darmowe konto internetowe
|

Darmowe konto internetowe w Alior Bank z premią 55zł!

AKTUALIZACJA: Promocja przedłużona do 14 grudnia!

Kolejna edycja świetnej promocji Comperia Bonus, dzięki której za założenie dobrych kont i lokat otrzymujecie dodatkowe wynagrodzenie od Comperia.pl. Tym razem promowane jest całkiem nowe, bezpłatne Konto Internetowe Alior Bank, po którego otwarciu założymy dodatkowo lokatę oprocentowaną na aż 4%! Gwarantowana premia od Comperia.pl będzie wynosić 55zł!

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci banku, czyli osoby, które nie posiadały żadnego rachunku w Alior Bank i T-Mobile Usługi bankowe od dnia 1 stycznia 2015r.


Załóż Konto Internetowe w Alior Bank i zgarnij gwarantowaną premię 55zł!


Aby w łatwy sposób zgarnąć premię, należy kliknąć w link na tej stronie i zarejestrować się w promocji. Trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez Comperia.pl (w celu wysłania nam premii). Następnie składamy wniosek o Konto Internetowe z linka otrzymanego na nasz adres mailowy. Promocja trwa do 9 grudnia!

Do 31.12.2015r. trzeba podpisać umowę o konto wraz z kartą oraz wykonać co najmniej jedną płatność kartą. Następnie pozostaje nam już tylko założenie świetnej lokaty na 4% na kwotę pomiędzy 1000zł a 10000zł w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego. Okres trwania lokaty to 2 miesiące.

Promowane konto  i karta są całkowicie darmowe do 1 marca 2016r. Po tym czasie opłata za kartę wyniesie nas 4zł w wypadku nie wydania nią co najmniej 100zł miesięcznie. Nikt nam oczywiście nie każde trzymać konta tak długo, ponieważ Comperia powiadomi nas o przyznaniu nagrody do 21 stycznia. Warto wspomnieć, że do dyspozycji mamy darmowe bankomaty Euronet, Planet Cash i Alior Bank (za wypłaty z pozostałych prowizja 3zł).

Comperia przygotowała także specjalny konkurs dla uczestników promocji. Nagrody to 6 x Samsung Galaxy S6 oraz 55 x zegarek SONY SV2. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: „Jak powinna wyglądać wyższa kultura bankowości?” – odpowiedź wysyłamy na adres konkurs@comperiabonus.pl. Mamy na to czas do 6 grudnia 2015r. Na pewno warto spróbować szczęścia i oprócz gwarantowanej premii otrzymać topowy telefon.

Korzystając z kolejnej edycji promocji Comperia Bonus, możemy w prosty sposób zgarnąć premię gwarantowaną w wysokości 55zł po założeniu dobrego Konta Internetowego w Alior Bank. Moim zdaniem jest to warta uwagi promocja bankowa tym bardziej, że daje nam możliwość oszczędzania na lokacie na 4%, co jest obecnie wyśmienitym wynikiem.


 Załóż Konto Internetowe w Alior Bank i zgarnij gwarantowaną premię 55zł!


 

Oceń tego posta!
[Głosów: 0 Średnio: 0]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *