konto osobiste bank millenium

Konto osobiste w Banku Millenium – 360 stopni i pełno zer!


Millenium, doceniony swego czasu za najlepszą bankowość mobilną w Polsce, nadal walczy o nowych klientów. Konto 360 to produkt, który ma nas przekonać, że warto na dłużej związać się z tym bankiem. W poszukiwaniu konta za zero z pewnością weźmiemy pod uwagę tą ofertę. Czy konto jest całkowicie darmowe, jakie daje korzyści? Zapraszam do analizy na PolakOszczędza.pl

Bank Millenium Konto 360 promuje jako konto za zero – bez opłat za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz kartę wydaną do konta. Oczywiście związane jest to ze spełnieniem kilku warunków. Są one jednak wręcz banalne do spełnienia.


 Kliknij tutaj, aby założyć Konto 360 w Millenium Bank!


Aby uniknąć opłaty za konto, należy raz w miesiącu przelać na nie kwotę 1000 zł. Może być to przelew z naszego rachunku w innym banku (w przeciwnym wypadku opłata 8 zł). Karta również może kosztować nas 0zł, o ile tylko zrobimy nią jedną transakcję, na dowolną kwotę (w wypadku niespełnienia warunku opłata 7zł). W ten prosty sposób możemy zredukować opłaty za konto i kartę do 0. Pamiętajmy, 20Konto 360 oferuje darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą!

Razem z nowozałożonym kontem osobistym otrzymujemy promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego (3%) oraz lokaty mobilnej (3,25%). Ofertę depozytową szczegółowo przedstawiam poniżej.

Konto oszczędnościowe 3%

Oprocentowanie 3% obowiązuje przez 92 dni od momentu wpływu środków na konto oszczędnościowe, przy czym wpływ ten musi nastąpić w okresie trwania promocji. Promocja trwa od 19 kwietnia 2015r. do 30 maja 2015r.

Lokata mobilna 3,25%

Lokatę mobilną na 3,25% można założyć tylko za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Jej maksymalna kwota wynosi 10000 zł,okres depozytu to 3 miesiące.

Należy stwierdzić, że Konto 360 w Banku Millenium to konto osobiste zdecydowanie warte uwagi. W bardzo prosty sposób będzie ono tzw. kontem za zero. Do tego jeszcze możemy skorzystać z promocyjnego oprocentowania lokaty mobilnej i konta oszczędnościowego, dedykowanych dla nowych klientów banku. Ponadto nie musimy martwić sie o jakiekolwiek prowizje za wypłaty w bankomatów w Polsce i na świecie! Zdecydowanie polecam. Zapraszam do aktywnego komentowania!

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *