Jesteś tutaj
Główna > Lokaty bankowe > Lokata bez konta osobistego zarobi 4% w Idea Bank!

Lokata bez konta osobistego zarobi 4% w Idea Bank!

lokata bez konta
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Chciałbym przypomnieć o wciąż aktywnej, moim zdaniem rewelacyjnej ofercie Idea Bank. Lokata bez zakładania konta osobistego – Lokata Happy oferuje aż 4% dla nowych klientów banku! Czas trwania lokaty wynosi 3 miesiące. Maksymalna kwota, jaką możemy na niej umieścić to 10.000zł, minimalna to 1.000zł. Środki wpłacamy ze swojego rachunku bankowego w innym banku, przelewając je na numer konta podanego nam po zakończeniu składania wniosku o naszą nową lokatę. Dostajemy go drogą mailową.


Załóż Lokatę Happy bez zakładania konta w Idea Bank!


Po zakończeniu okresu depozytowego możemy pozostawić środki w Idea Bank korzystając z opcji autoodnowienia lokaty (niestety na gorszych warunkach) lub skorzystać z kolejnej atrakcyjnej promocji z mojej strony internetowej!

Lokata bez konta osobistego to rzadkość na polskim rynku

Lokata Happy to moim zdaniem obecnie najlepsza lokata na rynku bez zbędnych zobowiązań. Rzadko zdarza się, żeby bank oferował takiego typu lokatę bez konieczności zakładania konta osobistego. Depozyt oczywiście jest gwarantowany przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny, co pozwala nam spać spokojnie. Zdecydowanie gorąco polecam. Ja już dawno skorzystałem i bez zakładania konta, zarobiłem na wysokoprocentowanej lokacie. A Ty?

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top