najlepsza lokata na rynku

Najlepsza lokata na rynku do 100.000zł! 3,2% w BGŻ Optima!


– ARTYKUŁ ZOSTAŁ ZAKTUALIZOWANY 03/01/2016 –

W BGŻ Optima możemy założyć najlepszą lokatę na rynku dla większych kwot – na Lokacie Bezkarnej ulokujemy nawet 100.000zł na solidne 3,2%. Promocja dotyczy nowych klientów, otwierających Konto Indywidualne w BGŻOptima. Na uwagę zasługuje fakt, iż nawet w wypadku zerwania lokaty w trakcie jej trwania dostaniemy odsetki za odbyty okres depozytowy. Lokata trwa 3 miesiące.

Jako nowego klienta bank rozumie osobę, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadała konta w BGŻOptima. W wypadku niespełnienia tego warunku zakładana jest standardowa lokata 3-miesięczna. Minimalna kwota lokaty wynosi 1.000zł, maksymalna to 100.000zł. Możemy założyć jeden taki depozyt w ramach promocji.

Najlepsza lokata na rynku dla dużych kwot daje jeszcze więcej!

Lokata Bezkarna jest otwierana razem z Kontem Indywidualnym. Jest lokatą terminową, nieodnawialną. Po jej zakończeniu środki przekazywane są na równolegle otwierane bezpłatne konto oszczędnościowe, które na tą chwilę jest także promocyjnie oprocentowane- 2,8%.

Jak przebiega założenie lokaty przez internet?

Proces założenia lokaty przebiega całkowicie on-line, z linka dostępnego poniżej. W bardzo szybki i wygodny sposób możemy bardzo korzystnie ulokować swoje oszczędności na 3 miesiące. Moim zdaniem to jedna z najlepszych lokat na rynku. Oferta zdecydowanie godna uwagi!


 Kliknij tutaj, aby założyć Lokatę Bezkarną w BGŻ Optima!


Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *