karta kredytowa z prezentem
|

Karta kredytowa z prezentem w Citibank

Trwa kolejna promocja Citibank. Za wyrobienie karty kredytowej możemy otrzymać tablet Lenovo Tab 2 A7-30 lub telefon Samsung Galaxy J1. Karta kredytowa z prezentem w Citibank to bardzo znana promocja, trwająca od kilku lat. Wystarczy spełnić proste warunki. Wartość każdej z nagród według organizatora wynosi 449zł.

Jak założyć kartę kredytową w Citibank?

Wniosek zakładamy z dedykowanego linka, umieszczonego na tej stronie. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, czyli osób, które nie były posiadaczami żadnej głównej karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2014. Karta kredytowa z prezentem może być zawnioskowana do 31 marca 2016.
Konsultant banku oddzwoni do nas w ciągu kilku dni. Na podstawie naszych dochodów zostanie podjęta decyzja o udzieleniu nam karty kredytowej i wysokości dostępnego limitu. Trzeba wspomnieć, że już na starcie musimy spełnić wymagania podstawowe:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata

W celu otrzymania nagrody, po udzieleniu nam pozytywnej decyzji o udzielenie karty, należy spełnić jeszcze dwa warunki. Konieczne jest zalogowanie się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości elektronicznej Citibank w ciągu 30 dni od podpisania umowy o kartę oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 3000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych. Jako pierwszy uznawany jest miesiąc następujący po tym, w którym podpisaliśmy umowę o kartę kredytową.


Załóż kartę kredytową w Citibanku i otrzymaj tablet lub telefon w prezencie!


Karta kredytowa z prezentem – to kiedy prezent?

Po spełnieniu powyższych warunków, do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia przez nas warunków otrzymamy informację o przyznaniu nagrody. Trafi ona do nas kurierem.

Jakie są koszty korzystania z karty kredytowej Citibank? Jest darmowa!

Decydując się na przystąpienie do promocji Citibank, możemy wybrać jedną z dwóch kart kredytowych.
Pierwsza z nich to World MasterCard (opłata 18zł miesięcznie oraz zniżki u partnerów w pakiecie). Druga to darmowa Citi Simplicity. Korzystając z niej i spłacając zadłużenie na czas, nie zapłacimy nic za obsługę i korzystanie z niej!

Tablet w prezencie i proste warunki – to się opłaca

Promocja Citibank to obecnie najlepsza oferta do założenia karty kredytowej na rynku. Warunki bardzo proste, nagroda także kusząca. Możemy w prosty sposób otrzymać atrakcyjny tablet lub telefon, a jeśli nam się spodoba, to zostać w bankiem na dłużej. Niewątpliwie taka karta kredytowa z prezentem to ciekawa oferta.

Oceń tego posta!
[Głosów: 6 Średnio: 4.8]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *