promocja citibank czytnik kindle empik go
|

Odbierz czytnik Amazon Kindle 11 o wartości 600 zł po założeniu karty kredytowej Citibank!

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Citibank wyszedł z bardzo ciekawą propozycją! Po założeniu karty kredytowej Citibank możemy odebrać czytnik Amazon Kindle 11. Tym razem warunki są naprawdę banalne (wykonywanie płatności kartą), a czytnik, który otrzymamy od Citibank wyceniany jest na 600 zł. Oprócz tego w prosty sposób możemy otrzymać 8000 pkt. w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymiennych na bony o wartości 100 zł. Do tego karta kredytowa będzie dla nas całkowicie darmowa przez pierwszy rok!

Oferta trwa regulaminowo do 22.03.2024, ale warto się spieszyć z podjęciem decyzji o skorzystaniu z promocji! Jest JEDYNIE 250 promocyjnych umów. To bardzo niewiele! Z pewnością limit może wyczerpać się przed czasem!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy nie posiadali głównej karty kredytowej Citibank od 1.04.2023. Dodatkowo, jako że jest to produkt kredytowy, obowiązują także minimalne warunki jeśli chodzi o nasze wynagrodzenie:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową Citibank poprzez dedykowaną stronę promocji.

Weryfikację tożsamości możemy przejść całkowicie zdalnie (poprzez selfie i zdjęcie dowodu osobistego) lub wybrać opcję kontaktu z konsultantem celem sfinalizowania wniosku.

Jeśli wybraliśmy opcję weryfikacji tożsamości poprzez infolinię, po wypełnieniu wniosku oddzwoni do nas konsultant Citibank (możemy czekać nawet kilka dni na telefon z uwagi na natłok wniosków) i przeprowadzi nas dalej poprzez proces wnioskowania o kartę kredytową.

Konieczne będzie w późniejszym czasie dosłanie dokumentów potwierdzających nasze dochody (np. wyciąg bankowy). Będziemy mogli to zrobić poprzez specjalną stronę internetową (maksymalnie w ciągu 10 dni roboczych od momentu złożenia wniosku). Po podpisaniu umowy karta zostanie do nas wysłana Pocztą Polską.

Pamiętajmy, aby podczas wnioskowania wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej (spokojnie – chodzi tylko o to, aby bank mógł udostępnić nasze dane do wysyłki nagrody firmie przewozowej).

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

Jakie warunki muszę spełnić, żeby odebrać czytnik Amazon Kindle 11?

Warunki promocji są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy aktywować kartę aplikacji mobilnej Citi Mobile, a następnie przez min. dwa z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę) wykonywać transakcje na kwotę łączną min. 1000 zł miesięcznie. Jeśli spłacimy zadłużenie w terminie podanym na comiesięcznym wyciągu, nie poniesiemy żadnych kosztów.

Wszystkie standardowe płatności w sklepach czy na stacjach paliw będą zaliczone. Wykluczone są natomiast wszystkie ułatwiacze obrotów kartą, np. doładowania portfeli Revolut czy też transakcje nietypowe – np. zakłady bukmacherskie.

Konieczne będzie także najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zarejestrowanie naszej nowej karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Szczegóły, jakie czynności należy robić w poszczególnych miesiącach w zależności od tego, kiedy założycie kartę, znajdziecie w poniższym terminarzu opracowanym specjalnie dla Was!

Jeśli spełnimy powyższe warunki – czytnik Amazon Kindle 11 jest nasz! Poniższe warunki dotyczą już tylko nagród dodatkowych!

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI

8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Dodatkowe nagrody otrzymamy również w postaci punktów wymiennych na bony do wielu popularnych sklepów (np. Allegro, Empik) w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile. Będą to dwa pakiety punktów po 4000 pkt., co odpowiada równowartości 50 zł za każdy pakiet.

W celu odebrania pierwszego pakietu 4000 pkt należy w czwartym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać min. 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 100 zł

Z kolei drugi pakiet 4000 pkt. otrzymamy, jeśli od piątego do dwunastego miesiąca kalendarzowego włącznie, następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonamy również (w każdym z tych miesięcy) min. 5 transakcji kartą na łączną kwotę min. 100 zł.

Kiedy otrzymam nagrody?

Informację o przyznaniu nagrody w postaci czytnika Amazon Kindle 11 otrzymasz poprzez wiadomość w bankowości internetowej Citibank do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji (części dotyczącej czytnika). Następnie bank nada do Ciebie przesyłkę z czytnikiem Amazon Kindle 11 w kolorze czarnym (nie ma możliwości wyboru koloru) w ciągu 45 dni – zazwyczaj jest to dużo szybciej.

Na czytnik masz standardowe 12 miesięcy gwarancji udzielonej przez producenta.

Z kolei w przypadku punktów Bezcenne Chwile, bank będzie każdorazowo powiadamiał o ich przyznaniu do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków danej części promocji. Następnie punkty będą odnotowywane na koncie w programie Mastercard Bezcenne Chwile w ciągu 30 dni od otrzymania niniejszej wiadomości. Będą one ważne przez 9 miesięcy od momentu ich naliczenia.

Jak to możliwe, że Citibank za darmo rozdaje takie gadżety?

Podczas różnorodnych promocji kart kredytowych wielokrotnie podkreślam, że oferty Citibanku są naprawdę całkowicie bezhaczykowe. Dlaczego więc na banerach promocji widnieje „RRSO 22,88%”? Bank ma bowiem obowiązek reklamując tego typu produkt przedstawić reprezentatywny przykład, w którym wypłacamy pieniądze z karty i spłacamy zadłużenie w równych ratach przez 12 miesięcy. W praktyce sytuacja rzadko spotykana. W każdym razie czytnik Amazon Kindle 11 oraz 8000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile możemy otrzymać całkowicie bezkosztowo, stosując się do prostych zasad użytkowania karty kredytowej, o których pisałem na przykład tutaj.

PRZEJDŹ NA STRONĘ PROMOCJI 


To proste! POBIERZ harmonogram – krok po kroku!

Harmonogram – dla umów podpisanych w styczniu 2024

Harmonogram – dla umów podpisanych w lutym 2024

Harmonogram – dla umów podpisanych w marcu 2024


Czy karta kredytowa Citibank jest darmowa?

W ramach promocji karta kredytowa będzie dla nas darmowa przez pierwsze 12 miesięcy! Po tym okresie opłata za jej użytkowanie będzie zgodna z aktualną tabelą opłat o prowizji (obecnie jest to 12 zł, ale nie musimy jej ponosić, jeśli wykonamy płatności kartą na kwotę min. 1000 zł miesięcznie).

Czy można łatwo wypowiedzieć umowę?

Jeśli po otrzymaniu czytnika stwierdzicie, że nie chcecie już korzystać z karty kredytowej Citibank – nie ma problemu. Wniosek o wypowiedzenie złożycie poprzez bankowość internetową. Obowiązuje okres wypowiedzenia wynoszący 30 dni.


Gwarancja uczciwości – sprawdź sam wszystkie dokumenty dotyczące promocji!

Regulamin oferty „Zaczytaj się z Kindle i Kartą Kredytową Citibank”

Załącznik do Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A.


Ostatnio popularne na blogu:

promocja nest bank konto osobiste zwroty za płatności kartą lidl biedronka

Teraz więcej! Aż 600 zł po założeniu Nest Konta w Nest Banku + oszczędzaj na 7,1%!

Nest Bank, który w ostatnim czasie powrócił do oferowania premii pieniężnych po założeniu rachunku ma teraz jeszcze lepszą propozycję! Być może to próba pogodzenia Lidla i Biedronki, ponieważ ...
promocja citikonto citibank konto oszczędnościowe 7.1

300 zł premii po założeniu CitiKonta oraz 7,2% do 100.000 zł na koncie oszczędnościowym + 1200 zł po założeniu karty kredytowej!

Nowa oferta konta osobistego Citibank. To wyjątkowa edycja, bo prócz premii pieniężnej 300 zł możesz wziąć udział w specjalnej ofercie promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, zakładanym wraz z ...
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *