jak założyć konto bankowe lubię to!

Jak założyć konto bankowe i zyskać 650zł – Lubię to! Konto BPH


Dla wszystkich spragnionych kolejnej atrakcyjnej oferty zwrotów za zakupy mam dobrą wiadomość – do końca czerwca trwa promocja Banku BPH, w której możemy otrzymać aż 50zł miesięcznie za płatności kartą przez 12 miesięcy! Oznacza to aż 600zł oszczędności. Dodatkowe 50zł otrzymamy za uruchomienie limitu w koncie osobistym. Oferta z całą pewnością wyjątkowa a warunki promocji bardzo proste do spełnienia. 

Promocja nosi nazwę „Pieniądze Cię Lubią!” i jest adresowana do nowych klientów banku. BPH pod pojęciem nowego klienta rozumie osobę, która po 1 stycznia 2015 roku nie posiadała konta w tym banku. Oferta polega na zwrocie 3% wartości wszystkich wykonanych transakcji kartą debetową wydaną do rachunku. Możemy otrzymać aż 50zł miesięcznie przez 12 miesięcy, co daje łącznie maksymalną możliwą kwotę zwrotu w wysokości 600zł!


Kliknij tutaj, aby założyć Lubię to! Konto w Banku BPH!


Premiowane są absolutnie wszystkie wykonane transakcje bezgotówkowe! Zwrot za dany miesiąc zostaje przekazany do końca miesiąca po nim następującego, więc na bieżąco.

Lubię to! Konto to atrakcyjna oferta nie tylko ze względu na zwroty za płatności kartą. Aspiruje do miana konta za zero z racji braku opłat za prowadzenie konta, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce czy krajowe przelewy w złotych polskich przez Internet. Samo konto jest darmowe bez spełnienia żadnych warunków, natomiast bezpłatną kartą debetową będziemy mogli się cieszyć po wykonaniu co najmniej 4 transakcji rozliczonych w miesiącu. Wystarczy, że 4 razy zapłacimy kartą na dowolną kwotę i karta będzie całkowicie darmowa (w przeciwnym wypadku opłata 6zł).

Dodatkowe 50zł premii zostanie przyznane za włącznie limitu w naszym koncie osobistym. Nagroda jednak zostanie naliczona dopiero po 6 miesiącach od podpisania umowy o limit w koncie. Niemniej jednak, korzystając także z tej oferty, łącznie w na naszym koncie może wylądować w prosty sposób zaoszczędzone 650zł.

Razem z Kontem Lubię to! otrzymujemy dostęp do przyjaznego kanału bankowości elektronicznej i mobilnej. W prosty sposób możemy sprawdzić stan konta, doładować telefon czy dokonać dowolnego przelewu. Promocja trwa do 30 czerwca! Gorąco polecam i zapraszam do komentowania!

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *