promocje w bankach
|

Promocje w bankach potrafią być naprawdę kuszące – 1000zł od Credit Agricole!


Kolejna edycja promocji „Jesteś gotowy na 1000zł?” w Credit Agricole! Łącznie do zgarnięcia jest nawet 1000zł premii. Aby otrzymać całą kwotę, będzie trzeba się jednak trochę nagimnastykować. Czas uczestnictwa to aż 18 miesięcy.Promocja trwa do 31 grudnia 2015r.

Aby wziąć udział w promocji, trzeba być nowym klientem banku(nie posiadać tam konta przez okres 90 dni od daty rozpoczęcia promocji, tj. 25 września 2015r.) W celu otrzymania wszystkich części premii, razem z kontem osobistym należy otworzyć rachunek oszczędnościowy z usługą CA Saver. Ważne jest także wyrażenie zgód marketingowych. Warunkiem koniecznym do otrzymywania bonusów jest zapewnienie stałego wpływu na konto w wysokości 1500zł. Może to być przelew wynagrodzenia bądź deklaracja stałego zasilenia konta jako wpływ z naszego rachunku w innym banku.


Kliknij tutaj, aby założyć Konto Osobiste w Credit Agricole i zgarnąć nawet 1000zł premii!

Pierwsza część premii – 100zł – zostanie przyznana za sam fakt pierwszego przelewu na konto. Musimy je zasilić nie później niż w miesiącu następującym po miesiącu założenia konta. Premię otrzymamy pod koniec następnego miesiąca.

Drugą część premii – 100zł – otrzymamy w wypadku, jeśli zdecydujemy się przenieść konto osobiste z innego banku. Należy złożyć dyspozycję jego zamknięcia i powiadomić pracodawcę o swoim nowym numerze konta. Musi wpływać co najmniej 1500zł miesięcznie z tytułu wynagrodzenia. Bank zapewnia, że przeniesienia konta to prosta sprawa, a wszystkie formalności załatwi za nas doradca Credit Agricole.

Trzecia część premii – do 300zł – będzie przyznawana stopniowo. Premiowane tym razem będą nasze płatności za rachunki za energię, wodę czy telefon. Otrzymamy 5% zwrotu za tego typu transakcje, realnie możemy zaoszczędzić prawie 17zł miesięcznie przez 18 miesięcy, co po przeliczeniu da nam pełne 300zł (po upływie całego czasu promocji). Aby otrzymać tą premię należy przedstawić swoją fakturę za media w placówce bankowej lub zgłosić ją przez internet.

Największa, ostatnia część premii – 500zł – zostanie przyznana za płatności kartą, lecz w nieco pokręcony sposób. Premiowane są wszystkie transakcje, jednak nie jest to klasyczny procentowy zwrot za obrót kartą. Przy płatności na dowolną kwotę, program CA Saver będzie zaokrąglać wykonane transakcje do kolejnych wielokrotności 5zł i odkładać je na równoległym rachunku oszczędnościowym. Do tego bank za każdym razem dokłada 50% premii. W praktyce wygląda to następująco. Jeśli zapłacimy za 11,00zł, to na rachunku oszczędnościowym odłoży się 4zł. Do tego bank dorzuca 50% z kwoty 4zł, czyli 2zł. Maksymalna wartość miesięcznej premii to prawie 28zł, co daje całe 500zł bonusu po upływie 18 miesięcy. Najbardziej opłaca się więc robić transakcje na kwoty typu 5,01zł, 10,01zł itd. Bardzo ważne, aby jednocześnie miesięcznie wydawać co najmniej 500zł – inaczej nie dostaniemy żadnej premii!

Cała promocja trwa aż 18 miesięcy (nie opłaca się wcześniej zamknąć konta, bo będziemy musieli wtedy zwrócić wypracowany bonus). Jest z pewnością bardzo ciekawa, ale w celu osiągnięcia maksymalnej premii trzeba się trochę napocić. Niemniej jednak 1000zł więcej w budżecie robi różnicę. W promocji biorą udział konta: 1Konto, Konto PROSTOszczędzające, Konto PROSTOszczędzające PLUS, Konto PROSTOszczędzające PREMIUM. Najbardziej opłacalne będzie dla nas 1Konto (aby było darmowe, wystarczy płatność na… 1zł miesięcznie). Polecam!


 Kliknij tutaj, aby założyć Konto Osobiste w Credit Agricole i zgarnąć nawet 1000zł premii!


 Regulamin promocji “Jesteś gotowy na 1000zł? – edycja 2”

Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *