lokata na start

Lokata Na Start zarobi 3,5%, czyli warto być nowym klientem w Getin Online


Getin Online to z pewnością bank, który zwraca na siebie uwagę z racji ciekawych kont osobistych i atrakcyjnych opcji depozytowych. Oferta szczególnie ma przyciągać nowych klientów banku. Tak jest z produktem Lokata na Start, dzięki któremu możemy zarobić 3,5% dla kwoty pomiędzy 500zł a 10.000zł. Żeby założyć lokatę, nie musimy posiadać żadnego konta osobistego w Getin Online! Czas jej trwania to 2 miesiące.

Odsetki zostaną nam naliczone na koniec okresu depozytowego. Cała kwota lokaty jest oczywiście gwarantowana przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, co stanowi pewność zwrotu powierzonych środków.


Załóż Lokatę Na Start w Getin Online!


Lokatę możemy zerwać w dowolnym momencie, nie tracąc odsetek! Całość zobaczymy naturalnie w systemie bankowości internetowej, który jest bardzo intuicyjny i przyjemny dla oka.

Jeśli nie posiadaliście jeszcze depozytu w Getin Online, Lokata Na Start może okazać się ciekawym rozwiązaniem. Będzie to szczególnie dobra oferta dla osób, które nie chcą powierzać bankowi swoich środków na zbyt długi czas. Wniosek o lokatę można złożyć z linka udostępnionego na stronie. Służę pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości w systemie komentarzy.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *