dobre konto bankowe
|

Dobre konto bankowe i premia 100zł – program poleceń Inteligo


Najbardziej lubimy takie banki, które oferują nam bardzo dobre konto osobiste, a przy okazji dorzucają premię na start. Okazuje się, że takie oferty nadal istnieją, o czym przekonuje Inteligo, który jest internetową wersją banku PKO BP. Kolejna edycja programu „Mam Inteligo” pozwala na odebranie 100zł po założeniu konta i spełnieniu kilku prostych warunków. Przede wszystkim musimy być nowym klientem banku (brak konta osobistego w tym banku przez ostatnie 3 lata). Następnie należyzłożyć wniosek o konto z podaniem kodu polecającego. Jeśli nie znacie nikogo, kto posiada takie konto i mógłby je Wam polecić, wystarczy skontaktować się ze mną, pomogę Wam w znalezieniu takiej osoby (która de facto zarobi także 50zł za skuteczne polecenie).


Załóż konto Inteligo!


Podczas wypełniania wniosku o konto koniecznie trzeba wpisać kod polecający oraz zaznaczyć zgodę na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych. Promocja kończy się 5.10.2015r., więc warto się spieszyć!

Aby zgarnąć tytułowe 100zł należy zrobić transakcje kartą wydaną do konta na kwotę 200zł oraz dokonać transakcji za pomocą aplikacji IKO (mobilnej) dołączonej do konta na kwotę zaledwie 10zł, z wyłączeniem transakcji przez internet. Jeśli spełnimy te warunki, bank wypłaci nam nagrodę w wysokości 100zł w ciągu 75 dni od 5.10.2015r.21

Konto Inteligo jest naturalnie atrakcyjne nie tylko ze względu na opisaną promocję. Jego prowadzenie jest całkowicie darmowe, a opłaty za kartę możemy uniknąć już po wydaniu nią zaledwie 100zł. Wypłaty z wielu bankomatów są także darmowe – do wyboru mamy wszystkie bankomaty PKO BP i BZWBK. Na skorzystanie z promocji macie czas do 05.10.2015r.

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *