jak zalozyc konto w mbanku premia
|

Jak założyć konto w mBanku z premią 450zł

Kolejna edycja promocji eKonta mobilnego to całkiem ciekawa oferta. W artykule opowiem, jak założyć konto w mBanku z premią 450 zł. 300 zł otrzymamy jako zwyczajny bonus za spełnienie warunków oraz dodatkowo opcjonalnie 150 zł za wykupienie ubezpieczeń w serwisie banku.

Jak założyć konto w mBanku z premią?

Oferta promocyjna jest przeznaczona dla nowych klientów banku. Nie możemy posiadać konta osobistego, jednak utrzymywanie aktywnego konta firmowego lub karty kredytowej nie będzie stanowić żadnego problemu.
Aby skorzystać z promocji, korzystamy z linka umieszczonego na tej stronie. Pierwsze 10 zł otrzymamy za aktywację konta przez aplikację mobilną w ciągu 24h od otwarcia rachunku. Następną część premii (250 zł) zyskamy w częściach. W każdym z 5 miesięcy możemy otrzymać 2% zwrotu od każdej płatności kartą płatniczą lub płatności BLIK. Maksymalna kwota miesięcznego zwrotu to 50 zł. Należy także w danym miesiącu przelać co najmniej 1000 zł na rachunek. Przelew nie może pochodzić z naszego rachunku w innym banku. Ostatnia część premii (40 zł) zostanie nam przyznana za spełnienie wszystkich wcześniejszych warunków.
Dodatkowe, opcjonalne 150 zł możemy otrzymać za zakup ubezpieczeń. Premia wynosi 50 zł za zakup jednego ubezpieczenia.
Nawet nie decydując się na żadne ubezpieczenia, w dość łatwy sposób można dostać dodatkowe 300 zł.


Załóż eKonto mobilne w mBanku z premią 450zł!


Czy eKonto mobilne mBanku to dobre konto osobiste?

eKonto mobilne jest całkowicie darmowe, za kartę nic nie zapłacimy pod warunkiem wykonania transakcji kartą wydaną do konta na łączną kwotę minimum 200 zł.
Alternatywą dla eKonta mobilnego jest eKonto mobilne plus. Dzięki niemu będziemy mogli wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo, jednak musimy zapewnić stały wpływ 1000 zł, nie tylko w okresie trwania promocji.

Darmowe konto osobiste z premią – warto takie mieć

Promocja eKonta mobilnego to bardzo atrakcyjna oferta, jeśli obecnie nie posiadamy konta w mBanku. Myślę, że w artykule w kompleksowy sposób opowiedziałem, jak założyć konto w mBanku z premią. Moim zdaniem to dobre konto osobiste, jednak ostateczną decyzję pozostawiam jak zwykle Wam. Promocja trwa do 29 lutego 2016r.

Zobacz regulamin promocji “Zarabiaj z eKontem mobilnym – V edycja”

Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 4.8]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *