Jesteś tutaj
Główna > Konta osobiste > Bezpłatne konto bankowe z lokatą na 4% w Banku SMART!

Bezpłatne konto bankowe z lokatą na 4% w Banku SMART!

bezpłatne konto bankowe
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

SMART Bank nie idzie z ogólnym trendem i nadal oferuje interesujące produkty bankowe. Jednym z nowszych jest SMART Lokata Na Powitanie, oferująca oprocentowanie nawet 4% w skali roku. Do tego zakładane jest naprawdę całkowicie darmowe konto osobiste. Niezły pakiet na pierwszy rzut oka. Dlatego tym chętniej go prześwietlę.

Oprocentowanie SMART Lokaty Na Powitanie uzależnione jest od tego, na jak długi okres zdecydujemy się ją założyć. Co prawda tylko wersja 1-miesięczna daje oprocentowanie 4%, ale 2-miesięczna i 3-miesięczna oferująca 3,5% również jest bardzo dobrą propozycją. Maksymalna kwota lokaty to 10.000zł. Wniosek składamy całkowicie online. Oferta jest przeznaczonadla nowych klientów banku, otwierających razem z lokatą SMART Konto.


Załóż Lokatę Na Powitanie w SMART Bank z darmowym kontem!


SMART Konto to pozytywny wyjątek na polskim rynku bankowym. Często mówiąc o koncie za zero jest ono darmowe pod pewnymi warunkami. W SMART Bank natomiast nie ma konieczności spełniania żadnych warunków. Dostajemy:

0 zł za prowadzenie konta,

0 zł za wydanie  karty płatniczej,

0 zł za użytkowanie karty płatniczej,

0 zł za internetowe przelewy krajowe,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą.

Tak świetna oferta SMART Banku bardzo zachęca do założenia w nim konta. Jeśli dodatkowo możemy dostać dobrze oprocentowaną lokatę, to nie trzeba już dłużej myśleć. Ostateczną decyzje jednak jak zwykle pozostawiam Tobie. Jeśli nie jesteś zainteresowany lokatą i chciałbyś założysz samo konto osobiste w SMART Banku, możesz to także zrobić – wystarczy skorzystać z odpowiedniego linka poniżej.

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top