eKonto Możliwości mBank – konto dla młodzieży 13-24 – recenzja

mbank konto młodzieżowe 800 500

Bezwarunkowo darmowe konto bankowe z przyjazną aplikacją mobilną dla osób w wieku 13-24 lat – tak w skrócie można opisać konto osobiste mBank – eKonto Możliwości. Dlaczego warto zainteresować się tym produktem i co trzeba zrobić, aby zacząć z niego korzystać?

eKonto Możliwości – dlaczego warto?

mBank to jeden z najbardziej znanych banków wśród osób młodych. Nic w tym dziwnego. Prostota obsługi , pełna bezpłatność i przyjazna aplikacja mobilna to przepis na naprawdę dobry produkt.

Czy eKonto Możliwości jest darmowe?

Zdecydowanie TAK! Nie zapłacisz nic za prowadzenie konta oraz utrzymanie karty debetowej do niego, nawet jeśli nie wykonasz żadnej transakcji w miesiącu! Przelewy internetowe są oczywiście w pełni darmowe. Możesz także bez limitu wypłacać za darmo pieniądze we wszystkich bankomatach w Polsce!

Jak przebiega proces wnioskowania o rachunek?

W celu założenia rachunku przejdź na dedykowaną stronę oferty dla osób w wieku 13-17 (lub w wersji dla osób wieku 18-24). Podczas wnioskowania konieczny będzie dokument potwierdzający Twoją tożsamość. W przypadku osób poniżej 18 lat może być to na przykład legitymacja szkolna. Dla niepełnoletnich potrzebna będzie także zgoda rodzica lub opiekuna prawnego do zawarcia umowy. Przy podpisywaniu umowy w obecności kuriera konieczna będzie wtedy także obecność rodzica lub opiekuna prawnego. Rodzic nie może także otworzyć tego rachunku sam, bez obecności dziecka.

ZAŁÓŻ KONTO 13-17 W MBANK

ZAŁÓŻ KONTO 18-24 W MBANK

Czym wyróżnia się eKonto Możliwości?

Oprócz standardowych funkcjonalności, jakie posiada wiele rachunków dla młodych, eKonto Możliwości mBank poza tym, że jest całkowicie bezwarunkowo darmowe ma także do zaoferowania kilka dodatkowych świetnych funkcjonalności:

  • Karta z własnym dedykowanym wzorem,
  • Opcja organizacji zrzutki pieniężnej (np. na prezent) poprzez podanie numeru telefonu,
  • Możliwość użycia karty wirtualnej,
  • Łatwe płatności BLIK,
  • Możliwość płatności telefonem.

Czego zabrakło?

eKonto możliwości niestety nie posiada opcji karty wielowalutowej oraz dedykowanej oferty oszczędnościowej. W mojej opinii jednak pełna darmowość konta łącznie z bankomatami oraz dodatkowe funkcjonalności rachunku w dużym stopniu to rekompensują.

ZAŁÓŻ KONTO 13-17 W MBANK

ZAŁÓŻ KONTO 18-24 W MBANK

Zacznij korzystać z konta!

Po podpisaniu umowy i aktywacji rachunku możesz z niego zacząć korzystać. Nawet jeśli nie jesteś pełnoletni, to eKonto Możliwości i przypisana do niego karta płatnicza należą do Ciebie. Z tego też względu to Ty powinieneś się nią posługiwać. Co ważne, jeszcze raz podkreślam – rachunek jest bezwarunkowo darmowy. To rzadkość na polskim rynku bankowym, zwłaszcza w obecnych czasach. Tym bardziej nie warto zwlekać z decyzją o otworzeniu konta – za kilka miesięcy warunki dla nowych klientów mogą być przecież gorsze!


Ostatnio popularne na blogu:

promocja konto santander marzec 2024

Znów 600 zł po założeniu Konta Santander ze skróconym okresem + 300 zł zwrotu za rachunki!

Najnowsza, marcowa edycja bardzo popularnej promocji Konta Santander! Tym razem znów premia jest wysoka (600 zł), a do tego został skrócony okres karencji (względem dawnych edycji), czyli wykluczenia ...
promocja citibank karta kredytowa allegro

Mamy to! Aż 900 zł po założeniu karty kredytowej Citibank Citi Simplicity w bonach za wydanie… 700 zł + 450 zł po otwarciu DARMOWEGO konta osobistego!

Citibank powrócił ze swoją promocją karty kredytowej w nowej odsłonie. Premia wynosi tym razem 900 zł i wypłacana jest w bonach – 600 zł w bonach Allegro oraz ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 9 Średnio: 4.4]