konto za darmo bzwbk
|

Konto za darmo z premią 120zł w Banku Zachodnim WBK!

Do końca promocji pozostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”Dni” text_for_hour=”Godzin” text_for_minut=”Minut” text_for_second=”Sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”20-04-2016 21:59″ start_time=”1460323877″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]Promocja zakończona![/wpdevart_countdown]


konto za darmo

Konto Godne Polecenia to produkt, o którym wie znacząca większość osób śledzących aktualną ofertę w bankach. Do tej pory było to dość dobre konto, jednak nie było w pełni darmowe. Teraz dzięki nowej promocji możemy korzystać z zupełnie darmowego Konta Godnego Polecenia oprocentowanego na 4% oraz dodatkowo cieszyć się łatwą do zdobycia premią w wysokości 120zł. Wystarczy założyć konto z dedykowanego linka na tej stronie.

W jaki sposób otrzymać atrakcyjną premię 120zł?

Okres karencji dla łowców promocji bankowych jest w tym przypadku dość krótki. Jeśli nie posiadaliśmy konta w BZWBK po 15 sierpnia 2015r. – możemy skorzystać z promocji.
Aby założyć Konto Godne Polecenia w specjalnej ofercie, należy najpierw zarejestrować się w promocji z odnośnika na tym portalu. Po rejestracji na maila dostaniemy specjalnego linka, z którego będziemy mogli otworzyć rachunek. Do zarejestrowania w promocji wymagana jest tylko jedna zgoda o następującej treści: „Akceptuję regulamin promocji i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez Organizatora promocji.”
Mamy dwie możliwości podpisania umowy z bankiem- za pomocą kuriera lub przelewem. Doświadczenie pokazuje, że lepszym sposobem w wypadku BZWBK okazuje się podpisanie umowy za pomocą kuriera. Możemy go zresztą umówić nawet do pracy, więc metoda ta nie powinna być problemowa.
Aby otrzymać rewelacyjną premię 120zł, należy oprócz założenia konta spełnić jeszcze jeden warunek. W trzech kolejnych miesiącach – kwietniu, maju i czerwcu należy zapewnić wpływ na konto w wysokości 800zł. To tyle! Cieszymy się z atrakcyjnej premii i nowego konta za darmo od BZWBK!

Poznaj szczegóły promocji i sprawdź, jak odebrać premię

Podczas zakładania rachunku należy zaznaczyć konieczne zgody. Trzeba wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej- chodzi po prostu o to, żeby Agora, która jest organizatorem promocji mogła wypłacić nam premię. Konieczne jest także wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie oferty handlowej za pomocą maila.
Promocja trwa do 20 kwietnia 2016r. Informację o spełnieniu warunków promocji otrzymamy drogą elektroniczną do 25 lipca 2016r. Wtedy konieczne będzie zalogowanie się na stronie promocji i podanie potrzebnych danych do przelewu premii 120zł. Premia zostanie wypłacona do 24 sierpnia 2016r.


Załóż darmowe Konto Godne Polecenia z atrakcyjną premią 120zł!


Teoretycznie w celu zwiększenia ilość środków oprocentowanych na 4% możemy założyć, zgodnie z regulaminem banku, aż 3 Konta Godne Polecenia. Doświadczenie pokazuje jednak, że trzeba być z tym ostrożnym. Zakładając w krótkim czasie 3 konta, możemy mieć problem ze zgarnięciem 120zł premii. Bank niestety często w błędny sposób interpretuje, który rachunek został założony jako pierwszy i możemy nie dostać premii 120zł. Warto więc trochę poczekać i wtedy założyć kolejne konta.

Czy Konto Godne Polecenia to konto za darmo?

Konto Godne Polecenia jest rachunkiem całkowicie darmowym. Dzięki udziałowi w opisywanej promocji nasze konto jest oprocentowane na 4% do kwoty 4000zł aż do czerwca 2017r. Jeśli założymy rachunek z dedykowanego na tej stronie linka, nie poniesiemy także opłat za kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Zdecydowanie konto za darmo z premią 120zł od BZWBK to hit kwietnia! Gorąco polecam!

Do końca promocji pozostało:

[wpdevart_countdown text_for_day=”Dni” text_for_hour=”Godzin” text_for_minut=”Minut” text_for_second=”Sekund” countdown_end_type=”date” end_date=”20-04-2016 21:59″ start_time=”1460323877″ end_time=”0,1,1″ action_end_time=”show_text” content_position=”center” top_ditance=”10″ bottom_distance=”10″ ]Promocja zakończona![/wpdevart_countdown]

Oceń tego posta!
[Głosów: 5 Średnio: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *