Jesteś tutaj
Główna > Lokaty bankowe > Najwyższe oprocentowanie lokaty – 5% na Lokacie Happy

Najwyższe oprocentowanie lokaty – 5% na Lokacie Happy

najwyższe oprocentowanie lokaty idea
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

AKTUALIZACJA 27.01.2015r.: Obecnie oprocentowanie wynosi 4,5%. Na tle obecnych stóp procentowych to nadal bardzo atrakcyjna oferta! 

Po ostatnich obniżkach stóp procentowych RPP wszyscy spodziewali się drastycznego spadku oprocentowania depozytów w polskich bankach. Na szczęście jednak niektóre promocje utrzymały się, czego doskonałym przykładem jest Idea Bank, oferujący oprocentowanie Lokaty Happy na poziomie 5% przez 3 miesiące do 10000zł i to bez konieczności zakładania konta.

To obecnie najprawdopodobniej najkorzystniejsza oferta na rynku! Należy podkreślić, że depozyty w Idea Banku są zabezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, więc nie musimy się obawiać zupełnie o nic.

Minimalna kwota, jaką możemy ulokować na lokacie to 1000zł. Oferta skierowana jest niestety tylko do nowych klientów banku. Wniosek o lokatę możemy założyć całkowicie przez internet z zamieszczonego na naszej stronie linka.

Środki wpłacamy ze swojego rachunku bankowego w innym banku, przelewając je na numer rachunku podanego we wniosku o lokatę. Po zakończeniu okresu depozytowego całość środków wraz z należnymi odsetkami wraca na nasze konto bankowe, powiększając tym samym pulę oszczędności.


Kliknij tutaj, aby założyć Lokatę Happy na 5% w Idea Bank!


Idea Bank oferuje narzędzie, dzięki któremu już w dniu założenia lokaty będziemy znali wartość należnych nam odsetek po okresie depozytowym. Dostęp do środków mamy 24 godziny na dobę poprzez kanał internetowego dostępu.

5% na 3 miesiące, z gwarancją BFG. Moim zdaniem warto!

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X