zakładanie konta w banku aktywna karta

Zakładanie konta w banku może dać Ci 300zł w promocji Aktywna Karta


Z pewnością wielu z Was stęskniło się za ofertami, kiedy za bardzo proste czynności mogliśmy uzyskać atrakcyjne premie od banków. Na szczęście na rynku nadal zdarzają się pod tym względem prawdziwe rodzynki. Getin Online w promocji Aktywna Karta oferuje 50zł miesięcznie przez pół roku za jedynie 5 dowolnych transakcji kartą w miesiącu! Zliczane są wszystkie transakcje bezgotówkowe, wykonane w punktach handlowo- usługowych.

5 operacji kartą to bardzo mały wymóg, jak pewnie sami zauważacie. Wyjątkiem jest pierwszy miesiąc promocji, kiedy to w ciągu 30 dni od otwarcia konta powinniśmy wykonać co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe. Z oferty mogą skorzystać osoby, które nie są i nie były posiadaczami konta w Getin Online lub Open Online po 01.06.2013r.


Kliknij tutaj, aby skorzystać z promocji Aktywna Karta w Getin Online!


Warunkiem uczestnictwa w promocji jest utrzymanie konta przez 24 miesięcy, więc w zamian za większą gotówkę zostajemy z bankiem na dłużej. Otrzymujemy za to bardzo przyjazne konto (Konto Perfekcyjne), z intuicyjnym systemem bankowości elektronicznej.  Nie zapłacimy za nie nic pod warunkiem rozliczenia w danym miesiącu kalendarzowym transakcji na kwotę 400zł oraz dowolnego przelewu na 1000zł. W przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie nas 9,99zł miesięcznie.

Trzeba podkreślić, że Getin Online nie pobierze od nas żadnych opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Dostaniemy także bardzo dobrą aplikację Getin Mobile, z której możemy zarządzać naszymi finansami za pomocą telefonu.

Jeśli dużo płacisz kartą, ta promocja może okazać się trafionym wyborem. W szybki sposób można dostać dość sporą gotówkę przy minimalnym wysiłku. Trzeba tylko pamiętać, że de facto podpisujemy umowę na dwa lata, w przeciwnym wypadku będziemy musieli zwrócić całość bądź część z wypracowanej premii.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *