Pekao SA. Wystarczy wykonać 10 ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

dwa + 10 =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X