Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Gdzie najlepiej założyć konto, żeby zyskać? Łatwe 100zł od PKO BP

Gdzie najlepiej założyć konto, żeby zyskać? Łatwe 100zł od PKO BP

gdzie najlepiej założyć konto
Oceń tego posta!
[Głosów: 7 Średnio: 5]

Dziś artykuł traktujący o tym, gdzie najlepiej założyć konto, żeby zyskać. Brzmi banalnie, ale nowa promocja PKO Banku Polskiego daje nam taką prostą możliwość. Otrzymamy 100zł w zamian za założenie Konta Za Zero i wydanie… 10zł Tak, to możliwe! To aż 1000% zwrotu!

Kto może skorzystać z promocji bankowej?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów banku, czyli osób, które:

w ciągu 12 (dwunastu) miesięcy przed dniem rozpoczęcia Promocji zawarły z PKO BP umowę dotyczącą prowadzenia rachunku bankowego, bez względu na to, czy umowa ta została czy nie została rozwiązana

Jakie są warunki promocji?

Aby wciąć udział w promocji, należy do 31.03.2016r. złożyć wniosek o prowadzenie Konta Za Zero PKO BP. W ciągu 30 dni trzeba podpisać umowę o konto (kurier), nie później niż 30.04.2016r. Następnie w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto klient powinien dokonać w punktach handlowo- usługowych, bezgotówkowych transakcji korzystając z aplikacji IKO powiązanej z Kontem Za Zero o łącznej wartości minimum 10zł. Premia o wysokości 100zł trafi na nasze konto do 25.06.2016r.


Załóż PKO Konto Za Zero i zgarnij łatwą premię 100zł!


Czy Konto Za Zero jest darmowe?

Konto Za Zero jest darmowe, jednak karta do niego kosztuje nas 6,90zł miesięcznie. Warto jednak podkreślić, że do skorzystania z promocji nie jest wymagane posiadanie karty, ponieważ będziemy płacić za pomocą aplikacji mobilnej banku.

Gdzie najlepiej założyć konto i zyskać? Może PKO BP?

Organizator zastrzega, że promocja ma ograniczoną pulę nagród. Wynosi ona 800 sztuk. Moim zdaniem jednak nie zostanie ona szybko wyczerpana, bo wiele łowców okazji nie będzie mogło niestety spełnić warunku nowego klienta. Tym bardziej zachęcam do udziału w promocji. Teraz już mam nadzieję wiesz, gdzie najlepiej założyć konto, żeby uzyskać łatwą premię.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA!

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

szesnaście + dwa =

Top

🔔HIT powrócił! 480zł po założeniu Konta Jakie Chcę Santander!

X