internetowe konto bankowe getin
|

Internetowe konto bankowe ze zwrotem w GetinOnline!


W dzisiejszym artykule chciałbym przedstawić promocję, która widnieje na rynku już od jakiegoś czasu, ale z pewnością zasługuje na to, żeby przedstawić ją na tym nowopowstającym portalu. W skrócie: Getin Online oferuje 10% zwrotu za płatności kartą w sklepach spożywczych, marketach i na stacjach benzynowych, aż do 40 zł miesięcznie, nawet do 300 zł rocznie, przez co najmniej 12 miesięcy, nie stawiając tym samym wygórowanych wymagań, które należy spełnić, aby osiągnąć maksymalny zwrot!


Kliknij tutaj, aby założyć Konto Tanie Zakupy w Getin Online!


Getin Online gwarantuje zwrot 10% wydatków kartą za transakcje w sklepach oznaczonych następującymi kodami akceptanta MMC:

5411 – sklepy spożywcze supermarkety

5499 – sklepy spożywcze, sklepy pierwszej potrzeby i specjalne,

5921 – sklepy z piwem, winem, alkoholem,

5172 – ropa naftowa i produkty naftowe – paliwo,

5541 – stacje serwisowe (z lub bez usług dodatkowych),

5542 – samoobsługowe stacje benzynowe,

5983 – stacje benzynowe – olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna.

Ze swojego doświadczenia wiem, ze kodami tymi są oznaczone wszystkie popularne markety, sklepy spożywcze oraz stacje paliwowe, także bez obaw;)

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli takich, którzy nie posiadają konta w GetinOnline w trakcie trwania promocji.

Rachunek jest prosty- jeśli wykonamy w miesiącu kalendarzowym transakcje na kwotę 400 zł, otrzymamy 40 zł zwrotu na konto do 10. dnia kolejnego miesiąca. Należy podkreślić warunek konieczności zaksięgowania transakcji w danym miesiącu kalendarzowym. Księgowanie transakcji trwa zazwyczaj 2-3 dni robocze.
Przykładowo:

  • jeśli wykonamy transakcję 30 września, to zostanie ona rozliczona w październiku, wiec zwrot 10% zostanie naliczony za październik, zwrot za nią dostaniemy do 10. listopada,
  • jeśli wykonamy transakcje 4 października, księgowanie nastąpi naturalnie w październiku, zwrot za ta transakcje otrzymamy do 10. listopada.

Getin Online co prawda nalicza opłatę za konto w wysokości 9,99zl miesięcznie, jednak w bardzo łatwy sposób możemy jej uniknąć. Wystarczy wykonać transakcje kartą do konta na łączna kwotę 400 zł. Oczywiście mówimy tutaj o transakcjach zaksięgowanych w danym miesiącu rozliczeniowym. Tym razem nie muszą być to transakcje wykonane w sklepach spożywczych, marketach i stacjach paliwowych, ale opłaca się je tam wykonać, aby otrzymać jednocześnie maksymalny zwrot w wysokości 40 zł miesięcznie.

Getin Online nalicza opłatę za kartę wydaną do konta w wysokości 3,99 zł miesięcznie, której nie możemy uniknąć. Pamiętajmy jednak, że w zamian otrzymujemy 10% zwrotu za zakupy. Myślę, ze bilans kosztów jest korzystny.

Konto Tanie Zakupy to jedno z nielicznych kont na rynku, które oferuje nam zwrot za tak często kupowane artykuły jak zakupy spożywcze i paliwo w wysokości aż 10%. Polecam!

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *