Jesteś tutaj
Główna > Ranking lokat bankowych
Oceń tego posta!
[Głosów: 11 Średnio: 4.3]

Sporządzony przeze mnie ranking lokat bankowych pozwoli Ci szybko i właściwie wybrać właściwą lokatę. Podkreślam, iż przygotowany ranking lokat bankowych jest moją indywidualną oceną. Ranking lokat jest systematycznie uaktualniany!


PLAN - PRICE

Description

MIEJSCE 1

Lokata  Happy

Idea  Bank

oprocentowanie: 2,4%

maksymalna kwota: 

20 000zł

czas trwania: 3 miesiące


dodatkowe informacje:

- tylko dla nowych klientów

możliwość zerwania lokaty w dowolnym momencie bez utraty odsetek!

- bez konieczności zakładania konta osobistego

MIEJSCE 2

eKonto z lokatą

mBank 

oprocentowanie: 3,0%

maksymalna kwota: 10 000zł

czas trwania: 3 miesiące


dodatkowe informacje:

- tylko dla nowych klientów

MIEJSCE 3

Lokata na Nowe Środki

Getin  Bank

oprocentowanie: 1,2%

maksymalna kwota:

200 000zł

czas trwania: 2 miesięce


dodatkowe informacje:

- dla klientów, którzy wyrażą zgody marketingowe


Jakimi parametrami kierowałem się przy sporządzaniu rankingu lokat bankowych?

Pod uwagę wziąłem wszystkie ważne parametry danej lokaty. Podstawowym było oprocentowanie, jednak oczywiście nie jedynym. Istotna jest także maksymalna kwota lokaty oraz informacja, kto może ją założyć. Większość wysoko oprocentowanych ofert  jest bowiem kierowana tylko do nowych klientów. Bardzo ciekawą opcją są lokaty z możliwością wcześniejszego zerwania bez utraty odsetek.

Należy także zwrócić uwagę, czy przy założeniu lokaty jest konieczne otwarcie konta osobistego. Na szczęście w wypadku kilku topowych ofert nie musimy tego robić!

Wszystkie informacje także zostały umieszczone w poniższym raporcie. Życzę Ci przyjemnego korzystania. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, pozostaję do dyspozycji. Zawsze możesz się ze mną skontaktować mailowo i zapytać o szczegóły. Adres mailowy znajdziesz w zakładce “o mnie”.

Wszystkie prezentowane przeze mnie lokaty są chronione przez BFG – Bankowy Fundusz Gwarancyjny, który zapewnia gwarantowane wypłaty środków do kwoty 100.000 euro. Nie musisz się więc niczym przejmować!


MIEJSCE 1

Lokata Happy – Idea Bank

Lokata HIT Idea Bank, oprocentowana jest na 2,4% w skali roku do kwoty 20000zł, bez konieczności zakładania konta osobistego! Oferta obowiązuje tylko nowych klientów. Lokatę możemy założyć już od 500zł. Mamy możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek, w dowolnym momencie!

Jak założyć Lokatę HIT w Idea Bank?

Aby założyć Lokatę Happy w Idea Bank, wystarczy kliknąć w poniższy link:

ZŁÓŻ WNIOSEK!


MIEJSCE 2

eKonto z lokatą – mBank

eKonto to bardzo popularny rachunek osobisty wśród Polaków. Prostota użytkowania i wysoki standard obsługi w połączeniu z atrakcyjnymi promocjami i dobrze skonfigurowaną aplikacją mobilną to bardzo dobra oferta dla klientów, dlatego została ona także doceniona w rankingu kont osobistych. Oprócz konta osobistego dla nowych klientów oferowana jest także promocyjna lokata. Oferuje ona oprocentowanie w wysokości 3,0% do kwoty 10.000zł na okres 3 miesięcy. To z pewnością godna uwagi oferta.

Jak założyć eKonto z lokatą w mBanku?

Aby założyć eKonto z lokatą w mBanku, wystarczy kliknąć w poniższy link:

ZŁÓŻ WNIOSEK!


MIEJSCE 3

Lokata na Nowe Środki – Getin Bank

e-Lokata na Nowe Środki to bardzo dobra oferta oszczędnościowa od Getin Banku. Nie musimy zakładać żadnego konta osobistego, żeby z niej skorzystać. Co więcej, oferta skierowana jest także do obecnych klientów banku. Nowe środki oprocentowane będą na 1,2%, przy czym maksymalna kwota lokaty to aż 200 000zł, a czas jej trwania to 2 miesięce.

Jak założyć Lokatę na Nowe Środki w Getin Bank?

Aby założyć e-Lokatę na Nowe Środki w Getin Bank, wystarczy kliknąć w poniższy link:

ZŁÓŻ WNIOSEK!


Ostatnio popularne na blogu:

konto 360 200

200zł po założeniu Konta 360 i 2,7% na koncie oszczędnościowym!

200zł premii możemy zyskać w kolejnej edycji promocji Konta 360 w Millennium! Oferta bardzo prosta, do tego w banku, w którym sam mam konto od lat. Premię otrzymamy ...
CZYTAJ WIĘCEJ
200 pekao

200zł za otwarcie Konta Przekorzystnego PEKAO!

Promocja Konta Przekorzystnego w poprzedniej edycji cieszyła się sporym zainteresowaniem. Zapewne nie inaczej będzie także tym razem! ...
CZYTAJ WIĘCEJ
Top