lokata 3 miesięczna z premią

Lokata 3 miesięczna i 230zł zysku w Eurobanku – Comperia Bonus!

Kolejna edycja promocji Comperia Bonus. Tym razem możemy założyć bardzo dobrze oprocentowaną lokatę – nawet na 5%z atrakcyjnym kontem Active w Eurobanku i oprócz odsetek dostać gwarantowaną premię w wysokości 50zł. Sumarycznie po spełnieniu warunków (które są banalne), zakładając lokatę na 10.000zł zyskujemy aż 230zł! Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych klientów banku.

W wielkim skrócie możemy to przedstawić w ten sposób:zakładamy konto w Eurobanku, otwieramy Lokatę Na Dobry Start, przekazujemy wynagrodzenie na nasze konto, dostajemy odsetki z lokaty i gwarantowany bonus od Comperii w wysokości 50zł.

Czas na przystąpienie do promocji mamy do 31.10.2015r. Umowę o rachunek należy podpisać do 09.11.2015r.


Załóż Lokatę Na Dobry Start z kontem w Eurobanku i zagraj o Toyotę Aygo!


Tytułowe 230zł zysku otrzymamy w następujący sposób. Zakładamy Lokatę Na Dobry Start na kwotę maksymalną 10.000zł (minimalna to już 200zł) przy oprocentowaniu 4% na okres 3 miesięcy. Po jej zakończeniu i spełnieniu warunków wpływu wynagrodzenia i transakcji kartą (600zł wydane w czasie trwania pierwszej lokaty, ale nie później niż 5 dni przed jej zakończeniem), możemy odnowić nasz depozyt na kolejne 3 miesiące na nowych warunkach – oprocentowanie aż 5%. Łącznie zarobimy 78,89zł + 50zł + 99,86zł = 229,75zł – całkiem sporo jak na lokatę na 10.000zł przez zaledwie 6 miesięcy.

Bardzo ważne –w celu otrzymania gwarantowanego bonusu od Comperii nie trzeba wykonywać żadnych transakcji kartą! Nie trzeba także odnawiać lokaty na kolejne 3 miesiące! Żeby dostać 50zł premii wystarczy po prostu założyć lokatę i konto. W celu otrzymania bonusu musimy przy wypełnianiu wniosku zgodzić się na przekazywanie informacji bankowej dla Comperia.pl.

Jeżeli z kolei nie uda nam się spełnić warunków wpływu wynagrodzenia, ale wydamy 600zł w co najmniej 9 transakcjach, nasza lokata przez następne 3 miesiące zostanie także oprocentowana na 4%, tak jak w początkowym okresie – też nieźle.

Konto Active kosztuje nas 9zł miesięcznie, ale łatwo pozbyć się tej opłaty – wystarczy przelewać w każdym z miesięcy 1500zł lub utrzymywać średnie saldo na rachunkach i lokatach na poziomie 15000zł. Karta do konta kosztuje 4,90zł, jednak bank zwraca opłatę po wydaniu nią 400zł miesięcznie. Dodatkowo Eurobank oferuje 5% zwrotu za transakcje w miejscach kojarzonych z kulturą i rozrywką – kinach, teatrach, obiektach sportowych i wszelkich usługach związanych z podróżowaniem. Może warto zastanowić się, żeby zostawić sobie to konto na dłużej?

Wsród osób, które założą konto i lokatę w Eurobanku, a dodatkowo wezmą udział w prostym konkurskie, polegającym na odpowiedzeniu w kreatywny sposób na pytanie “Kto to jest Finansowy Bonsu?” zostaną rozlosowane świetne nagrody:Toyota Aygo, iPhone 6S i Pad Mini! Warto skorzystać! Zdecydowanie polecam!

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *