Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Konto za 0zł – Lubię to! Konto w BPH da się lubić!

Konto za 0zł – Lubię to! Konto w BPH da się lubić!

konto za 0zł
Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Chciałbym przedstawić Wam konto, które sam posiadam i bardzo je sobie chwalę. Konto Lubię to! Banku BPH to przykład solidnego podejścia do wydawałoby się bardzo prostego produktu, jakim jest konto osobiste. Za prowadzenie konta bank nie pobierze od nas żadnej opłaty, bez konieczności spełniania żadnych warunków. Dodatkowo mamy wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce za darmo! Bardzo łatwo jest też uzyskaćdarmową kartę – wystarczy zrobić nią 4 dowolne transakcje bezgotówkowe w miesiącu (w przeciwnym wypadku opłata za kartę wyniesie 6zł). BPH posiada całkiem przyjemny w obsłudze kanał bankowości internetowej, w którym ciężko się zgubić.


Załóż Lubię to! Konto w Banku BPH!


Aplikacja mobilna dołączona do konta pozwoli nam z kolei w wygodny i bezpieczny sposób wykonać dowolny przelew czy po prostu sprawdzić stan konta. Do pełni szczęścia potrzebowalibyśmy jakiejś premii na start, ale kto wie – być może niedługo będzie okazja.

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top