Jesteś tutaj
Główna > Lokaty bankowe > Najlepsze lokaty bankowe na 3 miesiące- kwiecień 2016

Najlepsze lokaty bankowe na 3 miesiące- kwiecień 2016

najlepsze lokaty na 3 miesiace
Oceń tego posta!
[Głosów: 1 Średnio: 5]

Wiosna rozpoczęła się na dobre, więc najwyższy czas też na to, żeby zacząć oszczędzać na wymarzone wakacje. Z pomocą przychodzi mój ranking, zestawiający najlepsze lokaty bankowe na okres 3 miesięcy. Pozycji nie ma wiele, ale jest to celowy zabieg- prezentuję Wam po prostu najlepsze oferty. Krótko omówię każdy z polecanych przeze mnie produktów.

Najlepsza lokata do 10.000zł na 3 miesiące – Lokata Happy w Idea Bank

Zdecydowanym zwycięzcą mojego rankingu lokat jest po raz kolejny Idea Bank, wciąż oferujący świetną Lokatę Happy, oprocentowaną na 4% w skali roku. Maksymalna kwota, jaką możemy na niej ulokować to 10.000zł, a okres trwania wynosi oczywiście 3 miesiące. Oferta jest skierowana do nowych klientów banku. Nie wymagane jest zakładanie żadnego konta osobistego, co jest niewątpliwie ogromną zaletą oferty. Szczegółowo o lokacie pisałem w tym artykule. Jeżeli z kolei posiadasz więcej środków, możesz skorzystać z nieco gorzej oprocentowanej Lokaty Happy Plus, oferującej możliwość ulokowania środków do kwoty 100.00zł na 3,25%.


Załóż Lokatę Happy w Idea Bank!


Dobrze oprocentowana lokata i darmowe konto osobiste – propozycja mBanku

Drugie miejsce w rankingu lokat zajął mBank. eKonto z lokatą, jak sama nazwa wskazuje, łączy w sobie konto osobiste z atrakcyjnie oprocentowaną lokatą. Oszczędności w wysokości maksymalnie 10.000zł możemy ulokować na bardzo atrakcyjne 4%. Oferta jest skierowana do nowych klientów banku. Razem z lokatą otwieramy eKonto, które jest zdecydowanie wartym uwagi rachunkiem, jednym z topowych na rynku.


Załóż eKonto z lokatą w mBanku!


Lokata Bezkarna – dobra opcja dla większych środków

Na podium w rankingu najlepszych lokat znalazła się także Lokata Bezkarna w BGŻ Optima, oferująca oprocentowanie dla nowych klientów w wysokości 3,2% dla środków do 100.000zł. To bardzo dobra oferta dla osób, które mają do ulokowania większe pieniądze. Dodatkowym atutem lokaty jest fakt, iż nie wymaga ona zakładania konta osobistego oraz to, że możemy ją zerwać przed upływem regulaminowych 3 miesięcy bez straty odsetek.  Szerzej o Lokacie Bezkarnej piszę tutaj.


Załóż Lokatę Bezkarną w BGŻ Optima!


Lokata 3 razy lepsza – pewne 3% do 30.000zł

Tuż za podium znalazła się Lokata 3 razy lepsza w Eurobanku. Cechuje ją oprocentowanie w wysokości 3%. Oferta skierowana jest do nowych klientów banku. Razem z lokatą otrzymujemy dość dobre konto osobiste, które jednak niekoniecznie musi nam być potrzebne. Uwagę zwraca maksymalna kwota lokaty, która wynosi 30.000zł, co jest dobrym wynikiem.


Załóż Lokatę 3 razy lepszą w Eurobanku!


Lokata Mobilna w Raiffeisen POLBANK – nie tylko dla nowych klientów!

Na uwagę zasługuje także Lokata Mobilna w Raiffeisen POLBANK. Jest to jedyna w moim zestawieniu oferta skierowana nie tylko do nowych klientów banku. Lokata trwa 3 miesiące i jest oferowana wraz z Wymarzonym Kontem Osobistym – bardzo dobrym rachunkiem, o czym szerzej tutaj. tutaj. Możemy na niej ulokować maksymalnie 10.000zł na 2,6%. Lokatę możemy założyć ponownie po upływie 3 miesięcy, o ile nie zmieni się oferta banku.


Załóż Lokatę Mobilną w Raiffeisen POLBANK!


Najlepsze lokaty bankowe czekają na Ciebie!

Mam nadzieję, że powyższe podsumowanie i sporządzony przeze mnie ranking pomoże Ci wybrać najlepszą lokatę, dopasowaną do Twoich potrzeb. Jak widzisz, warto korzystać z atrakcyjnych promocji dla nowych klientów. Mam nadzieję, że ten artykuł Ci pomógł. Nawet nie wiesz, jak trudno było sporządzić prosty i przejrzysty ranking najlepszych lokat bankowych. Najważniejsze jednak, że się to udało. Jeśli masz jakieś sugestie lub pytania, napisz proszę w komentarzu. Chętnie pomogę i udzielę Ci potrzebnych informacji.

Łukasz
Moją misją jest dostarczanie Wam okazji bankowych najwyższej jakości. Chcę, aby Polak potrafił prawdziwie oszczędzać, żeby przestał w końcu płacić za swoje konto bankowe, żeby to bank płacił mu za posiadanie go w wybranym przez niego banku.

Dodaj komentarz

Top

💥 OSTATNIE CHWILE 💥 REKORDOWE 1200 ZŁ W PROMOCJI CITIBANK!

X